:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şizofrenik Sancılar :D
ZencefiL
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Öldüğümde mezar taşıma şey yazılsın "gelen mesajı 10 kişiye yollamadıği için öldü"
ahahahahahahaha süperrrrrrrrrrr:yikildim:
Ara
MaNeSiA
40 kisilik gözalti kadrosuna bile alinmayan Guiza gözyaslarina boguldu.... (:
Ara
MaNeSiA
Kalbimi kim çaldıysa geri versin, hiç hoş bir şaka değil Big Grin
Ara
history
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:40 kisilik gözalti kadrosuna bile alinmayan Guiza gözyaslarina boguldu.... (:
Kıyamam garibime yazık yaaaaaa...
Ara
PCKoPaT
''Hesap makinelerimizdeki M+ M- MC tuşlarının ne işe yaradığını henüz biz de bilmiyoruz.'' - CASIO
Âh be.
Ara
PCKoPaT
Çinli arkadaşlarım olsaydı, hiç durmadan olur olmaz yerlerde Rober Hatemo'dan ''ooo, senden çok var'' şarkısını dinletirdim gibime geliyor
Âh be.
Ara
PCKoPaT
Eski sevgiliden kandil bahaneli mesaj: "Miraç kandilini kutlarım. Hala seni seviyorum." Cevap: "Teşekkür ederim. Halan burda değil." Big GrinBig GrinDddddd
Âh be.
Ara
PCKoPaT
"Size kek yaptııım" dediğiniz bir arkadaş grubundan en az bir tane "kesin zehirlenicez eheh" diyen biri çıkar
Âh be.
Ara
ZencefiL
Büfeye girdim -abi sucuklu menemen yaparmısınız. dedim +yaparız. dedi -iyi tamam size afiyet dedim ve uzaklaştım ordan ve dedimki BEYİN BEDAVA İYİKİ BEDAVA :]:lol:
Ara
ZencefiL
Kinder surprise yumurta aldım, içinden hiç bir şey çıkmadı, en büyük sürpriz oldu, bana böyle sürprizlerle gelinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:22 AM