:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevmen?n B?r Bedel? Varmi?
bilgeis
sevdiğine kavuşmazsan en ağır bedel kaybettiğin zamandır....kavuşursan ödülündür sevdiğin.
ManyaX_GirL
eğer karşılık bulursan sana bu bedel diil ödül olurr..
ama onu kazanamassan..
ödediin bedel onun için kaybettiklerin olur...
ben şimdilik ödül alıyorm..
we bedel ödemek istemiommm aşkmmmm...
Ara
{Meliss@}
Sevmek g?zel ?eydir ne varki sevdi?i kadar sevilemiyor insan her zaman ben seninle sanki bir hasret denizinde yolcuyum ve denizlerin dalgas?nda seni g?r?yorum her an ve bana d?nece?in g?n?... Ewet bekliyorum,bekliyorum ama yoksun yine sen ba?ka kollarda bense senin hasret yolunda bekiliyorum bi?are.. vefas?zs?n i?te anlayamad?n sana olan sewgimi... gidiyorum i?te mutlu ol..... umutlar?m,hayallerim,sessizli?im hepsinide al?p terkediyorum bu ?ehri y?r?yorum yaln?z sokaklarda kaybettim benli?imi hem bu ?ehri hemde sevincimi terkediyorum ve ?uan vefas?z yar sadece h?z?nle ya??yorum,a?l?yorum ama yine yine yoksun sennn........
Ara
eRCi
Te?ekk?rler arkada??m yorumun i?in ?ok g?zel saol y?re?ine sa?l?kConfusedmiley32:
p£r!k!z!
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sevdi?ine kavu?mazsan en a??r bedel kaybetti?in zamand?r....kavu?ursan ?d?l?nd?r sevdi?in.

hakls??n ?ok g?zel s?lemi?sin..
Ara
ezoo20
olamazmı ya!!!
sevince en başka kendini unutursun,herşey herkes o olur..
tek kişidir o. ve tüm güzelliklerin yegane sebebi. ...asla kötülük farkında olmazsın onun yanında herşey 4*4 kıvamındadır.
sonra çekip gider..üstelik sen henüz damarında kan diye onu taşıdığın bir anda...sevmenin bedeli yalnızlık.gözyaşı.ve sadece kendinle başbaşa kalmaktır.sadece bu olsa iyi ...onun yanındayken uzaklaştığın eşin dostun bunlarıda kaybetmiş olursun.seni ileriye gidip mutlu olcağını sanırken .o hep geride ve yalnız bırakmıştır seni....sen çoğalabilme umutlarını taşırken yüreğinde..o sende geride hiçbirşey bırakmamış olarak çekip gider..sevmenin bedeli can kırıkları ve yanıkları...
Ara
bilgeis
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hakls??n ?ok g?zel s?lemi?sin..
Confusedmiley9: sa?ol.ben ?d?l?m? istiyorum,ne kadar zaman ge?erse ge?sin.....
p£r!k!z!
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley9: sa?ol.ben ?d?l?m? istiyorum,ne kadar zaman ge?erse ge?sin.....

in?lh ?d?l?n? bulursun cn?m benm
Ara
bilgeis
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:in?lh ?d?l?n? bulursun cn?m benm

in?allah...?d?l ya da bedel...birinden biri olacak ama hangisi...zaman g?sterecek...dile?in i?in te?ekk?rler Confusedmiley4:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 04:51 PM