:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kınama Alanı..
MeLeksi
bencede ayıp Sad bi kere daha dersine gitmezsem bırakıcak adam beni tarih dersi ile kahraman tazeoğlu söyleşisini aynı saate alanlarıda kınıyorumm
Ara
ZencefiL
kın kın kın Big Grin:yikildim:
Ara
sıla
MeLeksi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bencede ayıp Sad bi kere daha dersine gitmezsem bırakıcak adam beni tarih dersi ile kahraman tazeoğlu söyleşisini aynı saate alanlarıda kınıyorumm

aaa baştan bunu söylesene en büyük ayıbı onlar yapmış onları da kınayalım Big Grin
Ara
history
Sigaranın günümüzde zararları saymakla bitmiyorken,reklamları yasaklanırken,son çıkarılan yasalarla tüm kapalı alanlarda yasaklanırken,başbakanımız özellikle bu kampanyanın öncülüğünü yaparken...duygusuzun çok önemli modunun avatarında sigara içen bir adam resminin olmasını kınıyorum...
:bayrak:
Ara
ZencefiL
dizilerin haftada bi gün olmasını kınıorum zor geçıo yavvBig Grin 2 gn olsa yaTongue
Ara
PCKoPaT
Sözünde durmayanları kınıyorum (:
Âh be.
Ara
ÐŽeşaren
Cok afedersiniz history efendi, özür dilerim. Avatarlarımla, insanları sigara içmeye teşvik ettigimin farkında değilim. Bundan sonra kullandığım avatarlarıma daha dikkat edeceğim.

Bende;
Yalan konuşup, dürüst olmayanları kınıyorum

Smile
Ara
history
Ўeşaren Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cok afedersiniz history efendi, özür dilerim. Avatarlarımla, insanları sigara içmeye teşvik ettigimin farkında değilim. Bundan sonra kullandığım avatarlarıma daha dikkat edeceğim.

Bende;
Yalan konuşup, dürüst olmayanları kınıyorum

Smile
History efendi,,,çok avam.sadece history yeterliydi.
Duyarlılığınız için teşekkürler.Sigara sevmem,böylede bir bölüm varsa saygı çerçevesinde yazma gereği duydum....tekrar teşekkürler.

Yalan konuşup, dürüst olmayanları kınıyorum,
Aynen size katılıyorum ve kınıyorum....

Birde önyargılı kişileri.....Big Grin
Ara
ÐŽeşaren
Yazık .. Smile
Ara
history
Ўeşaren Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yazık .. Smile
Çok yazık...çok.
Ara

Hızlı Menü: