:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkekler bu pembe yalanlara bayılıyor!
MaSaL
Erkekler sevgililerinin bitmek tükenmeyen sorularına maruz kalmamak için pembe yalanlara başvurur.

Peki nedir bu yalanlar?..

1- Sürekli görüştüğünüz birşeyler paylaştığınız arkadaşınız sevgilinizle yaptığınız konuşmaların çoğuna ortak olur onun bilmediği tüm ayrıntıları bilir. Bu erkekler için sinir bir durum olsa da ".. çok seviyorum ne iyi biri değil mi?" sorusuyla zaman zaman karşılaşabilirsiniz.
2- "Üzgünüm" diyen bir erkek pişmandır. Ne için diye sorduğunuzda beklediğiniz cevaı almadıysanız neden üzgün olması gerektiğini bilmiyor sadece bu kötü anı kurtarmaya çalışıyor demektir.
3- "..görüşmem lazım".. Erkek arkadaşınız çok yakın arkadaşını teselli etmek için görüşmesi gerektiğini söylüyorsa bu beraber 'bir süre konuşup oyun oynar bilgisayara takılırız' anlamındadır. Çünkü erkekler çok konuşmayı sevmez.
4- "Telefonum her an kapanabilir".. Gerçekten şarjı bitmediyse konuşmayı dozunda bitirmek istediğindendir.
5- "Sadece şaka yapıyordum".. Erkekler ortalığı karıştıracak yanlış birşey söylediklerinde bu yalana başvururlar.
PCKoPaT
Alıntı:2- "Üzgünüm" diyen bir erkek pişmandır. Ne için diye sorduğunuzda beklediğiniz cevabı almadıysanız neden üzgün olması gerektiğini bilmiyor sadece bu kötü anı kurtarmaya çalışıyor demektir.

Vayy (:
Âh be.
Ara
nazarboncuqu
4- "Telefonum her an kapanabilir".. Gerçekten şarjı bitmediyse konuşmayı dozunda bitirmek istediğindendir.

ben böyle bişi söylerken hakkettende azıcık şarjı oluyo yalan deilki bu Big Grin ben musta
Ara
MaSaL

neyseki benim aşkımın şarzı hiç bitmiyooBig Grin
CaNaT
bitmeyen pil var benim telde Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkekler neden kıskanır? MaSaL 17 3,763 06-16-2011, Saat: 11:03 AM
Son Yorum: YasSmin
  Erkekler Neden Konuşmaz? MaSaL 1 782 04-21-2011, Saat: 04:38 PM
Son Yorum: YasSmin
  Erkekler böyle kadınlara katlanamıyor! MaSaL 1 780 03-02-2011, Saat: 09:11 PM
Son Yorum: Beysaa
  Gerektiğinde Erkekler de Bulaşık Yıkamalı ( mı? ) MaSaL 0 763 03-02-2011, Saat: 05:59 PM
Son Yorum: MaSaL
  Kediler & Erkekler MaSaL 2 829 10-13-2010, Saat: 02:17 PM
Son Yorum: PCKoPaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 01:58 AM