:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Söylesene benimle beraber yaşlanır mısın?
Hasretiim
vazgeememtj2.jpg

[SIZE=3]Zamansız gelmiş fırtınam...

Ben tam pes etmişken yetiştin aslında yüreğime virgul.gif tam da hayattan artık ne beklenebilir ki derken geldin kalbime yerleştin.
Bildiğimvirgul.gif bilmediğimvirgul.gif söylenmişvirgul.gif gizlenmişvirgul.gif bütün kelimeler anlamsızlaştı seni anlatmaya…

Tekrardan küçük çocuklar gibi aşık olmak da varmış demek ki... Çocuk gibi gülücükler saçmakta varmış bu saatten sonravirgul.gif deli heyecanlarvirgul.gif anlamsız kıskançlıklarvirgul.gif yüreğine sığdıramayacağınvirgul.gif nefes alamayacak kadar seni boğacak bir [url="http://www.tatliaskim.com/"]aşk[/url]a yelken açmakta varmış demek ki... Hiç hesapta yokken geldinvirgul.gif hiç düşünmediğim şeyler oldu hayatımda virgul.gif herşey birden bire öyle değişti ki ben bile dışardan izler oldum sanki hayatımı...

İyi ki varsın... Şu kısacık zamanda bana verdiklerine karşılık sana dünyaları vermeyi isterdim. Öyle anlatılmaz duygular yaşıyorum ki yenidenvirgul.gif deli gibi korksam da seni kaybetmektenvirgul.gif yaşadığım bu sevda içimevirgul.gif dışımavirgul.gif bütün hayatıma hızla yayılıyor ve ben ne engel olmak istiyorum ne de getirebileceği acıları hesaba katmak istiyorum şu an!...
Bakışlarınla daldığım huzur dolu uykuların koynundan uyandırma beni sakınvirgul.gif seninle o kadar mutluyum ki...

Biliyorum sen de çok yorgunsun.. artık ikimizin de kırılıp incinmeye gücü yok. Zaten o yüzden ya bütün bu iç savaşlarımız. Olur mu olmaz mı derken bizvirgul.gif içimizden bastırmaya çalışırken korkularımızıvirgul.gif çoktan orta yerine düşmüşüz ateşin aslında. Bir kabullensenvirgul.gif bir anlasan seni üzmeye gelmedim benvirgul.gif seni incitmem benvirgul.gif seni kırmam.

Şu kısacık zamanda hayattan öğrendiğimi sandığımvirgul.gif tecrübe edindiğimi sandığım birçok şeyi beynime tek tek yeniden işledin sen. Öğrendiğimi sandığım şeyleri gerçeklerle yüzleştirerek bir çok kez tokat gibi yüzüme vurdunvirgul.gif incindim çoğu zamanvirgul.gif kırıldı bazen kalbim ama şu da bir gerçek ki koskoca senelerin içine sığdırdıklarımı sen bana iki ayda daha net bir şekilde gösterdin ve anlattın. Teşekkür etmenin bir anlamı yok burda belki ama onca yorgunluğunun arasındavirgul.gif onca karmaşıklık arasında bana beni geri getirmeye çalıştığın içinvirgul.gif bunca güzel duyguyu tekrardan yüreğime tattırdığın için ve kadere inat benimle bir hayat kurmaya çalıştığın için teşekkür ederim sana!...

Herşeye rağmen yanımda kalışının sevinci var içimde! Unuttum ben kavgalarıvirgul.gif unuttum unutmak istediğim o deli bakışlarını. Hatta affettim ben seni bütün bu kavgalar içinvirgul.gif bütün o kötü söylenmiş sözler için. Aklımda sadece uysalvirgul.gif gülümseyerek bakan bakışların kaldı. İçimde dün gece gözlerini kapatıp "ben seni çok seviyorum" deyişinin sıcaklığı var sadece. Bu ilişkide kötüye dair ne yaşanmışsa bugüne kadarvirgul.gif hepsini sildim ben ki zaten hepsinin yaşanma sebepleri de belliydi. Geriye elimizde sadece birliktelik kalsınvirgul.gif benim tek dileğim bu!...

Söylesenevirgul.gif benimle beraber yaşlanır mısın? [/SIZE]

Alinti
Ara
history
İyi ki varsın... Şu kısacık zamanda bana verdiklerine karşılık sana dünyaları vermeyi isterdim. Öyle anlatılmaz duygular yaşıyorum ki yenidenvirgul.gif deli gibi korksam da seni kaybetmektenvirgul.gif yaşadığım bu sevda içimevirgul.gif dışımavirgul.gif bütün hayatıma hızla yayılıyor ve ben ne engel olmak istiyorum ne de getirebileceği acıları hesaba katmak istiyorum şu an!...

Acılarla dolu bir yürek,gözyaşlarımla yıkanır,
Ellerim üşüyor,
İyiki varsın,yüreğim ısınıyor varlığınla
Tuttuğunda ellerimi,
Armağansın biliyorum,lutufsun yanlızlığıma,,
Harika bir yazı,çok teşekkürler..
Ara
Hasretiim
Okuyan gözlerine saglik (:
Ara
Beyzade
Biliyorum sen de çok yorgunsun.. artık ikimizin de kırılıp incinmeye gücü yok. Zaten o yüzden ya bütün bu iç savaşlarımız. Olur mu olmaz mı derken bizvirgul.gif içimizden bastırmaya çalışırken korkularımızıvirgul.gif çoktan orta yerine düşmüşüz ateşin aslında. Bir kabullensenvirgul.gif bir anlasan seni üzmeye gelmedim benvirgul.gif seni incitmem benvirgul.gif seni kırmam

harikaydı söz bulamıyorum lugat'ım daraldı resmen
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba Benimle tanışmaya cesaretin var mı? DeryaKelebekcik 1 89 04-03-2022, Saat: 10:43 AM
Son Yorum: wildfang
  ölüme Giden Yol Benimle Gelene Aşksı@z 26 2,745 01-06-2015, Saat: 12:30 PM
Son Yorum: Beyaz
  Dans Et Benimle.... TutkuM 28 1,958 03-09-2009, Saat: 02:17 PM
Son Yorum: Aşksı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:00 AM