:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hatay'da Do?umdan Sonra ?len Maymun G?r?n?mle Bebe?in S?rr?
w00w
Allah büyük... Yorum yapmaya gerek duymuyorum. Ey yüce Mevlam Sen nelere Kâdir'sin...
Ara
gurbetci
Confusedmiley5:Confusedmiley5:Confusedmiley5: cidden cok ilginc ya ama Allah b?y?k vardir hepsinin bir nedeni....
sagol payllasimin icin ali...
Ara
AdAmIn1i
Tşkler Arkadaşlar
Ara
MaTRaKiNG
Darwinin evrin teorii y?z?den 2. d?nya sava??nda milyonlarca insan ?ld? hitler de bu teoriyi savundu milyonlar? katletti kom?nist stalinde.. ben asla inanm?yorum b?yle bir ?eye benim atalar?m maymundan de?il topraktan gelmi?tir bunun tart???lmas? bile ne kadar bo? ?eylere inad???m?z? g?sterir... Bebek konusunda da gen bozuklu?u oldu?u a??k ke?ke prof.. inceleseydi her ne olursa osun ... anne baban?n durumlar?n? ve piskolojilerini d???n?yorum da ?ok zor bir durum allah abir versin..
Ara
blue_belial
Gunayd?n herkese

1 ?u sah?s (Doktor) musluman deg?l zannedersem
K? eger oyle olsayd? Allah (c.c) Kur'anda Soyle d?yor
"??z S?z? ??r Damla Kan P?ht?s?ndan Meydana Get?rd?k"
ve y?ne bakara Sures?nde "?en Insanlar? ve C?nler? Yaln?zca bana ?badet ets?ler d?ye Yaratt?m"

Eger It?kat'? saglam ?se Yuce Yarat?c?n?n bu sozler?n? okur ve
"hmm demekk? Insanlar ve C?nler yarat?lm?s. Demekk? Uzayl? yokmus!
Demekk? zaten boyle b?rsey olsayd?, Kur'anda bunun hakk?nda ??r Ayet olurdu!
Had? onuda gect?m. En az?ndan Hz Muhammed (S.a.v) ?n b? Had?s'? Ser?f? bulunurdu konu hakk?nda.

?en?m okudugum kadar?yla, ?? bak?ma ben?m ?nanc?m bu asl?nda,
Yan? evet b?r?nc?s? mutlaka Gen bozuklugudur Amenna.
?en?m dusuncem ?se, Gunumuzde art?k ??z Insanlar
Cok Ozur d?leyerek soyluyorum, Yatag?m?zda Koca/Kar?lar?m?zla T?pk? b?r hayvan g?b? ?l?sk?ye g?r?yoruz. Durum boyle olunca ?ster ?stemez akl?ma bu gel?yor.
Tekrardan Ozur d?l?yorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  KyabettİÄžİ CÜzdaninni 62 Yil Sonra Buldu soyle 1 408 04-07-2022, Saat: 10:32 PM
Son Yorum: wildfang
  Tecavüz ettikten sonra kesti,kızartıp yedi. soyle 1 609 04-04-2022, Saat: 07:14 PM
Son Yorum: wildfang
  Kız olarak doğuyorlar 12 yaşından sonra erkek oluyorlar yalan dünya 0 480 10-09-2010, Saat: 01:34 PM
Son Yorum: yalan dünya
  Öldükten sonra bedeniniz neler yapabilir? CaNaT 8 627 10-24-2009, Saat: 12:39 PM
Son Yorum: 'Belinay'
  Önce Yazıyı Okuyup, Sonra Resme Bakın. My_LiFe 5 584 02-18-2009, Saat: 09:16 PM
Son Yorum: _AL0n3_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 12:33 PM