:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Nedir????????????
>As!_M€L€q<
3. sınıf çocuklarının "Aşk Nedir ?" sorusuna cevapları biggrin.gifbiggrin.gif

Sedat: Aşk bi kızı sevmektir.Kızın huyları ve hareketleri güzelse bu bir aşıktır. Kızın gözleri maviyse o kıza aşık olunur. 82.gif 82.gif 82.gif 82.gif

Tuğba: Birini seviyosan o aşktır. Ama sonra başkasını seversen o da aşktır. Peureux06.gif

İsmet: güzel olan bi kıza aşık olunur. faja_na.gif

Şirin: Birine yardım edersen o sana aşık olur. Çok sever ve yemeğe davet eder. smile.gif smile.gif

Taylan: Aşk uzakta olsa bile olsa sevdiğini unutmaz. 88.gif 88.gif

Yağmur: Önce tanışırlar. Kız düzenli besleniyorsa erkek ona aşık olur. puah.gif

Gizem: Birbirlerini beğeneirler ve aşkık olurlar. Aşk ve sevgi arasındaki fark: Babanı Seversin ama aşık olmazsın. biggrin.gifbiggrin.gif

Hamit: İnsan sevdiklerine aşık olur. Ben Allah'a Atatürk'e ve Öğretmenime aşığım. Birine daha aşığım ama onu yazmam. Ama o japona benziyor. puah.gif

Savaş: Bir yerde karşılaşırlar,tanışırlar. O gündsen sonra hgep arkadaş olurlar. Bir yerde yine karşılaşırlar. Evine davet eder sonrada evlenirler. 82.gif 82.gif

Mucahit: Benim sevdiğim bi kız vardı. Ben onu seviyodum ama o beni sevmiyodu. Sonra ona mektup yazdım. Annesine söyledi, annesi bana kızdı Ama herkez birbirine aşık olabilir. kiki.gif

Sevgi: Aşk sevmektir ama söylemezler. Çünkü herkese söylenmez. crazy.gif

Gizem: Aşık olunca erkek kızı okuldan saonra takip eder. puah.gif

Batuhan: Önce tanışıp aşık olurlar. Sonra el ele yürürler, kafeye giderler. Sonra nikah kıyılır, kına gecesi yapılır. Sonra da hemen çocuk olur. evillol.gif evillol.gif evillol.gif

Büşra: aşık olmak sevgili olmaktırç Aşık güzel olmak , kötü olmamaktır. Okuldan çıkarken çarpişırlar kitapları düşer. Sonra aşık olurlar.

Aylin: Aşık olanlar hiç ayrılmaz. Bazen ayrılır bazen ayrılmaz. Ayrılırlar ama geri gelmek üzere ayrılırlar.Ayrıldıktan sonra geri gelirler. Birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini anlatırlar. İşte aşk böle bişi. puah.gif puah.gif puah.gif

Senem: Aşık olunca insan hep sevdiği kişiyi düşünür. Hep onu hayal eder ve hep onu görmek ister. Ona sevgisini belli etmek ister. Aşk bir kişilik deil iki kişiliktir. bravo.gif bravo.gif bravo.gif

Mertcan: Merhaba ben 9 yaşındayım. Şimdi aşk hayatımda deil. Ben aşkla uğraşmıyorum ama büyüyünce olabilir. Şimdi yaşım çok küçük. Ama bazı arkadaşlarım bu yaşta aşık oluyorlar. Ben de onlara çekip aşık olabilirim.

Ümit: Aşık olup evlenirler. Sonra adam eve gidip kadını dövüp yemek yaptırır. Ben aşık olursam kızı lokantaya götürürüm. icon12.gif

Harun: Kalbime tam 1000000 kan pompalanır. Aşktan havalara uçarım
w00w
Teşekkürler paylaşım için SmileSmile
Ara
>As!_M€L€q<
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Te?ekk?rler payla??m i?in SmileSmile
R?CA EDER?M KARDE??M
ZiBiDi_RoMeO
tşklr arkadaşim ewline saglik Big Grin
Ara
>As!_M€L€q<
ZiBiDi_RoMeO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:t?klr arkada?im ewline saglik Big Grin
SAOL EN??TEM......

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  evlilik nedir :D acemhe 0 441 12-18-2009, Saat: 04:48 AM
Son Yorum: acemhe
  3. Sınıf Öğrencilerinin "Aşk Nedir" Sorusuna Yanıtları. kanatsı@z_meleq 0 352 05-22-2009, Saat: 08:15 PM
Son Yorum: kanatsı@z_meleq
  Aşk NeDiR ? soRunA cewApLar MaNeSiA 8 712 09-16-2008, Saat: 05:06 AM
Son Yorum: MaNeSiA
  3. sınıfa giden çocukların aşk nedir sorusuna cevapları... ::))))))) fiziko38 0 489 04-11-2008, Saat: 07:01 PM
Son Yorum: fiziko38
  Politika nedir ? :) CaNaT 5 458 01-19-2008, Saat: 02:48 PM
Son Yorum: *AnGeL_GirL*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:31 AM