:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O ?y? Kizi Yok Ett?n?z........
>As!_M€L€q<
17 yas?ndayd?m seni tan?d?g?mda hani ilk g?r?ste a?k derlerya,iste benimkide ?yle olmustu.sen bir araban?n icinde bense kap?n?n ?n?nde oturmus etraf? seyrederken,birden g?z g?ze geldik.icim ?rperedi,kalbimin at?slar? degisti.
o gunden hep gelmeni bekledim.her yolunu g?zledgimde geldin.bir g?n yolumu kesip numaran? verdin ve araman? bekliyorum dedin. o gece heyecandan sabaha kadar uyumad?m. art?k sadece hayalerimde degil,hayat?mdayd?n da.senden baska bisey d?s?nemez hale gelmistim.iste o zaman ask? tan?d?m.annem ili?kimizi ?grenmis,d?sar? c?kma yasag? koydu.seni g?remez olmustum,g?nler cehenem gibiydi.sen sabah?n 5 inde kap?n?n ?n?ne geldin,ben pencereden atlay?p sana . o an degil annem,d?nya umrumda degildi.aylar su gibi akt?.ben izmire okuluma d?nd?m,sen foca ya egitime.g?r?smelerimiz ayn? hizla devam etti,annem art?k seni kabulenmisti.cok mutluydum ta ki o telefona kadar.telefonun ucundaki ses o benim erkek arkadas?m aram?zdan cekil diyordu.duyduklar?ma inanamad?m;o bunu yapamazd?,yapmazd?.ama yan?lm?st?m bir baskas? icin cekip gitmisti.kendimi derslerime veremez olmustum,hayat?m alt ?st oldu.eve kapand?m okula gidemez oldum.ve boylelikle okul hayat?m da bitti.gelecegimi,ask?m? herseyimi yitirmistim.yasamak icin hic bir sebep bulmazken bu s?k?nt? beni hastanelik etti.ilaclar,serumlar ama hicbiri icimdeki ac?y? dindiremedi.herseye ragmen hayat devam ediyordu,hayat?n bir yerinden tutmak zorundayd?m.zamanla degismeye baslad?m,tam bir genc k?z oldum.kimseyi hayat?ma sokmuyacakt?m ama olmad?.ve kalbimi birine act?m.onunla beraberken bile fotoraf?n c?zdan?mdayd?,y?rtamazd?m.o da senin gibi c?kt?,yine baskas? girmisti aram?za .bu sefer gucluydum,sogunkanl? davrand?m.ondanda ayr?ld?ktan sonra kimseye g?venmedim.art?k darbe yiye yiye darbe atmay? ?grenmistim k?mseye ac?m?yordum.ben aglat?yor,ac? cektiriyordum.biz zamanlar gelinlik hayaleri olan,?niverste hayaleri olan,hayat? hep iyi y?nleriyle goren g?ren k?z kay?p olmus gitmisti.sevgiye hasretim art?k hayat?m b?yle s?r?p giderken y?llar sonra kars?mdayd?n.evlenmistin,bir kizin olmus kiminle evlendgini merak etmistim sormak istedim yapamad?m.g?zlerimde kalan son bir yas damlalar?n? yine senin icin ak?tt?m.

[SIZE=6]mutlu ol ama bana yasat?klar?n? yasad?ktan sonra...
[/SIZE]
ÇiLeK
PaylaŞimci YÜregİne Saglik Megaloman
Ara
>As!_M€L€q<
?iLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Payla?imci Y?reg?ne Saglik Megaloman
SAOL ARKADA?IM........
w00w
Teşekkürler Paylaşım için... Yüreğine sağlık...
Ara
>As!_M€L€q<
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Te?ekk?rler Payla??m i?in... Y?re?ine sa?l?k...
rica ederim karde?immmm..?ok saolConfusedmiley9:
MasaL_perisi
Güzel yüreğine sağlık arkadaşım...
Güzel bir paylaşım...
Ara
NuRii
coook güzel olmuus ama senin cektiklerini sucsuz birine cektirmek biraz acımasızca
Ara
>As!_M€L€q<
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?zel y?re?ine sa?l?k arkada??m...
G?zel bir payla??m...
rica edrim can?mcm be?enmene ?ok sevindim...
>As!_M€L€q<
NuRii Adlı Kullanıcıdan Alıntı:coook g?zel olmuus ama senin cektiklerini sucsuz birine cektirmek biraz ac?mas?zca
saol arkada??mmm....ama .....b?rakta ya?ad??? ac?y? oda ??rensinnnn
yasmin
megaloman süper olmuş bencede onunda senin gibi üzülmesi lasım.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 12:52 PM