:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her gidiş bir terk ediş midir!!!
sıla
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu duygusuz herkesi şair-yazar ediyor, beni adam edemiyorBig Grind

ben şair ya da yazar olurum sen de benimle gurur duyarsın Big Grin
Ara
PCKoPaT
He öyle yapıyorm zaten Big Grin Elmden başka bşy gelmyorBig Grindd
Âh be.
Ara
sıla
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Denemekten vazgeçme,Duygusuz bizi yazarda ediyo şairde.Gerçekten harikaydı,tüm içtenliğimle...Smile

teşekkürler yorumlarınız beni çok motive etti yazmaktan vazgeçmicem ve yenilerini yazıp sizlerle paşlaşcam Smile
Ara
Leader
Alıntı:Evet giden dönmez ama gidilenin tek bir lafına bakar; tek bir kelime, bir tek cümle yeterlidir ''dön özledim'' anahtar cümledir o.

ya demezse, ya gerçekten seni çok seviyor, fakat sevgi hitap şekilleriniz çok farklı diye birbirinizi anlayamadıysanız. Ya sevginizin sağlam temellere oturması için aşkınızı yıprattıysa, O zaman ne olacak ? Daha net olarak aşkın tanımını yapamayan insanlık, "aşkım için gittim, o mutlu olsun diye" dermi hiç ?

Bir ömür birbirleri arayıp bulmuş daha sonra da birisinin gitmesi, diğerinin geri dön dememesi yüzünden mahfolan hayatların hesabını kim verecek ?
sıla
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

ya demezse, ya gerçekten seni çok seviyor, fakat sevgi hitap şekilleriniz çok farklı diye birbirinizi anlayamadıysanız. Ya sevginizin sağlam temellere oturması için aşkınızı yıprattıysa, O zaman ne olacak ? Daha net olarak aşkın tanımını yapamayan insanlık, "aşkım için gittim, o mutlu olsun diye" dermi hiç ?

Bir ömür birbirleri arayıp bulmuş daha sonra da birisinin gitmesi, diğerinin geri dön dememesi yüzünden mahfolan hayatların hesabını kim verecek ?

e aşkım benim ben de zaten aşkta gurur olmaz demişim işte Smile giden ya da gidene dön demeyip hayatları mahvolan insanların da seçimleri kendilerine aittir hesabını da hepsi kendi verir Smile
Ara
Leader
O zaman akıllı olsunlar Smile
sıla
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O zaman akıllı olsunlar Smile

olsunlar hayatım işte uyarı mahiyetinde yazdım bende zaten Smile
Ara
Hasretiim
Evet giden dönmez ama gidilenin tek bir lafına bakar; tek bir kelime, bir tek cümle yeterlidir ''dön özledim'' anahtar cümledir o. Tüm kilitleri kırarcasına söküp atan ''ben zaten seni sevmekten hiç vazgeçmedim. Ben aslında kendimden vazgeçtim'' diyerek koşabilmek için o iki kelime yeterlidir. Fakat terk edilen (terk edildiğini düşünen) o kadar kırgındır ki gururuna yenilir.. Kuru bir ''dön'' bile diyemez. Bilmez mi ki aşkta gurur olmaz...

Cok dogru.. Ama dön demek kolay degil hemde hic degil ..

Kalemin daim olsun cok güzeldi canim Yüregine saglik .. (:
Ara
sıla
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Evet giden dönmez ama gidilenin tek bir lafına bakar; tek bir kelime, bir tek cümle yeterlidir ''dön özledim'' anahtar cümledir o. Tüm kilitleri kırarcasına söküp atan ''ben zaten seni sevmekten hiç vazgeçmedim. Ben aslında kendimden vazgeçtim'' diyerek koşabilmek için o iki kelime yeterlidir. Fakat terk edilen (terk edildiğini düşünen) o kadar kırgındır ki gururuna yenilir.. Kuru bir ''dön'' bile diyemez. Bilmez mi ki aşkta gurur olmaz...

Cok dogru.. Ama dön demek kolay degil hemde hic degil ..

Kalemin daim olsun cok güzeldi canim Yüregine saglik .. (:

öyle güzelim kolay değildir elbet ama insan seviyosa der.. demeli yani en azından herşeyi yaptım demek adına bi denemeli zaten gitmiş dönerse ne ala Smile dönmezse zaten gitmişti Tongue

teşekkürler Smile
Ara
ÇiLeK
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
50596_120514044673300_120513598006678_58026_1316_b.jpg

Aşk yeri geldiğinde kendinden vazgeçmektir. Onu mutlu edemeyeceğini anladığında daha sonra DAHA DA ÇOK üzmemek adına gitmektir..

Bırakın o terk edildiğini düşünsün.. Arkadaşları, akrabaları tarafından teselli edilir, acısı hafifler hatta bir süre sonra unutur nasılsa.. (unutur mu acaba?)

Yanında olup onu üzdüğünüzü gördükçe kendinizden nefret edeceğinize bırakın o size küssün.. Mutlu olmadığı bir beraberlik sonrası hayata küseceğine, aşka olan inancını kaybedeceğine,
Sevdiği tarafından kendisinden nefretle bahsedilmesini göze almaktır aşk...

Seni bu kadar sevmeseydim seni mutsuz görmeye dayanır senden vazgeçmezdim.. Gözünde tek bir damla yaşa, gönlünde tek bir hayal kırıklığının hüznünü yaşamana içim el vermez kıyamam, dayanamam sana..
Diyerek aslında onu sevmekten hiç vazgeçmemektir gerçek aşk...

Bazen gitmek zorundasındır seve seve yanarak
Vazgeçmek zordur ama sen giden olsan bile
Ararsın dayanmazsın telefona gider hep elin
Onun o soğuk sessine rağmen ararsın
Oysa gittiğin için en basit olanı seçtiğin için sana kızgındır
Bir teşekür'ü bile çok görür sana daha çok yanar canın.
Ama bazen mecbursundur gitmeye
O bundan sonra mutlu olsun
Ben hüznü olamam dersin
Ve yüreğin onun için çarparken
Elinde sadece hatıralarla ilerlersin...

Sevgili Sıla

Çok güzeldi yazmaya devam et emeğine ve yüreğine sağlık.

Sevgilerimle.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu yürek buraları terk-i diyar ediyor... acemhe 17 2,109 02-03-2016, Saat: 01:01 AM
Son Yorum: Limonx
  İçimdeki Fidan Terk Etti... ÇiLeK 8 1,010 02-05-2009, Saat: 06:57 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Gidiş Bileti... ÇiLeK 6 916 11-03-2008, Saat: 08:10 AM
Son Yorum: ÇiLeK
  ............terk Ettim Senden Sonra.... volki 7 846 02-05-2008, Saat: 09:29 PM
Son Yorum: volki

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 02:10 PM