:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Y?re?imin Hecelerini Susturmaya ?al??t?m.
ROSE
Y?re?imin hecelerini susturmaya ?al??t?m gece boyunca, ancak h?kmedebildim. (ya da ?yle sand?m)

Kendimle ba?ba?a kalmaya ?al??t?k?a, y?z?me vurdu y?zs?zl???n? hayat. Bir sahnede rol yapmaktan daha zordu sahnesi. Perdeler hesaps?z a??l?r kapan?rd?. Dubl?r yoktu. Prova yoktu. Ya?ard?n olabildi?ince.

Nereye oldu?unu bilmedi?im yollara girmekten korkarak, ?aresizli?ime yenisini ekledi yeni bir yol!Hayat(m??)! hadi ya!

Ac?ya al??m?? bir bedenin y?z?ne mi vurmak gerek sanc?lar?n? t?m k?k h?creleriyle!

Bu yolun ortas?nda yer almal? ve i?ime gelmedi?inde geri d?nmeliyim belki de...

Yorgunluklar?n, d?ne benzemesini istemiyorum. So?uk odalarda yank?lanan isyan s?zc?klerini duymak istemiyorum. Ac? istemiyorum... Kendim i?in istiyorsam, namerdim!!!

Yine mi?

Kendimi ne kadar arasam, o kadar uza??ma d???(r?l?)yor suretim...

Sonsuz kelimeler biriktirmeye ?al???yordum ve son kelimelerini duydu?umu hissettim. "Geceydi ay vard?, b?t?n hayat?m?z, Uzak bir y?ld?zdan d??m?? gibiydi, Dilimde bir gen?lik ?ark?s?yla arad?m eski hayalleri, Vakitsiz gelip ge?en trenlerde sevgili arkada? y?zleri" S(b)ana birileri laz?md?. S(b)enden daha ?ok biri olmal?yd? bu. S(b)ana g?? vermeliydi, dualar etmeliydi, sab?r dilemeliydi...?natla karaya bulayanlara, beyazdan bahsetmeliydi!

A?latmamal?yd?... ?ncitmemeliydi...

Yazaca??m son hecelerin anlam? a??r olmal?...

Kan...
Can...
?are(sizlik)...
Hesap...
?m?r... (?l?m)
zaman...

Zamandan bahsedebiliyorsam hala, demek ki yar?n g?ne? do?acakt?... G?ne?e leke s?r?lmemeliydi... Demek ki ellerimiz temiz olmal?yd?. G?zel bir d?? olacaksa e?er uyanaca??m, kinimi ak?tmamal?yd?m hayata daha ?ok...

ve sadece susmal?yd?m...
Ara
w00w
Offf off... Çok güzel yaa Wink Dur ben bunu bir yerlere yazayım.

Yüreğine sağlık canım.
Ara
ROSE
Rİca Ederİm Kuzİmİn Kankasi Bende Ooffff Çektİm ...yaz Canim Yaz ..Smile
Ara
PunisheR
Kendimle ba?ba?a kalmaya ?al??t?k?a, y?z?me vurdu y?zs?zl???n? hayat

ewt yapar ?le y?zs?zl?kler Wink ?ss?z bi gece yar?s? sen hayattan de?il,kendinden ka??yorsundur asl?nda..ama bir t?rl? rahat b?rakmaz seni,sen hangi aleme dalsan d???ncelerinle,bir an kaybolup yeniden belirir kar??nda..

Ac?ya al??m?? bir bedenin y?z?ne mi vurmak gerek sanc?lar?n? t?m k?k h?creleriyle!

ac?ya al??m?? bedenlere de?il belki ama ac?y? kan?ksam?? ruhlar?n y?z?ne vurmak gerekiyor sanc?lar? bence..biliyorum bu daha da k?t? ama kanserli h?creyi v?cuttan atman?n tek yolu,o h?creyi ?ld?rmek..unutmay?n ; hastal??? i?inizden att???n?zda yepyeni bir "sen" olacaks?n?z..ve t?m h?creleriniz (ac?y? unutmasa da,ona al??m??) buruk,ama mutlu !

Bu yolun ortas?nda yer almal? ve i?ime gelmedi?inde geri d?nmeliyim belki de

bu,tamamen insanlar?n ?zellikleriyle ilgili..ben ya hi? ba?lamad?m o yola,ya da hep sonunu g?rmek istedim..ama hakl?s?n belki de en do?rusu bu Wink istedi?inde,zarar g?rd???nde geri d?nebilmek..

