:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?zelm? G?zeel S?zlerr
tIlsIm
G?zel S?zler
[SIZE=2]- Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var!

[SIZE=4]- S?zlerin akl?mda yada akl?m?n ard?nda, Hayalin kar??mda yada sesin kula??mda, Ya ben ??ld?r?yorum, yada ?ok ?zl?yorum, Ya ?zlemek, yada ?zlenen ?ok ?zel B?RTANEM.

- Bir tatl? a?k g?l??? ?zledi g?zlerim, Ve sen hangi alemde hangi d??lerde isen gel, ??nk? g?l???n? ?ok ?zledim...

- O sessiz aksamda ay ????? geceme girdi, karanl?kta kalan kalbimi ayd?nlatt?, ard?ndan yakamozun ???lt?lar? ressamlar? k?skand?ran resmini yans?tt? deryalar?n kalbine bebe?im...

- E?er ?u an konu?acak durumda olsayd?m, Sesini duymak i?in neler vermezdim, Seni ne kadar ?ok sevdi?imi anlatamam, Yolunu bulabilseydim zaten ?u anda ?ile ?ekmezdim..

- Gecenin karanl???ndas?n, g?ne?in ?????nda, Suyun damlas?nda, selin co?kusunda Kimi yan?mdas?n kimi r?yamda Ama hep akl?mdas?n sak?n unutma...

- Sevgimi bir yerde g?ky?z?ne yerle?tirdim, Kimse beni farketmedi, g?zya?? olup ya?d?m, S?cak g?nlere inat, Ya?murun g?zya?? oldu?unu kimse anlamad?, Sen bile...

- Y?re?im umulmayan yaralarla ba?edemezken, Bir tatl? a?k g?l??? ?zledi g?zlerim, Ve sen hangi alemde hangi d??lerde isen gel, ??nk? g?l???n? ?ok ?zledim...

- Kimine g?re ate?tim cay?r cay?r yanan, Kimine g?re bir y?ld?z hep parlayan, Kimi ?i?e?e benzetirdi hi? solmayan, Ama ben senin i?in su olmak isterdim hep muhta? olunan.

- Elbet r?zgar ve deniz ta??r emanetlerini, Bekle g?n gelir g?ne?im bulacakt?r seni, Ak?amlar? balkona ??k, g?zlerini kapat, R?zgar benim yerime ?pecek seni...

- Sana Binlerce G?l Vermek Isterdim Ama G?ller Solar, Sana ?mr?m? Vermek Isterdim Ama Bir G?n ?lecegim, Sana Sadece Sevgimi Veriyorum Sonsuza Dek S?rece?i I?in...

- Sevgiyi Gostereceksin Soylemek Yetmez,sevgi Gozlerinde Olacak Sozlerin Yetmez, Sevgi Herseydir Kalbe Hapsedilmez, Seveceksin Benim Gibi Ama Yuregin Yetmez

- G?ky?z?nden Bir Y?ld?z Se? Bu Gece. G?zlerin Gibi Parlak Ve ???l ???l Olsun. Benim I?inde Bir Y?ld?z Se?. Parlak Olmas?na Gerek Yok. Sana Yak?n Olsun Yeter...

- Dost deniz kenarindaki ta$lara benzer, ?nce birer birer toplarsin. Sonra birer birer atmaya ba$larsin. Yalniz bazilarini atmaya kiyamazsin. I$te sen onlardansin..

- ?ir g?n ?Le ?ok SevmeLiyimki Sonsuza dek i?imdE kaLmaL?, kar$?mdaki inSan kar$? koyamamaL?, ?ir g?n ?Le ?ok SevmeLiyimki beni yakt?kLar?nda biLe kaLbim sapasa?Lam kaLmaL?, bu Sevgiden utanmamaL?, bu Sevgiyi bo?a harcamamaL?..

