:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: A?K
ne olursa olsun a?k?n?z? b?rak?rm?s?n?z?
33.33%
1 33.33%
imkans?z a?k ya?ad?n?zm??
0%
0 0%
sevdi?iniz halde sevginizi a??klayamad???n?z oldumu?
33.33%
1 33.33%
sevd?iniz ?z?lmesin diye kendi sevginizi feda ettinizmi?
33.33%
1 33.33%
a?k varm?d?r?
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 3 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S?rg?n A?iklar
selin deniz
Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19:

S?RG?N A?IKLAR

Bo?lukta ??rp?n?p durankalabal?k caddelerde kendini yanl?z hisseden ?mr? boyunca ?zlem ?ekti?i.Bir yudum ger?ek sevgiyi arayan asi kontes varm??.?ak?l ta?l? kald?r?mda a?layarak y?r?yordu.Birden birden sislerin ard?ndan bir g?lge belirdi.Ba??n? kald?rd? asi kontes yakla?t?kca beliren bir ?ift g?zle kar??la?t?.Bu g?zler herzaman kar??la?t?klar?nda farkl? bakard?.Ama bu kar??la?mada bir ba?ka bak?yordu.

Asi kontesin o bu?ulu g?zlerine delikanl? k?s?k sesle merhabadedi.Neden g?zlerin bu?u kontescim neden a?l?yorsunuz. Diyince kontes ??rek oturdu.ba?lad? anlatmaya biliyormusun bu denizler neden var oldu?unu.Hay?r dedi delikanl?. Ba?lad? h??k?r?klarla anlatmaya kontes a??klar,sevipte kavu?amayanlar,bir yudum sevgiye ?zlem ?ekenlerinin g?zya?lar?ndan nehir,nehirlerden denizler olu?mu?tu.

Delikanl? sormu? sen neden a?l?yorsun?asi kontes bakm?? delikanl?n?n g?zlerine bir yan?t verememi?.Susmu? dili ama y?re?i haykr?rcas?na s?ylemek istiyormu?.Delikanl?ya olan a?k?n? neyaz?kki s?yleyememi?.Kontesde delikanl?ya sormu? sen neden bu sahile geldin?diye sormu?.

Delikanl?n?nda dili tutulmu? sanki susmu? kalm?.Ama y?re?i dile geli? gibi g?zya?lar?nla beni affet arkada??m ben seni hi? arkada? olarak sevmedim.Ben seni b?y?k a?kla sevdim demi?.Asi kontes inanamam?? duyduklar?na hep hayalinde sevdi?i delikanl? ona a??k oldu?unu s?ylemi?.Me?er birbirlerine olan a?klar?n? i?ine g?m?p arkada? oyunu oynam??lar y?llarca.

Mutluluktan g?zya?lar? g?l?c?klere kar??m??.S?ms?k? sar?lm??lar birbirine kalbleri ?st ?ste gelerek ?arpm?? o an dileri susmu? kalbleri konu?mu?.Sadece og?n ya?am??lar b?y?k a?klar?n? sevgilerini ya?aya imkans?z oldu?unu bilerek o an?n bitmemesini dilemi?ler .Ama her?eyin bir yerde bitece?i gibi a?klar?da yar?m kalm??.o sahilde asi kontesle delikanl? s?zle?mi?ler bu yar?m kalan a?k? son nefeslerini verecekte olsa er ge? o sahilde tekrar bulu?maya karar vermi?ler.O g?n bug?nd?r ne asi kontesten nede delikanl?dan bir haber al?namam??.Sanki ikiside mechule s?rg?n edilmi? gibi.?l?m?n sessizli?i ya?an?r olmu? her gece yar?s? o sahilde.........
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 07:32 PM