:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Y?re?im a??r gelmeye ba?lad? yine..
eRCi
gitbakalmfs3.png
G?z...
Y?re?im a??r gelmeye ba?lad? yine..

Hani ya?d? ya kar da?lara, hani bulutland? ya yine g?ky?z?; k?zard?, serildi, sarard?, serildi ya yine yapraklar ayaklar?ma.. ??te! Yine a??r gelmeye ba?lad? y?re?im bana.

Yine ??kt? erken ?l?mlerin s?z?s? i?ime, do?mam?? ?ocuklar?n kayg?s?, olmam?? do?umlar?n sanc?s?. Yine nemlendi g?zlerim, karard? ruhum, dald? g?zlerim ufu?a ya!

??te! Yine a??r gelmeye ba?lad? y?re?im.

Benim hi? bitmeyen gitmelerim, kopmalar?m, ka?malar?m ba?lad? muzurca …

??imin en ?ocuk yerinde. Bilirim; gidece?imden de?ildir ya. Olsun! Sis ??kt? hayat?m?n ufkuna, bembeyaz oldu ya da?lar, sessizle?ti ya sokaklar, dal?ndan d??me vakti geldi ya yine ?ice?imin, Hepsinin tek faili; Sonbahar geldi ya yine!

??te! Y?re?im yine a??r gelmeye ba?lad? bana.

Ayr?l?ktan ka??lm?yor. Kopma mevsimi geldi yine. Ad? bile h?z?nl?,G?z!

?nsan? al?p ba?ka ya?amlara at?yor sanki.

G?z! Git! Der gibi sanki! Git!

Tak?l d??en sar? yapraklar?n pe?ine… Git…

Ba?ka hayatlar?n ?zlemlerini ba?ka insanlar?n ellerini at?yor g?z?n?n ?n?ne. Ka? ka?abilirsen ?imdi.

Ba?ka bak??lar?, ba?ka ya?anm??l?klar? g?l??leri ?p??leri, yan??lar? at?veriyor insan?n ?n?ne hoyrat?a. Ka?arsan adisin, ka?arsan korkaks?n sanki.

Ne o s??abilir kabu?una ne de ben ?imdi. Ne yapraklar durabilir dallar?nda, ne y?re?im s?k???r kal?r bu hayatta ?imdi.

?nsan? dinden imandan eder derler ya; Hi? ?ekinmesi utanmas? yok bu mevsimin aynen ?yle i?te! ?nsan? hayat?ndan, d?zeninden , can?ndan eder bu g?z mevsimi.

Yine a??r gelmeye ba?lad? y?re?im i?te!

Dur durabilirsen bu y?rekle ?imdi. Hani d?k?ld? ya yine a?a?lar?n yapraklar?, kendi ayr?l?klar?na inat, seni de ?ekip almak isterler ?imdi.

Tevekkeli de?il; geldi ya yine sonbahar. Ba?lar art?k y?re?imin s?z?s?, can?m?n kalp a?r?s?...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,906 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
Son Yorum: wildfang
  Yine bir sensizlik hakim geceme... PaPaTYa_PReNSeS 1 310 04-11-2022, Saat: 10:31 PM
  (Yine YokSun) €BeRimSin 3 369 04-09-2022, Saat: 06:58 PM
  Yine Bir Sensizlik Hakim Geceme.. ÇiLeK 1 336 04-09-2022, Saat: 04:03 AM
  İstanbul Ağladı Ben Yine Tuttum içimde.. ROSE 9 677 04-08-2022, Saat: 03:08 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:54 PM