- Seni tan?d???m g?n,Hi? ihtimal vermemi?tim a?k'a,Dudaklar?mda gecenin ?slakl???,Ben sendeydim,istanbul suskun, istanbul ma?rur istanbulda yapayaln?z bir geceydim,Zamand? y?re?im, Zaman seni tan?d???m her g?ne, Al??kanl?kt? bildi?im,Hep araya girerlerdi oysa, ?lk g?r??te de?il, ?lk ?p??te ?ld? b?t?n duygular?m..

- Bu a?k?n biletini istedi?in gibi kes Nas?lsa gidiyorsun, biliyorum git Ama ard?nda a?layan bir ?ift g?z Parampar?a bir y?rek Ve y?k?lm?? bir da? g?rmek istemiyorsan ?ek silah? daya s?rt?ma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben ?lmedimmi

- Sesin De?di?inde Y?re?ime Y?re?im Titriyorsa Avu?lar?nda ve Her Kapay??ta G?zlerimi ???yen Bak??lar?m Is?n?yorsa Bak??lar?nda Tek ?arem F?s?ldamaksa E?er Avaz?m ??kt??? Kadar F?s?ldayaca??m...Seni seviyorum.

- ?ilgin gibi sevmistik, Kullar ayirdi bizi. Kader degil sevgilim, Diller ayirdi bizi...

- ?liklerimde ki seni sensizlige ilikliyemedim...

- aLaca KaranL?kta oLsun ?L?m?m K?s?n LambaLar? K?s?n aL?n G?t?R?n B?T?n umutLar?m? Kaderim D?nYada KaLs?n...okuSun ?L?m FeRman?m? SaVc? TopLans?n ?? Be? dosT oN YaBaNc? KuruSun aRt?K DaRa?c?...BeNi HayaLLeRimin BiTTi?i YerDe aS?n.

- Ben ?i?ek gibi ta??m?yorum g??s?mde a?k? Ben a?k? g??s?mde kur?un gibi ta??yorum Gelmi? dayanm???m demir kap?s?na sevdan?n Ben ya?am?yor gibi ya?am?yor gibi ya??yorum Ben a?k? g??s?mde kur?un gibi ta??yorum..

- Deprem gibi girdin i?ime, fay hatt? ?izdin kalbime, enkazlar bIrakt?n ?st?mde, art??lar hala devam etmekte y?re?imde... ?zlenmektesin bir tanem 8,4 ?iddetinde....

- Bir h?z?nd?r ald? yine y?re?imi, G?zlerim doldu a?lad?m zamans?z.. ??km?yor akl?mdan g?zlerin! Sevgi doluydu, masum ve abart?s?z.. Ayr?l?kt?r bu! Ya?anmad?k?a bilinmez amans?z.. Ac? ?ekiyor bedenim, d?nmek istiyor sana, Ama ruhum karars?z

- Hani G?zler Vard?r ya S?zleri Anlat?r Hani S?zler Vad?r ya G?zleri A?lat?r Hani An?lar Vard?r ya De?eri Ge? Anla??l?r Birde A?k Vard?r Sseni Anlat?r..!! Dostluk Kura B?lmek ??in Zorluklar? A?maya Gerek Yok. Dost Olabilmek ??in Tatl? B?r Tebess?m B?le Yeter ?nan

- Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda y?zenlerdeniz. Bizi arama l?ks meyhanelerde ,biz dost sarab? icenlerdeniz.Bize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar i?in ?l?me gidenlerdeniz.

- ?L?M? TeSLimALD? H?Z?N ???mDe SeNdeN KaLaN CaM K?R?KLaR? AyNaDa SenSiz H?z?N SeNSiz Hi?KiMSe DinDiReMeDi Bu H??K?R?KLaR? BiRGeCe YaR?S? AnS?Z?N G?ReCeKSiN K??e Ba??NdA N?BeT TuTuYoRDu H?z?N ?yLe KoLaY De?iLDiR BeNi UnUtMaK HaLa SoKaKLaR?MDaD?R AYaK ?z?M..

