:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nolur Yardim Ed?n
bluerapci17
Arkadaslar B? Kiz Var Ona Del?ler G?b? Asigim Ama B?r T?rl? Yanina G?d?pte Konusamiyorum Kalp Atislarim Birden Firliyo El?m Ayagim B?r B?r?ne G?r?yo.b?r Kere Tam Cesaret?m? Topladim Oders? Kirdim Tam Karsima Geldi Konuscam Birden Dilim Tutuldu.sonra D?nd?m Dolastim Asli Konusabilirmiyiz Ded?m O Da Bana ??r?n B?r Sek?lde"g?t Be Salak Ded?"
Ondan ?ncek? Olayi Anlatcak Olsursam Ben Buna Msj Larimda Her Sey? Acik Acik Anlattim 1 Ay Nolur Konusalum Falan Filan Dedim,aslinda B?r Yandanda Onun Benim Yanima Gelmesini ?sted?m...
Ya Napcagimi Sasirdim Yardim Etcek F?k?rler?n? S?yl?ycek B?r?ler?ne ?ht?yacim Var...
Ara
Dr.Love
Sevgili kardeşim bu kız üzerinde ilk etkin iyi olduğunu sanmiyorum senin yerinde olsam ilk önce birazcık imaj üzerinde durup kendime çeki düzen verirdim.Daha sonra yavaştan yavaştan Aslı'yı işlerdim aranızdaki arkadaşlık bağları belli bir raddeye geldiğinde onu alıp bi yerlere çay içmeye yada öyle bir şeyler yapmaya götürmelisin ama unutma önce aranızda az da olsa arkadaşlık bağı olmalı eğer o olursa bi daha Git be salak cevabı almazsın Smile
Ara
ozgur_yasarim
Arkadaşım Dr.Love'nda dediği gibi ilk izlenimi iyi bırakmamışın kızın gözünde ilk olarak bu izlenimi sil... İkinci olarak kızı devamlı sık boğaz etme telefonuna günde 1
tane falan dostluk arkadaslık mesajları yolla özel günlerinde ona hediye al bak bakalım olaylar nasıl değişecek kızlar bana göre kendilerinin üstüne titrenmesinden hoşlanıyorlar... Bayanlar haksızmıyım ama... naza çekiyorsunuz çoğu zaman... Gardaş sana Allah yardım etsin kolay değildir... SmileSmileSmileSmile
*TATLI BELA*
BNCEDE İLK İZLENİMİNİ DEĞİŞTİRMELİSİN ALLAH YARDIMCIN OLSUN BEN BAYAN OLARAK SÖYLÜYORUM BUNLARI FAZLA ÜZERİNE DÜŞMEZSEN İİ OLUR...EE BAYAN DEDİĞİN NAZLI OLUR NE BEKLİYOSUN Kİ FAZLA OLMAMAK ŞARTIYLA...OZGUR YASARIM....
Dr.Love
Bu yorumu lütfen kaale almayın bunu yardım değilde içimde erkek olarak cevaplamak istiyorum emin olun kızlar kendilerini seveni ilgi göstereni üzerlerine titreyeni onlara çok değer vereni seçme saşnsı 1milyarda/1 maalesef çoğu bayan hırçın,yakışıklı ve biraz serseri tiplileri daha çok seviyolar buda bizim dezavantajımız
Ara
ceremi
Bİr Bayan Olarak Sana Ancak Su Akli Verebİlİrİm Al Karsina Son Kez KonuŞ İlgİlenmİyormu Birak Gİtsİn İlgİlenmİyormuŞ Gİbİ Yap O Zaman Dİkkatİ Sana ÇekmİŞ Olursun....
Ara
aKMeL
bence de herzaman kaçan kovalanır sen kaçan ol
GENCO
bak arakadasımm daha yenısın ssanırım sen gel vazgec bu iştenn sonra tersten gorurusun dunyayıı yazık olurr bıde sakın baglanmaa yanarısın kımse sonduremez sana aitt guzel bi yazım vcardıı ama nerde bulsam paylaşıırmsneınlee
Dr.Love
Aşktan vazgeç diyen arkadaşlar sizler hiç mi aşık olmadınız?Böyle akıl mı verilir böyle yardımmı edilir arkadaşlar aşk dediğiniz oyuncak değil ki istediğinizde vazgeçeseniz bence siz birazda kendinize yardım edin.
Ara
sensizlik_ölüm
onu fazla sıkmadan ve şımartmadan tabi
etkilemeye çalış..
aşk öyle birdne olmazki..
onada zaman ver sana bişeyler hissetmesini sağla.bekle birzaman..
baktın hala seni almıyr yüreğine,ozaman sen yüreğini ezme daha fazla yol ver gitsin onunla olacak aşka..
dediğim gibi etkilemeye çalış vede cok cok koşma peşinden..Wink
tabi kıskandırma durumlarına skaın girme.
erkekler kıskandırmak için gidip,
kızın en ii ark ile cıkarlar ii bişe sanıp.
aslında daha kötüdür.
direkt damga yiyorlar.sen sakın yapma oldumu.
kıskandırmaya çalış ama daha mantıklı ve güzel yöntemlerle..
kolay gelsinWink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 967 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,073 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 728 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,280 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,422 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 08:10 PM