:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TiPi KaYıK = w00w :D
w00w
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Olm kanka resmen yalanc? ??kard?n lam Big GrinBig Grinbiz tipsiz dedik d?km??s?n b?t?n karizmay? meydana aip aipBig GrinBig Grin mucx kankam karizma o bi?im yak???kl?l??a bak be yak?yo

?yi de ben Tipimin Kay?k oldu?unu do?u?tan kabul etmi? bir insan?m Big Grin Karizmama gelince bendeki karizma bir la??m faresinde var Big Grin
Ara
w00w
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yan? Kuz?m?n Kankasi Sonunda Sen? De G?rd?k ....SmileSmile Kend?ne Haksizlik Eetme Be G?zel ?ikmi?sin SmileSmile

Hee Sonunda G?rd?n. Hadi git ?imdi kurban kes. Zaten kafam?n etini yediniz Foto?raf da foto?raf diye Big Grin Big Grin
Ara
w00w
Bu arada Zibidi, kankam ve kankamın kuzisi teşekkürler sözlerinize gelsin Wink
Ara
ROSE
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hee Sonunda G?rd?n. Hadi git ?imdi kurban kes. Zaten kafam?n etini yediniz Foto?raf da foto?raf diye Big Grin Big Grin
NE YAN? BEN B? TEK KURBANLAMI KALICAM SANIONN BEN B? ??FTL?K KES?CEM SANA Big Grin
Ara
w00w
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:NE YAN? BEN B? TEK KURBANLAMI KALICAM SANIONN BEN B? ??FTL?K KES?CEM SANA Big Grin

Yok can?m daha neler Big Grin
Ara
ROSE
olsun olsun ya abartalım dimi sen bana kes dedin bende ...SmileSmileSmileSmile
Ara
w00w
Eee artık banada bir ciğer atarsın Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
ROSE
sen yeter ki iste yaaaa ben sana kesiom hepsini seni bi ciğerle bırakmam ki SmileSmileSmileSmilesana en etli yerinden SmileSmileSmile
Ara
w00w
Son cümlen yanlış anlaşılacak şimdi Big Grin

Şaka bir yana teşekkür ederim kankamın kuzisi Wink
Ara
ROSE
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Son c?mlen yanl?? anla??lacak ?imdi Big Grin

?aka bir yana te?ekk?r ederim kankam?n kuzisi Wink
anla??lmaz kuzimin kankas?..SmileSmilerica ederim ne demek SmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi