:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
" HoScaKaL CaNtaNeM "
in_love_girl
podb7311ce1c09ii6lz1.jpg

Parcalan?r?m y?reqimde bak her zerrem ayr? yerlerde...

Sevdans?z ge?en herdakikaya ka? g?nah adad?m ben.. Ka? kez y?kt?m kendi ellerimle kurdu?um ?ehirleri,ka? kez pes ettim son raundlarda.. Her biti?imin ard?ndan ka? ba?lang?? geldide ittim ben elimin tersiyle.. Tertemiz g?kleri koydum hayallerine.. A?z?ma almad?m sensizli?i.. Y?reqime koymad?m.. Ve ka?kez inand?rd?m senin siyah sevdana benim pembe sevdam?.. Olmad? cantanem olmad?...

Her r?yada ger?ek pay? var derlerdi.. her r?yada.. D?n yata??ma yatt?m hayalinle.. S?ms?k? sar?ld?m.. "Uyudum-uyanamad?m" Ba?lamadan bitti r?yam.. Ne e?risi ne do?rusu,hepsini ald? g?t?rd? benden...

Bir tek benimdi y?re?in hani.. Hani gitmezdin ellere,b?rakmazd?n beni,b?rakamazd?n.. ?ok seviyordun,unutamazd?n..
Yoktu g?c?n bir sevdaya daha,ilk ve sondum hani.. hani,hani,hanii.... sorry10.gif
G?c? olmayan adam arkas?na bile bakmadan gitti bak.. Y?re?imi ac?ta ac?ta,k?r?klar?ma basa basa ellere gitti..
Ne farkeder ?imdi sensiz hayat ha ya?amak,ha ?l?m...
?st? kapal? yaln?zl???m? kanatt?n sen gidi?inle.. Ba?kalar?nda duydum unutuldu?umu..
Al?????m ben unutulmaya bilirsin.. Ama ,insan? en ?ok sevdi?i unutunca ac?rm?? y?re?i..
?ok ac?tt???nda ??rendim...

Ve biz sevgili,biz bir tuvaldeki iki uyumlu renk olamad?k.. Sen bana tez ben sana.. Ressam?n bir dokunu?uydu benim y?reqimdeki mutluluk.. Belki boya adiydi bilemedim.. Ac?d? y?rek,ac?tt?.. Hi? d?zelmediki zaten.. Hep bir ta? yollara,hep ge?ilecek engebe.. Olmad? cantanem hi? bir zaman olmad?...
Beklenmeyen gidi?inle birdaha toplanmamak ?zere da??l?yorum sevgili.. ??km?yor y?re?imin d???na,kendi i?imde da??l?yorum.. Dokunmuyor sana,ac?tm?yor..
Y?re?in bir tek benimdi sevgili,?yle sand?m...
Yaln?zl???m?n katsay?s?n? sayacak g?c?mde yok zaten..
Olmad? cantanem olmad?..
Y?re?in benim olamad?..

Ho??akaL... sorry10.gif
Ara
w00w
Oyoyoyoy Sad Çok güzel... Yüreğine sağlık...
Ara
AdAmIn1i
Aylin Yerim Seni Smile

Tşkler Süpersin
Ara
in_love_girl
w00w tşkLer...

saoL abicim Smile
Ara
YARGIÇ
Olması için çabalamayanlar utansın...
Yüreğine sağlık...
Ara
HayatYasam
Çok Gzel Yreğine Sağlık Arkaşdım
Ara
derdi
çok süper olmuş yüreğine sağlık
Ara
Carizmatic
yüreğine sağLık Kardeşim Smile
€BeRimSin
Yüreğine Sağlık Wink
d€n!z kısı
Bir tek benimdi y?re?in hani.. Hani gitmezdin ellere,b?rakmazd?n beni,b?rakamazd?n.. ?ok seviyordun,unutamazd?n..
sorry10.gif
[/quote]?ok g?zel payla??m?n i?in t?kler can?m..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hoşçakal Gözümün Nuru Herşeyim.. нüzüηçiçÑ”ği 14 1,173 09-17-2008, Saat: 01:07 AM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği
  HoŞçAkAL..... HoŞçAkAL.... AşKLArıN En GüZeLi... MeLeÄžiMMM 5 800 09-08-2008, Saat: 08:23 PM
Son Yorum: MeLeÄžiMMM
  Cantanem, Birtanem, Gültanem… €BeRimSin 13 3,004 03-09-2008, Saat: 10:41 PM
Son Yorum: €BeRimSin
  hoşçakaL ey sewqili! Sessiz_Çı@qLı@k 1 456 10-14-2007, Saat: 01:48 PM
Son Yorum: :: CiMCiMe ::
  hoşçakal.... exxe 0 430 08-25-2007, Saat: 12:31 PM
Son Yorum: exxe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 04:11 PM