:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*gençken yapılacakLar:D
sıla
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oy kıyamam bari paraları vereydiler yaaa iyi toplamışmıydınız bari Big Grin

4 kız burgerde birer menü alcak kadar toplamıştık Big Grin Big Grin
Ara
ZencefiL
oooooooooooo iiiimiş Big GrinBig Grin
Ara
sıla
yine biz 4 kız arkadaş okuldayken de lise1 ve lise2deki erkeklerden para toplardık tamamen iyi niyetle çok değil bozuk para isterdik sadece vermeyenden zorla almazdık Big Grin Big Grin haraççı çete gibiydik yav ne günlerdi behhh Big Grin Big Grin
birilerinin yanına doğru giderken iki çocuk abla valla biz az önce diğer iki ablaya para verdik demişlerdi kopmuştuk :yikildim:
Ara
ZencefiL
:yikildim::yikildim::yikildim: ayyy kıyammam yazuk yaaaaaa ...ahahaha:kop:
Ara
sıla
ben bugün harbi iyi değilim heee bak aklıma hagi şarkı geldi Hİç unutulur mu okulll yıllarıııııı oflaynnnnnn offffff Big Grin Big Grin
Ara
ZencefiL
:yikildim: cengiz babaaaaa oo sen harbi bugün ii deilsin ozaman
Ara
sıla
he o mu söylüyodu kimin söylediğini hatırlayamıştım saol Big Grin iyi değilim derken dalga mı geçiyorum zannettin Tongue
Ara
YasSmin
Hahahaa bugün hava güneşli ama sen iyi deilsin. Bi zıtlık gördüm sanki Big Grin 4 kız burger menü offf acıktım sanki ya Big Grin
Bizde haraçcılık yoktu. Olaydı iyimiş Big Grin
Ara
ZencefiL
hadi iyi ol sılaaBig Grin
Ara
sıla
yahu haksızlık yapma haraç değil dedim ya Big Grin sadece bizde bozuk olmuyodu tenefüslerde bozuk para toplardık sonra 4 kız kantinden 4 simit 4 kola alırdık Big Grin Big Grin iyi topluyomuşuz heee Big Grin Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gençken yapılacak 100 şey acemhe 2 529 11-22-2009, Saat: 09:36 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 02:17 PM