:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şizofrenik Sancılar :D
DummeN
[b][SIZE=3]* Tırnak keserken kısalığı ayarlayamayıp tırnağı dipten kestikten sonra duyulan acı bambaşkadır.[/SIZE][/b]

[b][SIZE=3]* Radyoyu ne zaman açarsanız açın hep sevdiğiniz şarkının son melodilerine yetişirsiniz ancak.[/SIZE][/b]

[SIZE=3]
[/SIZE]

[SIZE=3]* Sınav salonuna yarım saat önce gelip kopyaları ince ince işlediğin sıradan kaldırılıp başka bir yere oturtulursun ya işte o çok pis koyar adama ya.[/SIZE]

[b][SIZE=3]* Yeni alınan tişörtün etiketinin sürekli enseye batması kadar insanı huzursuz eden çok az şey vardır şu hayatta.[/SIZE][/b]

* Sabah telefonun alarmının çalacağndan emin olmadığı için gecenin bi vakti alarmı 1 dk. sonrasına kurup deneme yapan kişiye 'Türk İnsanı' denir.

[SIZE=3]* Market poşetleriyle bakkala yakalanıldığında bakkalın ilgisiz tavırlar takınmasına 'bakkaldan gelen soğuk hava dalgası' denir.[/SIZE]
Ara
DummeN
* Fotoğraf çekilirken başını yana eğen kız elbet bir gün boyun fıtığı olacaktır.

[SIZE=3]* Bir komşunun kapısını çalıp, “tadım tuzum kalmadı, varsa sizden biraz rica edebilir miyim?” demek istiyorum.[/SIZE]

[SIZE=3]* Salatalığın kabuğunu soymak, onun hıyar olduğu gerçeğini değiştirmez.[/SIZE]

[SIZE=3]* Saçlarını 3 cm kestirip sevgilisinin fark etmesini bekleyen kadının çektiği duygusal yoksunluğu bilin ve o saçı fark edin beyler[/SIZE]

[SIZE=3]* Bir annenin en yapmacık halini, misafirliğe gelen çocuğun halıya döktüğü çayı temizlerken "aman ne olcak" derken görebilirsiniz.[/SIZE]
Ara
MeLeksi
Sınav salonuna yarım saat önce gelip kopyaları ince ince işlediğin sıradan kaldırılıp başka bir yere oturtulursun ya işte o çok pis koyar adama ya.

hemde nasılllll Smile
Ara
Beysaa
Harikalaaar Big Grin

Aşk tesadüfleri sever bizi değil Big Grin Tongue
Ara
PCKoPaT
"x'e değer vermeyeceksin öyle körü körüne,

elinde kalem x=5 demeyeceksin,

...demeyeceksin işte,

x=7 çıkar çünkü.

öyle biyerlerinden uydurmana gerek yok ki..

problemi çöz yeter...

kaptırmayacaksın kendini mesela,

x=7 çıkarsa kırılırsın

ve genellikle x=7 çıkar..."

ve

Seveni Arıyorum* diyen Soner Sarıkabadayı'ya sesleniyorum, hani aramadığın yer kalmamıştı lan?

Bunu da ben eklemek istedm Big GrinDDd
Âh be.
Ara
DummeN
Katkilarini beklerim Big Grin
Ara
PCKoPaT
Dr.Oetker'den esinlenerek babaanneme 'bana supangle yaparmısın?' dedim,
'ney, sübhaneke mi?' dedi.Oturduk Stv izliyoruz şu an.

Big GrinBig GrinDd
Âh be.
Ara
DummeN
[b]* Saat daha 9 iken hadi kalk saat 11 oldu diyen kişiye anne denir. <3[/b]

[b][b]*[/b]Ev hediyesi olarak getirilen Borcam'ı "biz de başkasına götürürüz" deyip açmayan kişiye ''türk'' denir
[/b]

[b]
*
[/b] Merakımdan soruyorum, Sizinde; eve gelen misafiri uğurlarken kapının eşiğinde bitmek bilmeyen bi sohbet başlıyormu ?

[b][b][SIZE=3]* Hiç param yok dediği halde cüzdanını karıştırdığınızda servet çıkan canlıya anne denir . <3[/SIZE][/b][/b]

[b][SIZE=3]
*
Tırnak makası denilen aleti nereye koyarsan koy, her lazım olduğunda kaybolur. / Bu hep böyledir.[/SIZE]
[/b]
[b][b][SIZE=3]* Bana yemek yap deyin yapayım ama yemek ısıt demeyin yalvarırım.[/SIZE][/b][/b]

[b][SIZE=3]
*
Ağızda yemek varken çay içip, bardakta kalan lekeyi çaktırmadan eliyle yokedenler, Birleşin ! Viyana seferine çıkıyoruz.[/SIZE]
[/b]
Ara
PCKoPaT
Alıntı:* Bana yemek yap deyin yapayım ama yemek ısıt demeyin yalvarırım.

*
Ağızda yemek varken çay içip, bardakta kalan lekeyi çaktırmadan eliyle yokedenler, Birleşin ! Viyana seferine çıkıyoruz.
:yikildim: :yikildim: AhhahahaaaaBig Grinddd
Âh be.
Ara
DummeN
[b]* + Annelerin her türlü öksürük, hapşırık, halsizlik, ağız ve diş hastalıklarına cevabı aynı - "HEP O BİLGİSAYARA BAKMAKTAN . "[/b]

[b]* İçeride komşu teyzeler varken odasından çıkmayan gence 'yabani misin oğlum/kızım sen? ' denir.[/b]

[b]* DÜNYA KADINLAR GÜNÜN KUTLU OLSUN DEDİM SANA LAN! KUTLU OLSUN DEDİM, BEN KONUŞURKEN YÜZÜME BAK!! ( Evcilleştirilmemiş Erkek. = E.E. )[/b]

[b]* Dolmuş şoförüne tüm para uzatınca dikiz aynasından bakan o anlamlı iki göz, hayat boyunca yenilmemiş küfürlerin özetidir.[/b]
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:34 AM