:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu kimsesizlikten ta??n?yorum...
eRCi
Bir daha kars?la?mayaca??m biliyorum...
Yani y?z?n olmayacak bir daha...
H?z?n olacak her adimim...
"ho? geldin"leri eksik olacak kap?m?n...
?lk a????mda k?fl? bir yaln?zl?k vuracak y?z?me...
?nce terliklerin her zaman ki yerlerinde oldu?unu fark edip, gazetelerin okunmam??l???n? g?rece?im ve yata??n bozulmam??l???n?. ??te ilk o zaman g?zya?lar?m bozacak geceyi. ?aresizce yata??n kenar?na k?vr?l?p dizlerimi karn?ma ?ekerek, sanki pazardan eve d?n?? esnas?nda, annesine yapt??? t?m ?srarlar?na ra?men, o renkli treni sat?n ald?ramam?? ?ocu?un moral bozuklu?unda, yani k???k ya?lar?m?n g?z-ya?lar? gibi saf bir yaln?zl??? k?sk?nl?kle sulayaca??m...

Bir daha kars?la?mayaca??m biliyorum...
Sesin olmayacak...
Yatt???m yerden bir sabah? c?v?ldayan g?l?msemenle kar??lamayaca??m. G?z?m hep bir sessizli?e a??l?yor olacak. Duvarlar?m artik kulaklar?n? kapatmayacak y?ksek sesli tart??malar?m?zda, cam ?er?eve indirecek kalkanlar?n?, salonu ortas?nda oradan oraya u?an yapma ?i?eklerle dolu vazolar havalarda u?u?mayacak. Japon yap??t?r?c?s? ?abuklu?unda yap??mayacak bir daha parmaklar?m?z birbirine... Bir vazonun k?r?lan yerlerini birka? g?l?msemeyle tamir etmeye ?al??t???m?z o bar??ma an? sonralar?nda. ...ve k?r?lan bi a?k? yap??t?racak hi?bir ?eyin olmad???n? i?te bu ?aresizlikte bir kez daha anlayaca??m...

Ne banyodaki k?p?kl? senfonilerin, ne de mutfaktaki yemek kokulu m?r?lt?lar?n olacak. Ne yerde d?k?lm?? sa?lar?n. Ne de ?slak ayak izlerin olacak parkelerin ?zerinde. Ne buzdolab?n?n en gizemli k?selerine saklad??? ?ikolatalar?n, ne de kepekli ekme?in olacak kahvalt? masamda.. Koca bir ev zay?flayacak gidi?inle bir ruh hep a? olacak...

Ya ???klar? kim kapatacak ard?mdan gazete arkas? ?ekerlemelerde, televizyon kar??s? s?zmalarda, kiminle yap?lacak kanal de?i?tirme kavgalar?, nas?l yenecek bu yaln?zl?ktan patlam?? m?s?rlar...

S?rt?m? a??kta b?rakt???m ruh ???melerinde kim s?cac?k elini y?re?imin ?zerine koyacak bu evde... Bir kilo baklava kurnazl???nda kiminle yap?lacak su sava?lar?...

Bu kimsesizli?in galibi kim olacak...

Bir daha kars?la?mayaca??m...
Biliyorum...

??karken ?zerine binlerce kilit vuraca??m kap?n?n ard?nda, dondurulmu? an?lar?m kalacak...

...bug?n
bu evden,
bu ?ehirden,
ve..

..bu kimsesizlikten ta??n?yorum.
...

cbdfv3bfqh0ap3xv6sj0.gif
w00w
Yüreğine Sağlık...
Ara
gamzem_06
çok hoştu arkadaşım..
yüreğine sağlık..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SEN? SEV?YORUM! NEDEN M?? Okuda G?r!(sahibine) eRCi 6 426 04-07-2022, Saat: 09:37 AM
Son Yorum: wildfang
  *******ben Sen? Sev?yorum******* eRCi 9 425 04-07-2022, Saat: 05:52 AM
  konuyu kapat?yorum cadım_ 3 389 04-07-2022, Saat: 02:52 AM
  A?l?yorum Asl?nda:( MasaL_perisi 10 499 04-07-2022, Saat: 02:08 AM
  ?en h?z?nlerimi qeri d?n?yorum eRCi 3 271 04-06-2022, Saat: 01:32 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 11:17 AM