:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bütün temel fıkraları
ZencefiL
Bir gün Temel ve Dursun restuaranta giderler, garson siparişleri almak için yanlarına gelir.. Dursun: -Bana pilav, kurufasulye üstüne et....Teme:-Banada aynısından ama üstüne etme.:yikildim:
Ara
sıla
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir gün Temel ve Dursun restuaranta giderler, garson siparişleri almak için yanlarına gelir.. Dursun: -Bana pilav, kurufasulye üstüne et....Teme:-Banada aynısından ama üstüne etme.:yikildim:

:yikildim:
Ara
ZencefiL
Temel bilim adamı iken bir arkeoloji araştırmaları konferansına davet edilir. Amerikalılar anlatmaya başlar;
-Biz ülkemizde yaptığımız kazılarda 25 metre aşağı indik ve telefon kabloları bulduk. Öyleyse bizim atalarımız asırlar önce telefon kullanmışlardır. Sıra türkiyeye gelir ve Temel başlar anlatmaya
-Biz ülkemizde yaptığımız kazıl...arda 50 metre aşağı indik ama birşey bulamadık. Öyleyse atalarımız telsiz telefon kullanmışlardır:yikildim:

ayyyyy cnm sıkıldııııı
Ara
sıla
ahahahahhahaaaaaaa :yikildim:
Ara
sıla
temelle dursun trabzondan istanbula uçak mı otobüs mü daha çabuk gider diye iddiaya girmişler. temel diyomuş otobüs dursun diyomuş uçak işin içinden çıkakamışlar dursun bi otobüs firmasını aramış trabzondan istanbula otobüs ne kadar sürüyo tlfna bakan tarifeye bakmak için 1dk demiş dursun vay anasını demiş tlfnu kapatmış Big Grin temel gördün mü bak diye böbürlenirken dursunun ısrarı üzerine havaalanını aramış tlfna çıkan bayana trabzondan istanbula uçakla ne kadar sürüyo demiş bayan 1saniye demiş..
temel vay anasınııııııııı diye kapatmış tlfnu Big Grin Big Grin

Ara
ZencefiL
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:ayyyyy yanacıklarııııııııııııııııııııımmmm.. süperdiiiiiiBig GrinBig Grin:kop:
Ara
sıla
Temel ölmüş. Öteki dünyada görevliler listeye bakmış ve Temel'e: - "Ya, senin adın listede yok sen bugün ölmeyecektin yanlışlıkla ölmüşsün. Seni tekrar dünyaya göndereceğiz. Ama kurallara gore insan olarak gönderilemezsin. Ancak istediğin bir hayvan olarak dünyaya gönderileceksin. Ne olmak istersin?" Temel biraz düşündükten sonra: - "Yunus balığı olayım", demiş. Ve anında yunus balığı olarak dünyaya ışınlanmış. Aradan 3 dakika geçmeden Temel tekrar öteki dünyaya dönmüş. Görevli sormuş: - "Ne oldu ya? Biz seni şimdi gönderdik niye geldin?" Temel masum bir şekilde cevaplamış: - "Yüzme bilmiyordum, boğuldum!"

Ara
ZencefiL
:yikildim::yikildim: ahahahahahahaha süperrrr bugn gene kopuşlardayım
Ara
sıla
Temel dahiliyeci olmuş ve buna bir gün kadının biri gelmiş, demiş ki:
-Doktor bey ne yesem onu çıkarıyorum. Pasta yiyorum pasta cıkıyor ekmek yiyorum ekmek çıkıyor,demiş. Temel de :
-O zaman b.k ye, demiş

ayyyyyyyy öleceeeemmmm :yikildim:
Ara
YasSmin
hahahaha iyimiş. Tmel olmasa gülemicez Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Temel Kim 500 Milyar ?stere Kat?l?rsa! tuti 14 898 04-14-2022, Saat: 09:04 AM
Son Yorum: wildfang
  Usta Avci Temel.... EYVALLAH 11 705 04-08-2022, Saat: 05:16 PM
Son Yorum: wildfang