:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir g?n okurmusun bu yaz?y?
eRCi
Bir g?n hayat?mdan ?rd?r?rcesine ??kacaks?n.ve ben seni hep son g?nk? halinle hat?rlayaca??m.seni en g?zel halin neydi diye d???n?yorum. Ve i?imden bir ses y?llar ?ncesine g?t?r?yor beni ...

Seni her hal?karda i?imde hissedebiliyorum. ??te olay?m?n en g?zel yan? bu. Sen ne kadar anlayabilirsin bilemiyorum. Ama benim gibi her ?eyden ve herkesten uzak bir hayat?n olmasayd? bunun ne demek oldu?unu anlard?n. Seni anl?ya biliyorum sevdiklerin ve sana destek veren herkesin yan?nda a?lamak bile senin do?al. Benim i?in l?ks olan her ?ey sana do?al geliyor.

?imdi yat?yorsundur. Bir sigara yakm?? yata??n?n ucunda ya?ad?klar?n? ve benim sana s?ylediklerimi ve hatta ya?ad?klar?n?n bir hata oldu?unu d???n?yorsundur. Kanayan yaray?m senin i?in biliyorum. Bir hata. Bir yanl??. Oysa sadece sevmi?tim seni. Hala akl?m?n bir ucundan ??km?yorsun. Son kez ??kmayan olacaks?n. Seni asla unutmayaca??m. Yerlerde s?r?n?p yok olsam, evlenip ?ocuk sahibi olsan ve ad?m bir yana, d?nyada oldu?umu unutsan ben yine b?rakt???n yerde olaca??m.

Parktaki ?ocuklara bak?p seni ya?ayaca??m. S?k?p atmam gerek i?imden seni. Hayat?m?n kalan?n? sensiz ya?amay? ??renmeliyim. Ve ?yle ki hi? s?zlamamal? i?im seni g?rd???mde. Sen utanmal?, sen ba??n? e?melisin. Yapt?klar?ndan utanmal?, iliklerine kadar ???melisin yaz?n kavurucu s?cakl???nda...

Ama olmaz bunu sana yak??t?ramam. Sen bunlar? ya?amamal?, g?rmemelisin. Korkma yavrucu?um ben gizli bir k??eden seyreder sonra usulca kaybolurum. Sen hi? g?rmezsin beni. Belki bir g?n ortak bir tan?d???m?zdan haberlerimi al?rs?n. Olur da hakk?mda k?t? bir ?eyler duyarsan ne olur kulak asma yaland?r mutlak. Senin ?z?lmen i?in s?ylenmi?tir.

??im yan?yor kimseye anlatam?yorum. Ho? sen bile anlayamad?ktan sonra kim anlas?n. Bana g?ld?klerini biliyorum bunu iliklerime kadar biliyorum. Vars?n olsun, g?ls?nler, ben biliyorum i?imdekileri. Yorgun bedenimi y?ld?zlara ta??yacaklar bu benim en mutlu g?n?m olacak. Sevdiklerimi oradan g?rebilece?im. Bir kahve telvesi, bir sigara duman? kadar yak?n olaca??m sana. Sana ve sevdi?im t?m insanlara.

Son bir sevgi son bir mutluluk yakalad?m seninle, belki de ?ok k?sayd? kimileri i?in. Nereden bilsinler benim i?in bir ?mre bedel oldu?unu. Ben g?zlerimde ya?ad?m bu a?k? ve yine g?zlerimde b?rakt?m umutlar?m?. Bunlar? bir g?n okuyacak m?s?n? Okurken a?layacak m?s?n bilemiyorum. Ama beni anlayabilmen i?in ?ok zaman ge?mesi gerekiyor belki y?zy?llar. Yaln?zlar? oynuyorum sen bile fark?nda olmadan. ??te ben buyum, kimsenin istemedi?i, kimsenin anlamad???. Anlamak istemedi?i. Uykular?n en tatl?s? senin i?in olsun can?m?n i?i...Confusedmiley28: Confusedmiley19: Confusedmiley28:

x1pn1mp8dkygte3prtyuxz8zp2.gif

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir G?n Okurmusun Bu Yaz?y? Stinq 5 337 04-04-2022, Saat: 07:34 AM
Son Yorum: wildfang
  Birgün Okurmusun bu Yazıyı! MeLeksi 1 355 12-27-2010, Saat: 01:03 PM
Son Yorum: sıla
  birgün okurmusun bu yazıyı mehmetkılıc 2 334 03-11-2007, Saat: 04:14 AM
Son Yorum: roket55

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:00 PM