:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?n?l Penceresi
ROSE
NASIL G?RMEK ?ST?YORSAK ?YLE BAKIYORUZ..NE OLURSA OLSUN BU..GENELL?YORUM..G?RMEK ?STED?KLER?M?ZE GER?E??N G?Z? ?LE BAKMAK B?Z? KORKUTUYORDUR B?RAZDA OLSA..SORDU?UMUZ SORUYA ALACA?IMIZ CEVAPLAR GER?EK DE??LM?D?R?BAZEN YALAN DA VAR EVET ..AMA BU HEP B?YLEM? OLMU?TUR?
DUYMAK ?STED?KLER?M?ZDEN KA?AR ,?STED???M?Z CEVABA ?NANIRIZ..

YARGIYA ?NT?KAL ETT?RME GERE?? B?LE DUYMADAN BAZEN DE OLSA H?K?M VEREB?L?YOR ???M?Z..V?CDANIMIZIN SES? DE BURDA BA?LAMALI..BURDA AKLA GELMEL? ...

SEVDADAN IRMAKLAR AKAR DEL?CE,DEL?CE...G?N?LLER AKILLI ASLINDA, DEL? OLAN IRMAKLAR DE??L M? ?SEVDAMIZ Y?N VER?R H?SLER?M?ZE.G?RMEK ?STED???M?Z BUYSA B?YLE BAKARIZ . B?RAZ DEL? B?RAZ DOLU...

G?NL?MDE B?R ???EK YET??T?RD?M BENDE SANA ...SEN G?RMED?N ,BEN M? YANILDIM G?RD?N DE KOPARDIN MI..?

(B? ANLIK ???MDEN GELENLERD?)
B?T?N G?N?LLER?N PENCERES?NDEN ??ER?YE SEVG? DOLSUN..
Ara
isyanbitmez
vip üye olmuşsun. yazıya daha sonra yorum yapmak lazım ama sanki kopuk olmuş gibi. bir anlam etrafında dönmemiş. birazda sesleniş. zor olacak. gece olmuş...........
ManyaX_GirL
bana da öle geldi sankiiisyanbitmez..
yine de paylaşım için saoll...
Ara
ROSE
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vip ?ye olmu?sun. yaz?ya daha sonra yorum yapmak laz?m ama sanki kopuk olmu? gibi. bir anlam etraf?nda d?nmemi?. birazda sesleni?. zor olacak. gece olmu?...........
evet ?yle olmu?um Smile..kopuklu?unu ??yle a??kl?m evet hakl?s?n tam anlam?yla yazmad?m asl?nda i?eri?i daha geni? olmal?yd? ama bir anda karar verdim yazd?m ...iyi yada k?t? a????m her t?rl? yorumlar?n?za ..te?ekk?r ederim..
Ara
ROSE
ManyaX_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bana da ?le geldi sankiiisyanbitmez..
yine de payla??m i?in saoll...
te?ekk?r ederim sende sa?olas?n...
Ara
PunisheR
kopuk olduguna kat?l?orum ben de ama bu kopukluk duygular?n kar???kl???ndan kaynaklan?o bana g?re..ger?ekten i?inden ge?enleri yazm?ss?n seni tan?yabildi?im kadar?yla Smile

ama g?sel olmu? yine de y?re?ine sa?l?k Wink
Ara
ROSE
evet biraz öyle oldu diyebiliirm aslında düşündüm...bi anda toparlayamadım anlık bi zamanıma denk geldi....Smileyinede teşekkür ederim...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:31 AM