:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
elveda sanal aşkım...
*yorgun*
slm tatlim bende bir ben sanalda asik oldum saniyordumSad meyere benim gibi cok varmi yaw gercek hayatda,neden okadar cabuk asik olmuyorsun ama sanalda sanki daha cabuk aik olunuyor ben bunca yasima kardar asik oldugmu hatirlamazdim meyerse ne mutlu hayatim varmisSmile asik oldum oda asik oldugmu bile bilmiyorum bir gün bir yazi okudum asik oldugnuzu nasil anlarsiniz´diye bakdim beni anlatiyor Sad neye güzelim icin yanmiski böyle bir sey yazmisin ellerine yüreyine saglik
Ara
ZeNiTH
bir gün bir yazi okudum asik oldugnuzu nasil anlarsiniz´diye bakdim beni anlatiyor Big Grin Bence Saçma

AMa Senin İçin iyisi Olur İnş. Ne Diyelim Smile
cadım_
sanal asklar sanalda kaldıgı surece bıtmeye mahkumdur bence..
sadece zaman sabret azcıkk
Ara
EyLuL
sanalda ask? guzel baslik olurdu dimiSmile herkesin kendince yorumu vardir buna elbette.ama bence sanalda ask genellikle pc ye olan ask .yanii gercek olmayan insanlar gostermek istediginiz kadar tanir sizi yada tanidiginizi sandiginiz kisileri size anlattiklari kadar bilirsiniz.gercekden hayatina girmediginiz,onunla gunu geceyi yasamadiginiz sadece pc basinda varligini bilginiz insana ne kadar asik olabilirsiniz ki?bence reel de hayatini gercekden bilmiyorsaniz ve o hayatin icine sizi dahil etmiyorsa inanmayin.ayrica gördügüm kadariyla "askim"kelimesi herkesin diline sakiz olmus.istisnalar haric.genelleme olarak soyluyorum.ask bu kadar basit degil.3 gun benle 5 gun baskasiyla yasanmaz...
Ara
rockçı/kız
yha bnde üzüldüm.çok kötü bişi bana ayrılık demeyin yha ağlamak istiorum bnimde uzakta sevgilim var ve onu her arıyışımda kızlar konuşuoo Sadama artık yok bni kaybetti
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sanal & Real blue_belial 15 798 04-13-2022, Saat: 03:49 AM
Son Yorum: wildfang
  sanal alemde ne kadar gerceksiniz ? |v|_U_S_T_! 33 1,364 04-11-2022, Saat: 10:46 AM
Son Yorum: wildfang
  dayıma aşkım dedim:D MaNeSiA 51 3,177 08-09-2009, Saat: 10:36 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Elveda Duygusuz.. BiRiciGim 18 1,247 01-17-2008, Saat: 09:12 PM
Son Yorum: chatlaq
  herkese elveda!!! cilghin 5 495 11-30-2007, Saat: 10:05 AM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:52 PM