:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vodafone'dan 1 TL'ye telefon
MaSaL
Cep avantaj'da yer alan 55 TL, 75 TL, 95 TL ve 145 TL'lik tarifelerinden birine dahi olan aboneler, 24 ay taahhütte bulunmaları halinde ayda 1 TL fiyat ödeyerek Android işletim sistemli akıllı telefonu alabilecekler. Vodafone 945, Türkiye'de bine yakın Vodafone Cep Merkezleri'nden 31 Mart 2011 tarihine kadar faturalı Cep Avantaj tarifeleri ile 1 TL'ye temin edilebilecek.
Google'ın mobil işletim sistemi Android ile çalışan model, 3G, 3.2 inç dokunmatik ekran, 5 megapiksel kamera, Facebook ve Twitter'a tek dokunuşla erişim, e-posta hesabının yönetimi, GPS, Wi-Fi, bluetooth bağlantıları, microSD kart desteği, 16 GB hafıza, 4 saat konuşma ve 200 saat bekleme süresi gibi teknik özelliklere sahip.
-KULLANIMDAKİ CEP TELEFONLARIN YÜZDE 7'Sİ AKILLI-
Vodafone 945 cep telefonunun tanıtımı toplantısında konuşan Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, Türkiye'deki akıllı telefon pazarını değerlendirerek, kullanımdaki telefonlarının yüzde 7'sinin akıllı telefonlardan oluştuğunu, bunun da 4 milyon adede karşılık geldiğini söyledi. Akıllı telefon pazarının hızlı geliştiğini, kendilerinin de yıl içinde yeni modelleri piyasaya sunmaya devam edeceklerini belirten Öğüt, "Bu sayede pazarda yüzde 30'un üzerine çıkmak istiyoruz" dedi.
Piyasaya yeni sunulan Vodafone 945 cep telefonunun pazardan yoğun ilgi görmesini beklediğini ifade eden Öğüt, modelin satış adedinin, üretim kapasiteyle ilişkili olduğunu vurgulayarak, "Ne kadar gelirse o kadar satılacağından eminiz" dedi.
-"VODAFONE 945'İN, TEK BAŞINA LİDERLİÄžE OYNAMASINI BEKLİYORUZ"-
Vodafone Türkiye Pazarlama Bölüm Başkanı Lütfullah Kitapçı, akıllı telefon Vodafone 945'in, Cep avantaj tarifeleri ile piyasaya sunulduğunu belirtti. Kitapçı, "Cep avantaj" tarifelerinde yer alan 55 TL, 75 TL, 95 TL ve 145 TL'lik tarifelerinden birine dahi olan aboneler, 24 ay taahhütte bulunmaları halinde ayda 1 TL fiyat ödeyerek Android işletim sistemli akıllı telefona sahip olabilecekler" dedi. Vodafone Türkiye Terminal Bölüm Başkanı Yüsel Kubaç, Vodafone 945'in, akıllı telefonlar pazarında tek başına pazarda liderliğe oynayacağını söyledi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iphone 4 vodafone kampanyası MaSaL 0 1,172 09-30-2010, Saat: 04:58 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 06:58 PM