:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ikiz, üçüz değil beşiz hiç değil !!!!
sıla
gebelik2-6074.jpggebelik1-4443.jpg

Genelde ikiz yada üçüz bebek duymuşuzdur ama şimdiki haberimizi duyunca eminim sizlerde benim kadar şaşırıp şok olacaksınız.Çünkü ABD de bir kadın ikiz değil,üçüz hiç değil Beşiz desenizde yanılırsınız çünkü tamı tamına sekiz bebek smi%20(11).gif doğrurak herkesi hayrete düşürdü.Konuyla ilgili haberin detaylarına geçiyorum.

gebelik3-3741.jpg

ABD’de bir kadın bir batında sekiz bebek doğurdu. Doktorlar bir bebeğin ultrasonda görülmediğini söylerken durumun kendileri için de sürpriz olduğunu açıkladı.

Anne karnında mucize

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde bir kadın, tarihte ikinci kez sekiz doğurdu. Doktorlar, 6 erkek ve 2 kız bebeğin, 800 gram ile 1,5 kilogram arasında dünyaya geldiğini ve sağlık durumlarının iyi olduğunu bildirdi. Kaiser Permanente Bellflower tıp Merkezi’nden Dr. Karen Maples, daha önce yaptıkları kontrollerde 7 bebek tespit ettiklerini ve sezaryen sırasında sekizinci bebeğin kendileri için büyük sürpriz olduğunu söyledi. Doktorlar, bebeklerin dokuz hafta erken doğduğunu, buna karşın sağlık durumlarının gayet iyi.
Ara
history
Allahım bu ne ya.....
Ara
PCKoPaT
Hayy Maşallaah (:
Âh be.
Ara
DummeN
Allah'ın gücüne gtmesnde igrenç bea :S
Ara
Classiic
o ne ya. Tövbe est. arkadaş çok kötü bişey. hani bebek olması kötü değilde kadının karnı çok kötü görünüyor yav..
Ara
Sonsuzluk Hecesi
8 bebek var orada o kadar olacak (:
Zor işi var ailenin allah kolaylık versin, hayırlı uğurlu olsun
Ara
ZencefiL
ayyyy tüyLerim ürperdiiiiii :/
Ara
sun fairy
Sürüsüne Bereket Tongue
Ara
YasSmin
Ben bunları taşıyamazdım vallaaa tepe taklak olurdum her adımda o göbeeeeeeeeeee nolmuş öle damarları çıkmış.O kadın doğumdan sonra naptı acaba sarkmadımı göbeeeği falan anam :S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  F-16 değil Hürkuş vuracak MaSaL 0 351 01-20-2011, Saat: 11:59 PM
Son Yorum: MaSaL
  Bu bir otomobil değil MaSaL 0 386 01-20-2011, Saat: 11:51 PM
  En ucuz Android telefon geliyor MaSaL 0 401 09-19-2010, Saat: 03:06 PM
  Biyonik kol hayal değil w_ytx12 1 507 09-08-2007, Saat: 11:16 AM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü: