:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her gidiş bir terk ediş midir!!!
sıla
50596_120514044673300_120513598006678_58026_1316_b.jpg

[SIZE="4"][COLOR="Navy"]Aşk yeri geldiğinde kendinden vazgeçmektir. Onu mutlu edemeyeceğini anladığında daha sonra DAHA DA ÇOK üzmemek adına gitmektir..

Bırakın o terk edildiğini düşünsün.. Arkadaşları, akrabaları tarafından teselli edilir, acısı hafifler hatta bir süre sonra unutur nasılsa.. (unutur mu acaba?)
Erkek milleti işte, sevgiden aşktan ne anlar gibi klişe sözlerle teselli edileceğini bildiği halde o genellenen erkek milletinden olmayı kabullenmektir gerçek aşk...

Yanında olup onu üzdüğünüzü gördükçe kendinizden nefret edeceğinize bırakın o size küssün.. Mutlu olmadığı bir beraberlik sonrası hayata küseceğine, aşka olan inancını kaybedeceğine,
Sevdiği tarafından kendisinden nefretle bahsedilmesini göze almaktır aşk...

Seni bu kadar sevmeseydim seni mutsuz görmeye dayanır senden vazgeçmezdim.. Gözünde tek bir damla yaşa, gönlünde tek bir hayal kırıklığının hüznünü yaşamana içim el vermez kıyamam, dayanamam sana..
Diyerek aslında onu sevmekten hiç vazgeçmemektir gerçek aşk...

Evet giden dönmez ama gidilenin tek bir lafına bakar; tek bir kelime, bir tek cümle yeterlidir ''dön özledim'' anahtar cümledir o. Tüm kilitleri kırarcasına söküp atan ''ben zaten seni sevmekten hiç vazgeçmedim. Ben aslında kendimden vazgeçtim'' diyerek koşabilmek için o iki kelime yeterlidir. Fakat terk edilen (terk edildiğini düşünen) o kadar kırgındır ki gururuna yenilir.. Kuru bir ''dön'' bile diyemez. Bilmez mi ki aşkta gurur olmaz...
[/COLOR][/SIZE]

Sıla'dan denemeler
13.01.2011
08.30

[YT]JqfieFvjRwY[/YT]
Ara
history
Aşk yeri geldiğinde kendinden vazgeçmektir. Onu mutlu edemeyeceğini anladığında daha sonra DAHA DA ÇOK üzmemek adına gitmektir..

Bırakın o terk edildiğini düşünsün.. Arkadaşları, akrabaları tarafından teselli edilir, acısı hafifler hatta bir süre sonra unutur nasılsa.. (unutur mu acaba?)
İnanılmazdı Sıla,sakın vazgeçme,duyguların daim olsun.
Anlatamadıklarımı senin satırlarında bulmak mucizeydi.
teşekkürler.
Ara
PCKoPaT
Öncelkle bunu önce telefona sonra buraya yazma sabrını gösterdiğinden tebrik ediyorm sni Big Grin

Alıntı:Evet giden dönmez ama gidilenin tek bir lafına bakar; tek bir kelime, bir tek cümle yeterlidir ''dön özledim'' anahtar cümledir o

Ooof off..

Harikaydı bebekim. (:
Âh be.
Ara
sıla
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Aşk yeri geldiğinde kendinden vazgeçmektir. Onu mutlu edemeyeceğini anladığında daha sonra DAHA DA ÇOK üzmemek adına gitmektir..

İnanılmazdı Sıla,sakın vazgeçme,duyguların daim olsun.
Anlatamadıklarımı senin satırlarında bulmak mucizeydi.
teşekkürler.

rica ederim History zaten bir erkeğin dilinden yazmaya çalıştım ne kadar başardım bilmiyorum ama denedim Smile
Ara
sıla
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Öncelkle bunu önce telefona sonra buraya yazma sabrını gösterdiğinden tebrik ediyorm sni Big Grin

Ooof off..

Harikaydı bebekim. (:

asıl önce sms olarak sonra da burdan okuma sabrını gösterdiğin için ben teşekkür ederim Big Grin

beğendiğine sevindim Smile
Ara
PCKoPaT
Tekrar tekrar okuyorum valla Big Grin

Kahraman hoca gibi başkasının kmliğine bürünüp yazmışsın, çok da başarılı olmş .. (:

Helaaaalll Big Grin Tekrar kocaman tebrik koyuyorum Big Grin
Âh be.
Ara
history
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:rica ederim History zaten bir erkeğin dilinden yazmaya çalıştım ne kadar başardım bilmiyorum ama denedim Smile
Denemekten vazgeçme,Duygusuz bizi yazarda ediyo şairde.Gerçekten harikaydı,tüm içtenliğimle...Smile
Ara
sıla
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tekrar tekrar okuyorum valla Big Grin

Kahraman hoca gibi başkasının kmliğine bürünüp yazmışsın, çok da başarılı olmş .. (:

Helaaaalll Big Grin Tekrar kocaman tebrik koyuyorum Big Grin

oyy canım benim saolasın çok sevindim böyle düşünmene Smile
Ara
PCKoPaT
Bu duygusuz herkesi şair-yazar ediyor, beni adam edemiyorBig Grind
Âh be.
Ara
sıla
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Denemekten vazgeçme,Duygusuz bizi yazarda ediyo şairde.Gerçekten harikaydı,tüm içtenliğimle...Smile

tekrar teşekkürler Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu yürek buraları terk-i diyar ediyor... acemhe 17 2,111 02-03-2016, Saat: 01:01 AM
Son Yorum: Limonx
  İçimdeki Fidan Terk Etti... ÇiLeK 8 1,010 02-05-2009, Saat: 06:57 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Gidiş Bileti... ÇiLeK 6 917 11-03-2008, Saat: 08:10 AM
Son Yorum: ÇiLeK
  ............terk Ettim Senden Sonra.... volki 7 847 02-05-2008, Saat: 09:29 PM
Son Yorum: volki

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 04:32 PM