- seNi Y?Ld?zLara Benzetiyorum onLar Kadar etkiLeyici,?ekici ve G?zeLsin Ama AraN?zda Tek Fark Var OnLar MiLyonLarca Sen BirtanesiN

- Sesini duyamasam Y?z?n? g?remesem Varl???n? hissetmesem Seni ?zlemesem Y?re?ini sevmesem Yaz?lar?n? okuyamasam da Yan?mdas?n Biliyorum... SEN?N YANINDA SEN?N ELLER?NLE YAPMAK ?ST?YORUM HER ?EY? SEN?NLE Y?R?MEK SEN?NLE KONU?MAK SEN?NLE PAYLA?MAK SEVG?Y? VE.... SEN?NLE YA?AYAB?LMEK HER ANI...

- HER BAKTIGIMDA SEN? G?R?YORSAM, HER ?S?TT?G?MDE SEN? DUYUYORSAM, HER DOKUNDUGUNDA SEN? H?SSED?YORSAM, Bu Seni ?OK ?ZLED?G?MDEND?R

- Kalk gel hangi uzak yerdeysen,erimeden karlar.gel g?r daldaki beyaz?n? so?unu havan?n..Duy sesini ya?an?n,havadaki sessizligin sensizligini..Karlar erimeden GEL...

- A?K DEN?Z?NDE Y?Z?YORUM, BOGULMAMAK ???N KULA?LARIMI SIKLA?TIRIYORUM,AMA NE FAYDA O DEN?Z?N ???NDE BO?ULUYORUM VE VE B?R BA?KA ALEME GE??YORUMBU ALEMDE NE NEFRET NE ?K? Y?ZL?L?K VAR.SADECE MASMAV? DEN?Z?NDE A?KIN VAR...

- SENI SEVDIM; GOZLERIN ICIN SENI SEVDIM; SOZLERIN ICIN SENI SEVDIM; GULUSLERIN ICIN SENI SEVDIM; KENDIMI SENDE BULDUGUM ICIN GORMEZ OLDU BU GOZLERIM,HER GECE SENIN ICIN AGLAMAKTAN; KALBIM IFLAS ETTI ARTIK,SUREKLI BU ACIYLA YASAMAKTAN....

- ??imden bir ?iir yazmak geldi, Yaz?yorum,??nk? seviyorum, Seviyorum,??nk? hissediyorum, Hissediyorum,??nk? ya??yorum, Ya??yorum,??nk? seninleyim!...

- Sabahlar? seninle dogar i?imdeki g?ne?in,g?l?c?klerinle s?cakl?g?m? artt?r?r ve batmazcas?na daha ?ok ?s?n?r?m...Kaynag? sevgi olan ne batar ki hayatta ?

- ?u anda a?l?yorum ama sevin?ten.. Niye mi??? sana sahip oldum i?in,sevgilim birtanem,minik kelebegim,a?k?m,da? ?ilegim....

- Soguk havalarda hi? ???medim biliyo musun??? Hep senin s?cakl?g?n ?s?tt? beni... sevginin s?cakl???yd? beni ?s?tan.kalbime yaz?lm??s?n bir tanem....

- ?ZLET?YOR SEN? BU YA?MURLAR Burada ya?mur ya??yor Aral?ks?z ya??yor g?nlerdir Ama sen yine de ?emsiyeni Almadan gel ilk otob?sle Bu?ulanan camlara usulca Y?z?n? ?iziyorum ki y?z?n Bir ya?mur damlas? olup D???yor yapraklar?na g?l?n G?ller de bozam?yor bu uzun Karanl?k sessizli?ini kentin An?lar?n? yitiriyor sokaklar Bezirganla??yor bulvar ???klar? Tarih de kekemele?iyor bazan Ki o zaman a?kt?r tek bilici A?ksa y?r?mek gibi bir ?ey Duyabilmek ku?lar?n geli?ini An?s? bizsek e?er bu kentin Unuttu?u t?rk?ler bizsek Ac?y? rehin b?rak?p bir g?le An?msatmal?y?z bunlar? bir bir Seni tan?madan ?nceBiri gelip sorsa ki sen hi? ?iir yazd?n m?G?ler ge?erdim Hep g?lerdim sevda i?in ?iir yazanlara Nas?l anlat?l?r derdim duygular-ka??t ve kalemle ?nsan sevdi?ini s?ylemeli g??s?n? gere gereAma ?imdi anl?yorum yazanlar? Ve sevgiliye yaz?lm?s s?zc?klerinNe anlama geldi?ini??nk? art?k ben de yaz?yorum ??nk? art?k bende seviyorumVe i?te bunu s?yleyemiyorum Ka??t ve kalemin g?zya?? ile yapm?? oldu?u dansa Ben sadece titreyen ellerle e?lik ediyorum.

