:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?t?raf Ed?yorum Cok Sev?yorum
w00w
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:walahi ba$Lk paran? fazLas?yLa werdi gerisi bni alakadr etmes :yikildim:

2 dk da satt? Big Grin G?r?yorsunuz dimi ? Big Grin
Ara
ZiBiDi_RoMeO
tşklr arkadaşlar Big Grin
Ara
ZiBiDi_RoMeO
w00w evet ya iki dakkata verdi kizi ilkk defa bu kadar sevincliyim, hemen alip kizi turkiye milli takimine yeni nesil futbolcu uretim ve imalat işlerine başliyam diyom, yoksa bu milli takimla bu iş yürümezBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
ZiBiDi_RoMeO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:w00w evet ya iki dakkata verdi kizi ilkk defa bu kadar sevincliyim, hemen alip kizi turkiye milli takimine yeni nesil futbolcu uretim ve imalat i?lerine ba?liyam diyom, yoksa bu milli takimla bu i? y?r?mezBig Grin

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

koptum Big GrinBig Grin
Ara
*TATLI BELA*
ZiBiDi_RoMeO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:w00w evet ya iki dakkata verdi kizi ilkk defa bu kadar sevincliyim hemen alip kizi turkiye miolli takimine yeni nesil futbolcu uretim ve imalat i?lerine ba?liyam diyom yoksa bu milli takimla bu i? y?r?mezBig Grin

yaaa ne tak?m? manyakkkkkkkkkkk.......
ZiBiDi_RoMeO
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

koptum Big GrinBig Grin

eheehehe aga napalim aslinda bana kalsa umit milliyide kurarim ama kevser hele bi he desinde

gerekirse voleybol takimi basket bol taklimi filan da d???mn?yorum piyasanin durumuna g?re Big Grin
Ara
*TATLI BELA*
ZiBiDi_RoMeO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eheehehe aga napalim aslinda bana kalsa umit milliyide kurarim ama kevser hele bi he desinde

gerekirse voleybol takimi basket bol taklimi filan da d???mn?yorum piyasanin durumuna g?re Big Grin
ne oo sen beni fabrika m? sand?n??????????????
ѕqρα кJмя
ZiBiDi_RoMeO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eheehehe aga napalim aslinda bana kalsa umit milliyide kurarim ama kevser hele bi he desinde

:yikildim::yikildim::yikildim:

yeter g?Lmeqtn yazam?orm Big GrinBig Grin
Ara
w00w
ZiBiDi_RoMeO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:w00w evet ya iki dakkata verdi kizi ilkk defa bu kadar sevincliyim, hemen alip kizi turkiye milli takimine yeni nesil futbolcu uretim ve imalat i?lerine ba?liyam diyom, yoksa bu milli takimla bu i? y?r?mezBig Grin

ahauhauahuah Big GrinBig GrinBig Grin
zuahuahauhauha Big GrinBig GrinBig Grin
muyahahuhauhas Big GrinBig GrinBig Grin

hatta

au?sdhu?asdhua?sdhau?sdh Big GrinBig GrinBig Grin KOPTUM YARILDIM vs vs Big Grin :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
w00w

gerekirse voleybol takimi basket bol taklimi filan da düşümnüyorum piyasanin durumuna göre Big Grin

Big GrinBig Grin Bizim mahallenin takımına da el atın beah Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ahuahuahs :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  isteyen istedigini desin yorum serbest lorient_19 2 452 04-14-2022, Saat: 02:12 PM
Son Yorum: wildfang
  ?z?r d?l?yorum Tum Forumdan. blue_belial 14 1,225 04-06-2022, Saat: 01:11 PM
  Ben Kan?yorum , Sen ???yorsun ...!!! Firari Fırtına 6 705 04-04-2022, Saat: 04:14 AM
  Sev?yorum ??te seni_sevdim 5 736 12-20-2007, Saat: 01:01 AM
Son Yorum: Kerem388
  Anneee. sev?yorum sen? :D blue_belial 2 540 11-22-2006, Saat: 10:34 PM
Son Yorum: ManyaX_GirL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:14 PM