:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
beni terketen a?k?ma
lemanyaaaak
Sad
?yle ?ok reddedildim ki, ?yle ?ok unutuldum ki senin taraf?ndan, sensiz kalmak y?re?imi ezen tek korku art?k. ?yle ki hayat?m yaln?z bir korku halinde ayakta duruyor ?imdi... Korkumu ger?e?e b?r?nd?rd???n anda y?k?l?p gidece?im. Her ?eyi t?kettim. Hayata tutunmak ad?na ne varsa her ?eyi yakt?m seni sevebilmek i?in... T?m sabr?m?, kendime ve insanlara g?venimi, sevginin hayat?n tek harc? oldu?una olan inanc?m?... Art?k senden ba?kas?na verecek enerjim, sevgim ve hayatla hesapla?acak bir benli?im kalmad?. Geriye d?n?p s???nacak bir kendim kalmad?...
?imdi bana varl???m?n sana ac? vermedi?ini s?yl?yorsun. Gitmemi istiyorsun, sonra yeniden gelmemi... Ve sonra yeniden gitmemi... Beni sensizli?in o dipsiz ?ukuruna ?nce sark?t?p, sonra yeniden g?n ?????na ??kar?yorsun. Sevgimi, yoklu?umu hissetti?in yerde bulmak istiyorsun. A?k?m?n benli?ini ve hayat?n? ele ge?irmesinden duydu?un o sebepsiz korkuyu yenmek i?in, bana seninleyken tekrar? olmayan bir ?iiri hat?rlatan zaman?n, sana benimleyken g?sterdi?i monoton ve t?ketici y?z?n? yok etmek i?in oynad???n bir oyun bu belki de... Beni delili?in
s?rg?nlerine yollay?p, sonra yeniden kalbine ?a??r?yorsun.
Korkuyu beklemenin tela?? korkunun kendisinden ?ok daha ?rk?t?c? biliyor musun? ??te bu y?zden sensizli?in karanl?k kuyusuna kendi ellerimle b?rak?yorum kaderimi. Korkuyu beklemekten vazge?iyorum, ama asla seni sevmekten de?il, sevgili... Sana veda etmeden kaybolu?a kar??mam da asl?nda sadece bunun i?in...
Madem varl???m ac? vermiyor sana, madem ki ancak yoklu?umda sevgimi hissedebiliyorsun, ?yleyse yoklu?umla kal sevgili... Madem ki yoklu?umla daha mutlusun, o halde yokluk benim bu a?k i?in b?r?nd???m son kimlik olsun......................Seni Hala ?ok Seviyorum....D?n Art?k....

url%5D
Ara
HayatYasam
Çok Gzel Yüreğine Sağlık Arkadşaım Gden Donmuyor Bzen
Ara
GENCO
yaw birader gıden gitmiştirr unutulmazz ama kendınıı bu kadarr yıpratmanın bı anlamıyokk bunu unutma sevdıgının yanında degil senı sevenın yanında mutly olursunn dıyene bak sankıı kendıısıı öle yapyoo
hey allahım yaaaaaaaaaaaaaaaaa

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bekle Beni Sen gelmedin Ben Geliyorum… Hasretiim 0 549 12-04-2010, Saat: 01:43 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Son bir defa öp beni!Gitmeden son bir kez...Lütfen!" Hasretiim 0 867 11-28-2010, Saat: 07:03 PM
Son Yorum: Hasretiim
  - Hadi beni bir kere daha sat - İskender Pala acemhe 0 686 05-13-2010, Saat: 11:57 PM
Son Yorum: acemhe
  ...öldür beni anne bende toprak olmak istiyorum.. _G@MSeeMM_ 2 544 09-27-2009, Saat: 11:39 AM
Son Yorum: crazy_girl88
  öldür beni anne ben de toprak kokmak istiyorum. chatlaq mamaqlı@ 3 645 12-22-2008, Saat: 12:02 PM
Son Yorum: chatlaq mamaqlı@

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 01:41 PM