:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yer Gök Aşk Gerçek Oldu
Hasretiim
Yer Gök Aşk Dizisinin Oyuncusu Selen Soyder Dizinin Eski Yönetmeni Ulaş İnaç'la Evleniyor...

Kapadokya'da çekilen “Yer Gök Aşk” dizisinin başrol Oyuncusu Birce Akalay'dan sonra kardeşini canlandıran 2007 Türkiye Güzeli Selen Soyder de evleniyor. Akalay 17 Mayıs'ta Kapadokya'da yapacakları kır düğünüyle rol arkadaşı Murat Ünalmış ile yaşamını birleştirecek. Soyder de dizinin Altın Portakallı eski yönetmeni Ulaş İnaç ile evlilik kararı aldı. Dizinin yönetmenliğini kardeşi Atıl İnaç ile birlikte önceki ay bırakan Ulaş İnaç, 6 aydır birlikte olduğu Soyder'e geçen aylarda evlenme teklif etti. Soyder de teklifi kabul etti. İlişkilerinin 6 ay önce Kapadokya'da başladığını belirten Selen Soyder, “Kurban bayramında Ulaş bana evlilik teklif etti. Ben de teklifi kabul ettim. Ancak evlilik konusunda net bir tarih belirlemedik. Evlilik kararı aldığımız doğru... Birce ile Murat da evleniyor. Gerçekten dizimizin adı gibi yer gök aşk oldu” diye konuştu. Soyder “Yer Gök Aşk”taki Toprak karakteriyle “Lale Devri”ne transfer olarak Türk dizi tarihinde bir ilke imza atmıştı. Soyder'in evlenmeyi planladığı İnaç 2005 yılında yönettiği “Türev” filmiyle “En İyi Film Ödülü”nü kazanarak dikkatleri üzerine çekmişti

yer-gok-ask-gercek-oldu-2571714_o.jpg
Ara
sıla
aylarca çekimlerde sadece birbirlerini görüyolar evleniyolar Big Grin Tongue evlenip İstanbula gelince boşanırlar Tongue
Ara
PCKoPaT
Yer gök aşk mı olmş Big Grin
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ebru Gündeş anne oldu sıla 3 960 10-17-2011, Saat: 04:49 PM
Son Yorum: ZencefiL
  38. Altın kelebek ödülleri'nin sahipleri kimler oldu?.. Hasretiim 5 1,112 06-15-2011, Saat: 11:45 AM
Son Yorum: YasSmin
  Dizi Aşkı Gerçek Oldu Hasretiim 4 1,175 03-07-2011, Saat: 09:36 PM
Son Yorum: history
  Vampir oldu acemhe 0 599 02-03-2010, Saat: 09:11 PM
Son Yorum: acemhe
  Gamze Özçelik'in oğlu oldu acemhe 0 946 02-01-2010, Saat: 12:58 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:47 PM