:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anlaml? S?zler..
agirdelikanli
♥ Ben asla a?lamam deyip her gece yata?a yatt???nda akl?na o gelip g?z?nden iki damla ya? s?z?l?yorsa e?er utan?la i?te o zaman a??ks?n demektir..

♥ Kar tanesi eriyip dudaklar?na indi?inde ve o bir damlan?n serinli?ini biriyle payla?mak istedi?inde y?z?n? r?zgara d?n yeter. ben o r?zgarda olaca??m.

♥ Seni ne kadar sevdi?imi anlamak istiyorsan; ya?an her ya?mur damlas?n? yakalamaya cal??.yakalayamad???n her ya?mur damlas? seni ne kadar sevdi?imin ispat?d?r...

♥ G?ne?in ilk ???klar? g?n?n? ayd?nlatt???nda ve i?inde do?an nedensiz sevinci biriyle payla?mak istedi?inde, pencereni a? yeter.Ben o tatl? sessizlikte seninleyim!

♥ G?k y?z?nde bir y?ld?z se? b?y?k ve parlak olsun yan?nda bir y?ld?z daha se? b?y?k ve parlak olmas? ?nemli de?il senin yan?nda olsun yeter.

♥ E?er onun i?in her?eyi g?ze al?yorsan, onu her an d???n?yorsan,onun i?in a?l?yorsan,o senin i?in tekse,o senin i?in her?eyden de?erliyse,onun bir g?lmesi senin i?in d?nyalar demekse...siz a??ks?n?z...

♥ E?er sevdi?in seni terk etmi?se onu kendi haline b?rak e?er sana d?nerse zaten senindir, sana d?nmezse zaten hi?bir zaman senin olmam??t?r.

♥ Bir ?iir yaz bana i?inde alabildi?ince mutluluk olsun ay?n g?lgesinde unutulan sevgi tohumlar?yla ye?ere dursun veya bir ?ark? s?yle ?zlemimdeki sevgiliyi anlats?n ya?an ya?murlarla ?slanan bedenimi parlayan g?zleriyle kurulas?n.
*TATLI BELA*
tşklr arkadaşım ellerine sağlık....
agirdelikanli
Eywallah canısı eksık olma beqendıqıne sewındım..
w00w
Teşekkürler Paylaşım için...
Ara
MasaL_perisi
Teşekrler arkadaşım...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler 2.. tatlı_cadı 2 858 04-12-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang
  G?zel S?zler.. tatlı_cadı 2 759 04-12-2022, Saat: 05:21 AM
Son Yorum: wildfang