:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?zleyeceks?n!
PaPaTYa_PReNSeS
Bir anahtar deli?inin ard?na gizlenmi? Cenneti, g?zlerinin ovalar?na seren kelimelerimi arayacaks?n yorgun ka??tlar?n suskun nefeslerinde. Bulutsuz d??lerin , y?ld?zs?z gecelerin ard?nda tak?l?p r?zgarlar? avu?lar?nda ??plak denizleri senin g?zlerin i?in yakt???m sat?rlar?m? ?zleyeceksin. En ?ok y?re?ine dokundu?um " y?re?imi " ?zleyeceksin. Y?re?ini y?ld?zlara yaslay?p ?zlemi demleyeceksin gecenin karanl?k ?aydanl?klar?nda. . Hasretim b?y?yecek damarlar?nda, duvarlar dilini yutmu?cas?na suskunlu?un maskesini giyinecek. Beni arayacaks?n bensiz c?mlelerin sen kokan sat?rlar?nda. Bir sigara daha yakacaks?n duman?n? da?lar?n y?ksek yama?lar?na yollad???n. Kesmeyecek bir daha. K?ll?klerde ?ld?rd?g?n sigara izmaritlerinle s?nmeyecek hasretim. . Seni ?imdiden ?zledi?im gibi sende " beni " ?zleyeceksin. . Her dokunu?umda sa?lar?na gelincikleri seren ellerimin k?c?kl?g?n? arayacaks?n avu? i?lerinde. Temmuz gecesi sebebsizce ??t???nde titreyen tenine g?zlerimi sermemi dileyeceksin. Hasreti kanat?p ?zleyeceksin. . Belki de en ?ok parmak u?lar?n?n ???m??l???ne g?zya?lar?m? ate?lere rehin verdi?im g?zbebeklerimi ?zleyeceksin.
Ara
w00w
Çok güzel bir yazı. Teşekkürler yüreğine sağlık.
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler...Güzel...Smile
Ara
*TATLI BELA*
TŞKLR ÇOK GÜZEL....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:18 AM