:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TiPi KaYıK = w00w :D
ZiBiDi_RoMeO
la w00w la dana.. sana kıca yakin yerden et yedirekde cabuk buyuBig Grin
Ara
w00w
Ahuahua Big Grin Seviye oğlum seviye Big Grin Hem ben daha fazla büyümesem iyi olcak Big Grin Boyum 1.82 Smile Zayıfım ama olsun . 2 haftada 3 kilo aldım yeter Big GrinBig Grin
Ara
ZiBiDi_RoMeO
Big Grin buyu buyu basket bol milliye adam lazimBig Grin

ayrica milli takima giremesende

yeni aşkimla kendime villa yaptircam kereste niyetine seni kullanirizBig Grin
Ara
w00w
ZiBiDi_RoMeO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin buyu buyu basket bol milliye adam lazimBig Grin

ayrica milli takima giremesende

yeni a?kimla kendime villa yaptircam kereste niyetine seni kullanirizBig Grin

ahuahuahua Big Grin

Zuahuahua Big Grin

Sensin o kereste Big Grin Olm benden villa da yap?lmaz ki Big Grin Anca ah?rl?k ... Big Grin :yikildim:
Ara
*TATLI BELA*
RESİMLER HOŞ ARKADAŞIM....
w00w
Teşekkür ederim arkadaşım + yenge Big Grin
Ara
tatlı_cadı
way way way abime bak sen onunda insafa qeLdin koydun Big Grin Big Grin çok sefindim piLLa Big Grin karizmatik abijim bnm,,, demek snn oyun daha fazLaydı ve sen kazandın yaşaşın bnm koymama qerek biLe kaLmadı (((kazansamada koymam ya o da bi ayrı mesele:kral: ))) Big Grin
Ara
w00w
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:way way way abime bak sen onunda insafa qeLdin koydun Big Grin Big Grin ?ok sefindim piLLa Big Grin karizmatik abijim bnm,,, demek snn oyun daha fazLayd? ve sen kazand?n ya?a??n bnm koymama qerek biLe kaLmad? (((kazansamada koymam ya o da bi ayr? mesele:kral: ))) Big Grin

Yoo benim oyum 1. deildi. Big Grin 2.lik i?in yar???yorduk en son. ?yi de ben birinci yada listede oldu?um i?in koymad?m. Senin gibi zillilerin ?srar?na dayanamay?p koydum Big Grin Ayr?ca s?ylediklerin i?in de te?ekk?rler Can?m Karde?im Wink Eee bak abin koydu resimlerini s?ra sende Big Grin
Ara
PunisheR
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?yi de ben Tipimin Kay?k oldu?unu do?u?tan kabul etmi? bir insan?m Big Grin Karizmama gelince bendeki karizma bir la??m faresinde var Big Grin

lam la??m farelerine haks?zl?k etme..karizmalar?na hastay?m :yikildim:
Ara
buse38
b?t?n resmle g?zellllllllllllllllllllll
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 05:47 AM