:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
can?m
cadım_
Bu duvarlar yetmiyor bizi ay?rmaya bilesin...
Bu parmakl?klar, bu demir kap?lar, bu hava, inan...
Bazen bir yumrukta y?kacak kadar g??l?,
Bazen bir ser?e kadar g??s?zsem, bir nedeni vard?r...
Hangi zorlu?u yenmemi? insano?lu.
Hele ta??yorsa i?inde bu insanca sevgiyi.
G?zel g?nler zorlu duraklardan ge?er sevdi?im.
Damla damla birikiyor insan. Damla damla sevgili...
Bir g?n ak?p gidece?iz hayata...
Duvarlar y?k?lacak, a??lacak b?t?n kap?lar bilesin.
Benim y?re?im sensin ?imdi, seni vurur durur...
Ve yine damla damla ?o?al?yorsun i?imde.

Can?m, y?re?im, sevdi?im;
Sanki h?z?n denizinin kaptan? gibi yol almaktas?n...G?zlerindeki giz beni endi?elendiriyor. Susma hakk?n? kullan?yorlar biliyorum ...O bak???ndaki h?z?n var ya; sanki y?re?ime saplanan bir b??ak gibi ac?t?yor can?m?...

Can?m,y?re?im, sevdi?im;
Yine sensiz ge?en gecenin s?rg?n?ndeyim...B?y?k bir bo?lukta, aya??m kaysa d??ece?im gibi korku dolu, ?aresizim ben de...Y?ld?zlar? ?ald?m gecenin koynundan gizlice... Sen diye onlara sar?ld?m ?zlemimi dindirmek ad?na...Ama y?ld?zlar bile bo?lu?u doldurmaya yetmedi...Neredesin p?nar g?zl?m?...Seni ?ok ?zl?yorum...Sana olan duygular?m? anlatam?yorum kaybetmek korkusuyla... ?ark?lar, ?iirler anlat?yor mu seni ne kadar ?ok sevdi?imi?...

Can?m, y?re?im, sevdi?im;
Seninle sanki ruh ikiziydik a?ka ve sevgiye susam??...Hasret ??l?n?n k?zg?n kum tanelerinde bulduk birbirimizi... Hasretin ?yle yakt? ki i?imi, g?ne? yan??? nedir ki bu ??lde... ??imde f?rt?nalar esiyor; kum f?rt?nas? nedir ki bu ??lde...??im yan?yor, can?m ac?yor ama sensizlikten...Ke?ke kum f?rt?nas? y?llar ?nce esseydi ve birbirimizi bulma ?ans?m?z olsayd?...Sevgi p?nar?ndan yudum yudum i?seydik sevdam?z?...??l?m?ze bir g?n ya?mur d??er mi bitanem?... Her ya?mur damlas? benim i?in bir umut olacak...G?zel g?nler zorlu duraklardan ge?er; sen de i?indeki umudu hi? yitirme olur mu?...Belki bir g?n; iyilik perisinin yolu bu ??le d??er de; sihirli de?ne?ini bize uzat?r....Seninle olduktan sonra ??l bile cennet benim i?in...Ama sensizlik...

Can?m, y?re?im, sevdi?im, HER?EY?M...

al?nt?
Ara
gurbetci
cok saagol canim cok güzel sagol paylasimin icinWink
Ara
cadım_
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cok saagol canim cok g?zel sagol paylasimin icinWink

Confusedmiley1: begenmene sev?nd?m!
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:16 AM