:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*gençken yapılacakLar:D
ZencefiL
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hahahaa bugün hava güneşli ama sen iyi deilsin. Bi zıtlık gördüm sanki Big Grin 4 kız burger menü offf acıktım sanki ya Big Grin
Bizde haraçcılık yoktu. Olaydı iyimiş Big Grin

bnde vardıda sıla kadr deil ülker çikolatalı gofret alcak kadar(2tane) 25krş 25 krş ısderdm bn:yikildim: nekaaaaaa alcak gnlluyum
Ara
YasSmin
4 simit 4 kolaya yetiyorsa bence de haraçcılık deil bu tefecilik falan olmasın Tongue Ya adı herneyse ben beğendim o işi Big Grin
Ara
YasSmin
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bnde vardıda sıla kadr deil ülker çikolatalı gofret alcak kadar(2tane) 25krş 25 krş ısderdm bn:yikildim: nekaaaaaa alcak gnlluyum

bukadar alçak gönüllülük görmedim. İsterkende lütfen diodum deme sakın :SMILE30:
Ara
ZencefiL
artık şansımız da yok okul bitti hey giddiiii heyyyBig Grin
Ara
sıla
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bnde vardıda sıla kadr deil ülker çikolatalı gofret alcak kadar(2tane) 25krş 25 krş ısderdm bn:yikildim: nekaaaaaa alcak gnlluyum

biz de öle çok istemezdik be Tongue 25kuruş 50kuruş 1lira gönüllerinden ne koparsa artık Big Grin ama işte 15-20 kişiden alınca toplamda çok oluyo Big Grin Big Grin
Ara
ZencefiL
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bukadar alçak gönüllülük görmedim. İsterkende lütfen diodum deme sakın :SMILE30:

:yikildim: dememi aman dese nolcakkkk sanki varını yogunu isdedkBig Grin
Ara
ZencefiL
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biz de öle çok istemezdik be Tongue 25kuruş 50kuruş 1lira gönüllerinden ne koparsa artık Big Grin ama işte 15-20 kişiden alınca toplamda çok oluyo Big Grin Big Grin
bn işi okadar büyütemedim ya tek bn yabdıgım için siz çete halınde yabıodunuzBig GrinBig Grin
Ara
sıla
çete deme çete dene ergenekondan içeri alıncaz Tongue
Ara
YasSmin
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biz de öle çok istemezdik be Tongue 25kuruş 50kuruş 1lira gönüllerinden ne koparsa artık Big Grin ama işte 15-20 kişiden alınca toplamda çok oluyo Big Grin Big Grin

hahahahaa ay kanrım ağrıdı oyyy Big Grin İyiki oralarda öğrenci deilmişim Big Grin
Ara
sıla
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hahahahaa ay kanrım ağrıdı oyyy Big Grin İyiki oralarda öğrenci deilmişim Big Grin

korkacak bişe yok erkek öğrencilerden topluyoduk kızlara bişe demiyoduk Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gençken yapılacak 100 şey acemhe 2 529 11-22-2009, Saat: 09:36 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 11:43 PM