:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En g?zel hikayem...
gravesen
arkadaşlar gerçek hayattan alıntıdır.
bi gün arkadaşlarla gece yürürken bişe yapalım eğlenelim dedik o sırada da tam kız meslek lisesinin önündeyiz okula doğru döner dönmez kapamın üstünde 40 wattlık bi ampul yanı verdi ewet ampul bildiğimiz recep tayip ampulu hemdeSmile) neyse arkadaşlar haliyle kafamın üstünde yanan ve gözlerimden dışarı çıkan ışığı gördü aklından ne geçiyo dedi bende msn adreslermizi yazalım bi kağıda okulun en işlek kısmının duvarına yapıştıralım dedimSmileSmileSmileSmile gecenin köründe atladık okulun bahçesine yapıştırdık kağıdı öle bi yapıştırdıki arkadaş ben bile yapışıyodum azdaha malum karanlıkda bant ı nere vurduğunu görmedi salak Smile herneyse ondan sonracımaSmile ertesi gün biz msn de bekliyoz birsürü kişi ekleyecek diye kimse eklemedi koca okuldan sinir olduk emeklerde boşa gitti en azından bi hademe ekler dedik ama yok oda eklemedi bide camlardan laf atmasını biliyolar msn eklemek zorlarına gitti galiba neyse kız milleti akıl sır ermezSmileSmileSmile:SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile):
Ara
bilgeis
gravesen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkada?lar ger?ek hayattan al?nt?d?r.
bi g?n arkada?larla gece y?r?rken bi?e yapal?m e?lenelim dedik o s?rada da tam k?z meslek lisesinin ?n?ndeyiz okula do?ru d?ner d?nmez kapam?n ?st?nde 40 wattl?k bi ampul yan? verdi ewet ampul bildi?imiz recep tayip ampulu hemdeSmile) neyse arkada?lar haliyle kafam?n ?st?nde yanan ve g?zlerimden d??ar? ??kan ????? g?rd? akl?ndan ne ge?iyo dedi bende msn adreslermizi yazal?m bi ka??da okulun en i?lek k?sm?n?n duvar?na yap??t?ral?m dedimSmileSmileSmileSmile gecenin k?r?nde atlad?k okulun bah?esine yap??t?rd?k ka??d? ?le bi yap??t?rd?ki arkada? ben bile yap???yodum azdaha malum karanl?kda bant ? nere vurdu?unu g?rmedi salak Smile herneyse ondan sonrac?maSmile ertesi g?n biz msn de bekliyoz birs?r? ki?i ekleyecek diye kimse eklemedi koca okuldan sinir olduk emeklerde bo?a gitti en az?ndan bi hademe ekler dedik ama yok oda eklemedi bide camlardan laf atmas?n? biliyolar msn eklemek zorlar?na gitti galiba neyse k?z milleti ak?l s?r ermezSmileSmileSmile:SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile):

anlamad?m Smile konuyla alakas?n?.....
bilgeis
hıııı anladım bu da senin en güzel hikayen Smile iii ama yaa Smile eğlenceli bi hikayeydi sağolasın.
gravesen
rica ederim hafifden yazılı efeklerde kattım
Ara
p£r!k!z!
Seni bekliyorum.Can?m? almaya gel art?k.
Avu?lar?nda ?lmek istiyorum...

?ok g?zel olmu? ellerine sa?l?k
Ara
bilgeis
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Seni bekliyorum.Can?m? almaya gel art?k.
Avu?lar?nda ?lmek istiyorum...

?ok g?zel olmu? ellerine sa?l?k

sa?ol arkada??m Smile
bilgeis
gravesen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:rica ederim hafifden yaz?l? efeklerde katt?m

Confusedmiley9: evet farkettim
hulleci
eline sa?l?k belgeis payla??m i?in t?k..
Ara
bilgeis
bilge Smile sen de sağol
gravesen
Confusedmiley37: Confusedmiley18:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:02 PM