:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?ekti?iniz Ac? Sevginizden K???kse Sevginiz Ger?ek Sevgidir.
eRCi
kardelenden ?grendim :?ektiginiz ac? sevginizden k???kse ,sevginiz ger?ek sevgidir
?nsanlar sevdiklerine ?i?ek isimleriyle seslenirler.Baz?lar? sevdigini kardelen ?i?egine benzetir .Hep merak ederim ,kardelen ?i?egini tan?rm? insanlar?ben biraz kardelenden bahsetmet istiyorum .KARDELEN tohumu toprak s?cakl?g?nda saklanan bir ?i?ektir .Mevsim k?? olup kar d??t?g?nde ba?lar filizlenip b?y?meye .Ve k???n parlak ama soguk y?z?n? g?ne? g?sterdimi tek kardelen hisseder g?ne?in s?cakl?g?n? ve g?ne?in en g?zel renklerini yans?t?r sevgiyle hayata .Kardelene dokunamazs?n?z onu ok?ayamazs?n?z .??nk? kardelenin ?zsuyunda onu o sogukta ya?amas?n? saglayacak antifiriz g?revi yapan bir madde vard?r.
Hayatta ayakta durmak i?in kendini kendi i?inde saklam?? ve sevgiyi buldugu g?n d??ar? ??kacag? an? bekleyen insan gibi.........
Birg?n o insan sevgiyi buldugunda i?indeki sevgiyi d??ar? ??kar?p ya?ayamaz.
??nk? saklad?g? sevgi ona antifiriz olmu?tur art?k.Ve siz o sevgiye dokundugunuzda onu yakars?n?z ,kurutursunuz.bunu ba?ta anlayamazs?n?z .o size her geli?inde daha fazla ac? ?ekerek sizden uzakla?maya ?al???r.
Ve bunu zamanla anlad?g?n?zda sizinde ac?n?z artar.?EKT?G?NZ ACI SEVG?N?ZDEN K???KSE ,SEVG?N?Z GER?EK SEVG?D?R.
??te sevgili! ben bu y?zden sana kardelen dedim .Sen ac? ?ekme de solmada ben sevgimi ac?ma merhem yapmaya haz?r?m
eRCi
seviyosun seviliyosun ve zaman geliyor ayr?l?yorsun susuyosun yutkunuyosun hi? bi?i diyemiyosun giden yarin arkas?ndan iki kelimeyi bir araya getiremiyosun o anda ne ya?ad???n? biliyormusun g?zler susuyo dilinde susuyo Y?ReK a?lIyO biliyormusuN...
in_love_girl
yüreğine saqLık...
Ara
€BeRimSin
?ekt?g?nz Aci Sevg?n?zden K???kse ,sevg?n?z Ger?ek Sevg?d?r.

Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32:

T?k'ler..
eRCi
Te?ekk?rler .........
d€n!z kısı
Çektİgİnz Aci Sevgİnİzden KÜÇÜkse ,sevgİnİz GerÇek Sevgİdİr.Confusedmiley32:
yüreğine sağlık
eRCi
ben te?ekk?r ederim ?zge saol...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kaç YitiK CAN ınız war... ßLacK_DragoN 0 329 04-04-2007, Saat: 08:47 PM
Son Yorum: ßLacK_DragoN
  CAN!?m dedi?iniz insanlara eRCi 4 348 11-25-2006, Saat: 01:03 AM
Son Yorum: eRCi
  ??te sizLEre S?pRizim Beyece?iniz Bir ?ey yapTIm.... zEHiR 6 765 07-14-2006, Saat: 01:37 PM
Son Yorum: zEHiR

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 10:06 AM