:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
erkekler ve kadinlar hakkinda s?lenenler...
gurbetci
Bir kadinin hakli olmaktan anladigi sey tum sucun onda olmamasidir

Bazi kadinlar opuldukleri zaman kizarirlar,bazilari kufreder, bazilari polis cagirir, bazilari da isirir. Ama en kotuleri opuldukleri zaman kahkaha atanlardir.

Ni?in bir erke?e psikanaliz yapmak bir kad?na yapmaktan daha kolayd?r?
C?nk? ?ocuklu?a geri d?nmeleri hi? vakit almaz. Zaten hep oradad?rlar.
ANON?M

Hen?z yan?tlanamam?? ve kad?n ruhuyla ilgili otuz y?l s?ren ara?t?rmalar?ma kar??n benim de yan?tlamay? ba?aramad???m ?ok ?nemli bir soru var :' Kad?n ne ister?'
FREUD

Sokakta hi? bir zaman kel ve ?i?man bir kad?nla y?r?yen bir erkek g?remezsiniz.
ELAYNE BOOSLER

Erkek y?re?inin ?z?nde sertlik vard?r, oysa kad?n?n y?re?i ?z?nde k?t?d?r.
N?ETZSCHE

E?er bir kad?n?n kafas? bozulursa yemek yer ya da al?? veri?e ??kar; oysa ayn? durumda bir erkek kom?u ?lkeye sald?r?r. Bamba?ka bir yakla??m.
ELAYNE BOOSLER

E?er bir erkek bir kad?n?n s?ylediklerine kulak veriyorsa o kad?n g?zel bir kad?n de?ildir.
HENRY HASK?NS

Birlikte sokakta y?r?yorduk. Bir k?zla g?zg?ze geldi ve deli gibi a??k oldu. K?z g?ne? g?zl??? tak?yordu.
RITA RUDNER

Kad?nlara b?y?k sayg? duyan ve onlar? her?eyin ?st?nde tutan erkekler, kad?nlar aras?nda pop?ler olmay? nadiren ba?arabilirler.
J.ADD?SON

Kadinlar siradan erkeklerden hoslanir.Ve erkekler de siradan olmak icin ellerinden geleni yaparlar.
MADONNA

Bir erkege gore 'erkegin iyisi' ile , bir kadina gore 'erkegin iyisi' ayni seyler degildir.
ORTEGA Y GASSET

Erkekler yarim duzine plagi bulunan bir gramafon gibidirler.Kisa surede bu plaklarin tumunden bikarsiniz; ama her konuk geldiginde masada oturup onlari bir daha dinlemek zorunda kalirsiniz.
BERNARD SHAW

Kadinlar gucsuz olana kendini bir odul , guclu olana bir esya gibi sunar.
CESARE PAVESE

Eger kendiniz hakkinda konusursaniz, erkek s?k?c? oldugunuzu dusunecektir. Eger baskalari hakkinda konusursaniz dedikoducu oldugunuzu dusunecektir. Eger kendisi hakkinda konusursaniz ,dunyanin en zeki ve hossohbet kadini oldugunuzu dusunecektir.
L?NDA SUNSH?NE

Zekalariyla ilgili en cok iltifat alan kadinlar tartisilmaz derecede guzel veya tartisilmaz derecede cirkin olanlardir.
CHESTERF?ELD

Kadinlar ne ister:Sevilsin, sozlerine kulak verilsin , arzu edilsin, saygi duyulsun, ihtiyac duyulsun ve guvenilsin. Erkekler ne ister:Futbol macina bilet.
FEM?N?ST T-SH?RT SLOGAN?

Bir kadina yapmamasi gerekenleri soylemek ona neler yapabilecegini gostermektir.
?SPANYOL ATASOZU

Size gururla kutuphanesini gosteren bir kadina rastladiniz mi?
BENJAM?N DE CASSERES

Kadin hareketinden ovguyle soz eden bir erkege karsi her zaman temkinli olun ;isinden kovulmak uzeredir.
ER?CA JONG

Erkek evlenene kadar eksik bir erkektir. Ve evlendiginde artik bitmistir.
ZSA ZSA GABOR

Hic evlenmedim, cunku buna ihtiyac duymadim. Evimde bir kocanin yerini tutacak 3 hayvanim var : Sabahlari hirlayan bir kopegim , ogleden sonralari kufreden bir papaganim ve aksamlari eve gec gelen
kedim.
MAR?E CORELL?

