:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S?ze B? Sorum Varrrr
CeYDa HaNDe KeSiM
Sen?n ???n Ya?ami De?erl? Yapan Ne?
Ara
w00w
Benim için yaşamı değerli yapan en önemli sebep Yüce mevlam tarafından yaşamın bana layık görülmesi... Her ne kadar ona tam anlamıyla layık olamasam da yaşamamın en önemli sebebi.

Daha sonra Ailem, Sevdiğim ve Dostlarım, ( Beni yanlız bırakmadıkları, değer verdikleri, benim gibi onlarda beni sevdikleri, iyi ve kötü günümde yanımda oldukları için...)

Daha sonra ki sebep benden nefret edenler. ( Nefret sebebini araştırarak varsa hatam kendimi affettirmek için çabalarım, eğer o hatalıysa ve pişmansa affetmeyi denerim. Affedilmeyecek birşeyse elimden ne gelir ki ? )

Daha sonra da Korkular... ( Her insanın korkuları vardır. Üstüne gitmeyi severim, korka korka da olsa giderim. Bazen kötü sonuçlar olsa da bunlar beni hayata daha sıkı bağlar. Korkular tecrübenin aynasıdır bence.)
Ara
ÐŽeşaren
helal olsun sana arkadasim beaa ........Cok yasa em!!I!I!
Ara
milagros
benim için yaşam cenetin bi köşesinde sunulan bi milagros(mucize)gibidir.....bu mucizeyi yaşamaktır yaşamımı degerli kılan..... bana uzanan yigeimin minik elleridir yaşamımı degerli kılan .....bekledigimin yüreğine dokunmaktır yaşamımı değerli kılan...bi çatı altında acılarıyla, sevinçleriyle,çoşkularıyla yaşadıgım ailemdir yaşamımı degerli kılan....mavisine dalıp hayal kurdugum yakamozuyla pırıltılı dünyalara daldıgım denizdir yaşamımı değerli kılan ........
Ara
w00w
Güzel düşünceler. Paylaşım için teşekkürler...

Bu arada Yagmur Yürekli teşekkür ederim Wink
Ara
kayıp_gölgeler
insan gibi yaşamayı başarabilmektir yaşamı değerli kılan
Ara
w00w
Evet tabiki...
Ara
ROSE
YaŞami DeĞerlİ Kilan Bana GÖre;en BaŞta Saygi Gelİr Neden Mİ..saygin Yoksa Zaten Kİme Ne İÇİn Sevgİn...saygidir En BaŞta DeĞerİ Olan...
İkİncİsİ Allahimin Bana VerdİĞİ Can Dir.....

Tabİ Aslinda Bİ Çok Şey Var Aslinda Sevdİklerİmle YaŞamak En BaŞta Aİlem Gelİr...sonra BaŞka Sevdİklerİm ...aslinda Daha BaŞka BaŞka Neden Lerde Saymak İsterdİm Ama Şİmdİlİk Bu Kadar .....

TeŞekkÜrler....
Ara
w00w
Yine konuştu benim kankamın kuzisi Wink Yüreğine sağlık canım.
Ara
ROSE
TeŞekkÜr Kuzİmİn Kankasi...ama Aslinda Daha Çok BaŞka Şeyler SÖlemek İstİyordum Hepsİnİ Toparlayamadim ...devami Daha Da Olacakti..):Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:02 PM