S(b)ana g?? vermeliydi, dualar etmeliydi, sab?r dilemeliydi...?natla karaya bulayanlara, beyazdan bahsetmeliydi!

yalans?z ve ??kars?z dostluklar,ger?ek dostlar ne i?in var?

Kan...
Can...
?are(sizlik)...
Hesap...
?m?r... (?l?m)

zaman...

bu kadar a??r hecenin i?inde "a?k" da olmal?yd?,??nk? bazen en a??r? Wink

Zamandan bahsedebiliyorsam hala, demek ki yar?n g?ne? do?acakt?... G?ne?e leke s?r?lmemeliydi... Demek ki ellerimiz temiz olmal?yd?. G?zel bir d?? olacaksa e?er uyanaca??m, kinimi ak?tmamal?yd?m hayata daha ?ok...

ve sadece susmal?yd?m...

her do?an g?ne? yeni bir umut belki de..Belki de yeni,daha b?y?k ve daha a??r umutsuzluklar?n habercisi..Susmak ??z?m de?il,??nk? dilin konusmasa da kalbin hayk?r?yor..As?l ??z?m do?ru yerde do?ru kararlar? verip bunlar? uygulayabilmek Wink ki bu da hi?bir insan?n her zaman yapamayaca?? kadar imkans?z...

payla??m i?in t?kler..y?re?ine sa?l?k Wink
Ara
ÇiLeK
Rose Çok GÜzel Bİ PaylaŞim YÜregİne Saglik....
Ara
w00w
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kendimle ba?ba?a kalmaya ?al??t?k?a, y?z?me vurdu y?zs?zl???n? hayat

ewt yapar ?le y?zs?zl?kler Wink ?ss?z bi gece yar?s? sen hayattan de?il,kendinden ka??yorsundur asl?nda..ama bir t?rl? rahat b?rakmaz seni,sen hangi aleme dalsan d???ncelerinle,bir an kaybolup yeniden belirir kar??nda..

ac?ya al??m?? bedenlere de?il belki ama ac?y? kan?ksam?? ruhlar?n y?z?ne vurmak gerekiyor sanc?lar? bence..biliyorum bu daha da k?t? ama kanserli h?creyi v?cuttan atman?n tek yolu,o h?creyi ?ld?rmek..unutmay?n ; hastal??? i?inizden att???n?zda yepyeni bir "sen" olacaks?n?z..ve t?m h?creleriniz (ac?y? unutmasa da,ona al??m??) buruk,ama mutlu !

bu,tamamen insanlar?n ?zellikleriyle ilgili..ben ya hi? ba?lamad?m o yola,ya da hep sonunu g?rmek istedim..ama hakl?s?n belki de en do?rusu bu Wink istedi?inde,zarar g?rd???nde geri d?nebilmek..

S(b)ana g?? vermeliydi, dualar etmeliydi, sab?r dilemeliydi...?natla karaya bulayanlara, beyazdan bahsetmeliydi!

Kan...
Can...
?are(sizlik)...
Hesap...
?m?r... (?l?m)

zaman...

ve sadece susmal?yd?m...

her do?an g?ne? yeni bir umut belki de..Belki de yeni,daha b?y?k ve daha a??r umutsuzluklar?n habercisi..Susmak ??z?m de?il,??nk? dilin konusmasa da kalbin hayk?r?yor..As?l ??z?m do?ru yerde do?ru kararlar? verip bunlar? uygulayabilmek Wink ki bu da hi?bir insan?n her zaman yapamayaca?? kadar imkans?z...

S?per yorumlad?n karde?im. Mcx...
Ara
ROSE
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kendimle ba?ba?a kalmaya ?al??t?k?a, y?z?me vurdu y?zs?zl???n? hayat

Kan...
Can...
?are(sizlik)...
Hesap...
?m?r... (?l?m)

zaman...

ve sadece susmal?yd?m...

te?ekk?rler harikas?n
Ara
ROSE
?iLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rose ?ok G?zel B? Payla?im Y?reg?ne Saglik....
te?ekk?r ederim ?ilek...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Y?re?imin Ac?d??? An ... Firari Fırtına 5 384 04-04-2022, Saat: 10:04 PM
Son Yorum: wildfang
  "Tarih"imin Sürgün Şehri... acemhe 2 451 06-11-2010, Saat: 01:41 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:02 AM