Oyle kadinlar gordum ki bir siirle evlenmek icin bir romandan vaz gecmeye hazirdirlar.
KEATS

Anlayisli ve nazik bir erkek istiyorum.Bir milyonerden bu kadarini istemek cok mu?
ZSA ZSA GABOR

Bekar erkekler kadinlar hakkinda evli erkeklerden daha cok sey bilirler. Eger bilmeselerdi onlar da evlenmis olurdu.
H.L.MENCKEN

Eger bir kadin 24 yasina kadar hayatinin erkegine rastlamadiysa, o kadin sansli bir kadindir.
DEBORAH KERR

Bekar erkeklerin vicdani vardir, evli olanlarin ise karilari
H.L.MENCKEN

Erkekler buyuyup olgunlasmaz ,yalnizca boylari uzar.
LEO RUSTEN

Tekrar evlenecegimi sanmiyorum.Sevmedig im bir kadin bulur ona bir ev satin alirim daha kolay
LEW?S GOZZARD

Erkek her zaman dusunen hayvan olarak tanimlanmistir , ama dusunceli davranmasi gerekince sinirden kuduran bir hayvan.
OSCAR W?LDE

Kadin ozgurlukculerine tepem atiyor.Sandiklarin ustune cikip kadinin erkekten daha zeki oldugunu soyleyen nutuklar atiyorlar. Haklilar ama bunun gizli kalmasi lazim ,yoksa butun tezgah mahvolacak..
AN?TA LOOS

Bir kadin kocanizi elinizden aldigi zaman kocanizi ona birakmaktan daha buyuk bir intikam yoktur.
Hicbir zaman bir erkekten bana armagan ettigi elmaslari geriverecek kadar cok nefret etmedim.
ZSA ZSA GABOR

Kadinlarin yasi yoktur ....onlar ya genctir ...ya da yasli...Genc olduklarinda bizi aldatirlar.. . yaslandiklarinda ise aldatilmak istemezler.
SACHA GU?TRY

Bir kadinin hakli olmaktan anladigi sey tum sucun onda olmamasidir.
SOPH?E ARNOULD

Bir erkekle evlenmek uzun suredir vitrinde gozunuze takilmis bir seyi satin almaya benzer.Cok hosunuza gider, ama eve gelir gelmez evdeki hicbir seye uymadigini fark edersiniz.
JEAN KERR

Evlilik geleneksel olarak kadinlara sunulmus tek gelecektir.Bir cok kadin ya evlidir, ya bir zamanlar evlilik gecirmistir , ya da evli olmadigi icin aci cekiyordur.
S?MONE DE BEAUVO?R

Erkekler kendilerini yorgun hissettikleri icin, kadinlar ise meraktan evlenirler.?kisi de hayal kirikligina ugrar.
OSCAR W?LDE

Kadinlarda dusunceden bol ne var! Onlarda eksik olan derinlemesine akil yurutme yetenegidir.
BERNADETTE JOUV?N

Kadinlar ve filler hicbir zaman unutmaz.
DOROTHY PARKER

Ogullar annelerinin iffetli olduguna inan?rlar.Kizlar da oyle, ama onlar daha az inanirlar.
ANATOLE FRANCE

Bazi kadinlar opuldukleri zaman kizarirlar,bazilari kufreder, bazilari polis cagirir, bazilari da isirir. Ama en kotuleri opuldukleri zaman kahkaha atanlardir.
ANONIM

Niye evlenecekmisim ki? Evlenirsem basima gelecek en iyi sey boynuzlanmamaktir. Ki evlenmezsem bunu cok daha emin yollardan elde edebilirim
SEBAST?AN CHAMFORT
Ara
w00w
Paylaşım için teşekkürler. Çoğu çok doğru ve çok mantıklı...
Ara
gurbetci
ben tesekkür ederimWink
Ara
LeViS
adam bu sözünü kuranı kerimdemi bulmuş sonderece haklı

Kadinlarin yasi yoktur ....onlar ya genctir ...ya da yasli...Genc olduklarinda bizi aldatirlar.. . yaslandiklarinda ise aldatilmak istemezler
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkekler Neden Sıkılır?.. sıla 6 860 01-26-2012, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Erkekler evleneceği kadını nasıl seçiyor? sıla 0 558 01-26-2012, Saat: 12:23 PM
Son Yorum: sıla
  Erkekler, biz kadınları gereksiz işleri seven, alışveriş tutkunu, dedikodu bilirler. MaSaL 0 965 03-02-2011, Saat: 06:52 PM
Son Yorum: MaSaL
  Kadınlar neden yalan söyler? MaSaL 0 877 03-02-2011, Saat: 06:50 PM
Son Yorum: MaSaL
  Kadınlar hangi tür erkekleri çekici bulur Hasretiim 0 525 09-17-2010, Saat: 12:25 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:26 PM