:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
c!c!KIS=E gene beeeeen:)
aKMeL
begüm resimde de çok cici bi kız normal hayattada görmediğin tanımadığın insan hakkında böle yorum yapman yanlış bence (ya bende bu kızın avukatı oldm ama hehehehBig Grin)
stinger
merhaba bu gece ?zel bir gece olabilir tan??abiliriz eger istersen msn ye gel g?r??elim ben ilhan istanbuldan?m
zorsevdam60@hotmail.com
cevab?n? bekliyorum desem benim i?in bi?eyler yazarm?s?n
Ara
ciciKIS
gokhankgk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bide seni g?relim buraya huzuru bozmaya geldiysen yallah sana kalmam?? cicili?i felan dangalak dangalak msjlar yaz?p asab?m?z? bozma defol siteden:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
saol bitanecikh kanqim salla nap?jan ?ekemiolar ky euheueueh mcx jan?m...
Ara
stinger
zorsevdam60@hotmail.com
Ara
aKMeL
stinger tokatlımısın Big Grin
ciciKIS
stinger Adlı Kullanıcıdan Alıntı:merhaba bu gece ?zel bir gece olabilir tan??abiliriz eger istersen msn ye gel g?r??elim ben ilhan istanbuldan?m
zorsevdam60@hotmail.com
cevab?n? bekliyorum desem benim i?in bi?eyler yazarm?s?n
arkada??m msn adresi yazmak yasak l?tfen kald?r onu ordan t?kkr ederim ihtiyac?m yok ?zel filan...
Ara
ManyaX_GirL
takma sen b?le ?eleri cnm..
dengesiz bunlarr yaaa...
Ara
stinger
peki burda arkkada?l?k kurmak i?in burday?z yasaklar ne i?in ?ignenmek i?in degilmi sence
Ara
ciciKIS
gokhankgk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beg?m resimde de ?ok cici bi k?z normal hayattada g?rmedi?in tan?mad???n insan hakk?nda b?le yorum yapman yanl?? bence (ya bende bu k?z?n avukat? oldm ama hehehehBig Grin)
nan kanqim savunucaan tabe ?ld?r?m seny k?yamam tabe de Big Grincan?ms?n saol pitanecikhSmile
Ara
aKMeL
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nan kanqim savunucaan tabe ?ld?r?m seny k?yamam tabe de Big Grincan?ms?n saol pitanecikhSmile
tatl?9m ?o?u insan yalaka sanacak o y?zden yoksa seni saavunmazm?y?m Big Grin bu arada karde? git nerde arkada? ar?yosan orda ara yasaklar burda ?i?nenmez

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Asabiyim Gene (tras Olamiorum Yusumde Dikis Var) pusat41 7 743 04-14-2022, Saat: 02:55 AM
Son Yorum: wildfang
  gene ben:) SempatikKız 78 3,132 04-11-2022, Saat: 09:05 AM
  gene ben Lion L?oN 10 575 04-06-2022, Saat: 02:49 AM
  2 Yıldan Sonra Gene Ben Geldim ORÇUN 11 1,056 09-05-2008, Saat: 02:20 AM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  işte gene ben... CReATuRE 47 2,936 08-20-2007, Saat: 06:07 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:17 AM