- Ben,Sende sevdim g?l?msemeyi, Sende g?rd?m bak??lar?n en derinini,Yaral? bir ku?u ok?ar gibi, usulca... Y?re?ime yava? yava? dolan kelimeleri sende duydum. Bu hasret kalm??l???m?z?, g?zlerinde parlayany?ld?zlarla vurdum. Ben senin, o gamzeli g?l??lerine vuruldum. Kaybetti?im a?k anahtar?n? ben, senin y?re?indebuldum. Gamzeli g?l??lerine g?ld?m ben en ?ok... Bir de bana bakan minicik o kara g?zlerine.Ben, bir tek sana g?ld?m i?ten, Bir tek seni sevdim, y?rekten.Bir tek, seninle birlikte, ba?ba?a s?yledi?imiz ?ark?y? dolad?m dilime.Ben senin gamzeli g?l??lerini sevdim, ?ylesine i?ten, ?ylesine deli dolu, ?ylesine berrak........

- Sana ?yle muhtac?m ki, telefondaki sesine, erke?im diyen diline, seni seviyorum diyen kalbine.. Sana ?yle muhtac?m ki o ufac?k ellerine bana ?yle bakan, dokunmaya k?yamad???m tenine...

- Birg?n dudaklar?n kurursa okyanusu getiririm sana, Bir g?n gelipte ayr?lacak olursak Aradaki mesafe ,yollar ve menziller Ne kadar uzak olursa olsun Sen yine de omzunu bir yokla Elimi yine orada hissedeceksin !!!

- Sen ?atlayan dudaklar?ma Bir damla su ??imdeki ya?ama Tutkusu Avu?lar?ma d??en Bir kartanesi Sen Sevgilim, sevdigim,tapt?g?m HER?EYiMSiN... Seni ne kadar sevdi?imi bilmek istersen G?ky?z?nden d??en ya?mur damlac?klar?n? Tek tek tutmaya ?al?? Tutamad???n her damla Seni sevdi?imin ispat?d?r...

- Ger?ek a?k? bana tatt?rans?n ?zlemle tanr?dan diledi?im, hayat?m?n anlam?s?n G?zlerinde i?imin titredi?i tek insans?n Bir tanem, sevdi?im, her?eyimsin a?k?m Sab?rs?z gecem, derin nefesimsin Sevgisine doyamad???m, en g?zelisin en g?zel ?i?e?in Ya?ama sebebimsin, her?eyimsin a?k?m Bir tanem, sevdi?im, her?eyimsin tatl?m Dalg?n bak???m, bu?ulu g?zlerimsin Yoklu?una dayanamad???m di?er yar?ms?n Y?rek at???m, g?n?lden sevdi?imsin

- Seni d???n?rken ya bir tebess?m yap???yor y?re?imden y?z?me , ya g?zlerim dayanam?yor ?l?mc?l hasretine bakt???m her?ey g?rd???m hi? bir ?ey sana benzemiyor. Hi? bir ac? hi? bir hasret seninki kadar ?l?mc?l olam?yor..

- G?nesin buz tuttugu yerde bir alev g?r?rsen, Bil ki o yalniz senin i?in yanan kalbimdir.

- Bu d?nya yalanci bir d?nyadir, g?zleri g?rmeyen asik olandir, g?rd?klerimizin hepsi yalandir, Allah'im bu yolcuyu uyandir.
[/SIZE]
[/SIZE]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  g?zel s?zlerr milena 6 845 04-02-2022, Saat: 01:58 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:38 AM