:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şizofrenik Sancılar :D
history
Alıntı:Korkuyorum, birgün biri çıkıp " Ey İnsanoğlu ! " diyecek ve kimse üstüne alınmayacak diye .
Aynen öyle...
Ara
PCKoPaT
Alıntı:* Winamp ta 500 küsür şarkılık listeyi yaptığın anda son şarkıyı eklerken bir anda çift tıkladığında açılması üzerine bütün emeğin boşa gitmesi, ne kötü bi durumdur o .
Sorma. Yaşamdan soğuyor insan Big Grin

Alıntı:* Öğretmenin sınav sonunda "Kalemleri,kâğıtları bırakın" sözünün ardndan "Bu bir soygun mu be?Altı üstü bir sınav" diyesim geliyor.

HarikaBig Grindd
Âh be.
Ara
DummeN
Big Grin karnım çatladı bnm
Ara
DummeN
[b]* Çıkardığı seslere bakılırsa, bilgisayarım önceki hayatında elektrik süpürgesiymiş.[/b]

[SIZE=3]
[/SIZE]

[SIZE=3]* Üniversitelilerin sınav zamanlarını takip edip, facebookta "öff ya vizeler, öff ya finaller" yazan liseliler gördüm..Korkuyorum[/SIZE]

[SIZE=3]
[/SIZE]

[SIZE=3]* Tükenmez kalemin tükendiğine inanmayıp ucuna 'hoh' layan umut dolu insan bizdendir .[/SIZE]

[SIZE=3]
[/SIZE]

[SIZE=3]* Kavga edip birbirini tanımayan tek ırk Türk Milletidir. Bkz; "-Kimsin lan sen + Sen kimsin lan - Kimsin oğlum +Lan sen kimsin -.[/SIZE]

[b]* Emolar da kardeşimizdir dediler, hayır dedim, onlar bizim qaRdeShimiSdiRr.[/b]

[b]* "– Kızları o adam öldürmüş. –Adam olduğunu nereden biliyorsun ? –Tüm seri katiller erkektir. –Hayır sadece yakalananlar erkektir."[/b]

[SIZE=3]* Yemek koyulurken tamam bu kadar yeter dedikten sonra en az 1 kaşık daha fazla koyan kişiye ''anne'' denir <3[/SIZE]
Ara
PCKoPaT
Alıntı:Kavga edip birbirini tanımayan tek ırk Türk Milletidir. Bkz; "-Kimsin lan sen + Sen kimsin lan - Kimsin oğlum +Lan sen kimsin -.
:yikildim: AhahahhaaBig GrinDdd
Alıntı:* Yemek koyulurken tamam bu kadar yeter dedikten sonra en az 1 kaşık daha fazla koyan kişiye ''anne'' denir <3
(:
Âh be.
Ara
MeLeksi
Benim için naptın? dedi - Aylık sms yaptım lan 9 tl borumu ' dedim . Evlendik , mutluyuz

Big Grin Big Grin
Ara
DummeN

[b]* En kısa korku filmi; "E-okulu açsana bi. Notlarına bakayım."[/b]

[SIZE=3]* Dünyanın en sıkıcı işi mesajda "acaba" yazmaktır, hiç işin gücün yok 2'ye bas dur.[/SIZE]

[SIZE=3]* Yıl olmuş 2011. Hala Kral Tv'de alt yazıyla ilanı aşk etmeye çalışanlar var.[/SIZE]

[SIZE=3]* Bilgisayarım biraz daha ısınırsa size gözleme pişireceğim.[/SIZE]

[SIZE=3]* Bir dahaki dönem planlı çalışıcam lan denilen bir dönemin daha sonuna gelindi.[/SIZE]

[SIZE=3]* Michael Schumacher Türkiye'den kız istemiş, sen şoförsün demişler vermemişler.[/SIZE]

Ara
PCKoPaT
Alıntı:Bir dahaki dönem planlı çalışıcam lan denilen bir dönemin daha sonuna gelindi.

AhhahaBig GrinDdd
Âh be.
Ara
DummeN
[b]* Msn'de karşındaki kişiyle aynı anda yazmaya başlayınca kendi yazdığınızı siliyorsanız az sıkışın ben geldim.[/b]

[b][SIZE=3]* İnmek için otobüsün düğmesine basarsın ama bı bakarsın ineceğin durak değildir.Bozuntuya vermemek için bi durak önce inip yürümek zorunda kalırsın. Ne acıdır o.[/SIZE][/b]

[b]* Uzun süre giyilmeyen elbisenin cebinden para çıkması kadar mutluluk veren çok az şey vardır şu hayatta.[/b]

[SIZE=3]* Turkcell nasıl mı böyle devleşti ?-Aşkım öpüyorum +ben de aşkım -Hadi kapat +olmaz sen kapat-Hayır aşkım sen kapat+Olmaz aşkım sen ... * ıyk[/SIZE]

[SIZE=3]
[/SIZE]

[SIZE=3]* Hangimiz rotring kalemin ucuyla tırnaklarını temizlemedi ?[/SIZE]

[SIZE=3]
[/SIZE]

[SIZE=3]* Yediği dürümün son lokmasıyla içtiği ayranın son fırtını denkleştirebilen bizdendir .[/SIZE]
Ara
DummeN
* Her Salı Osmaan , pislik Caroline , Ali geber. gibi yazılar görmek istemiyorum artık.

*Victoria Secret mankenleri bizim olmayacağı gibi, Biscolata Starz adamlari da sizin olmayacak kızlar . Biz Bize Kaldık .

*Birini sevdiğinden hatta annesinden bile koparabilirsin ancak yeni alınan çorapların birbirine tutuşturulduğu o ipi koparamazsın.

*Sevgili olduğu her kişinin soyadını facebook hesabında kullanan kız . . Babası tarafından evlatlıktan reddedildi.

*"Yemek yerken αğzını şαpırdαtαnın surαtınα yαpıştırαsın vαr." Biliyorum, benimde. Amα bαbαmα vurmαk yemiyor işte.

*Sevgililer günü yaklaşıyo , bilgisayarıma ne alsam acaba ? Big Grin

*Sevgililer günü 14 Subat degil de 29 Subat olsa dört senede bir kutlansa sevgilisi olmayanlarda rahatlasa? Big Grin

*Türk gençliğinin müzik hayatı, blok flütten müzik defterine damlayan salyayla başlar.

*Türk usulü tamirat 4e ayrılır: 1- İçini açıp üflemek, 2- Vurmak, 3- Kapatıp açmak 4- kaldır at a..

*Başkasının evinde bir kanalın kumandada farklı numaralandırılmasını garipsiyorum. 1'de ATV olur mu lan hiç? Doğaya ters
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 05:07 PM