:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
De?erli bir dostuma ?z?r....
YARGIÇ
Sevgili karde?im,

Bir taraftan d???n?rken bir taraftan h?z?n i?inde beklemekteyim.Hani b?yle olmas?n? istemezdim demek ne kadar anlaml? ise bunu demekte bana o kadar anlams?z geliyor.Anl?k yanl??lar bu kadar de?erli olan bir sen kar??s?nda k???k kalmaktan ?teye gidemiyor.Hani ufak tefek ?eylerin bazen ne ?ekilde kar??m?za ??kaca??n? bilmeden yap?lanlar asl?nda hayat?m?zda farkl? etkiler yarat?yor birkez daha fark?na varm?? oldum.Bunca zaman boyunca olan ?eyleri d???n?yorum san?r?m kar??l?kl? oturup iki lak?rd? etmeden mimikleri anlayamadan kelimelerin ne ifade etti?ini anlamak zor.Her zaman ?ok iyi olam?yoruz malesef kimi zaman lak?rd?lar bir?ok ?eyin ?n?ne ge?sede,yinede bu kadar olmas? zor bir mesele benim i?in.Dil yaras? a??rd?r bunu sana y?klemek benim i?in ciddi bir handikap ancak senden fazla kendime y?kledi?imin fark?nday?m a??k?as? pek tad?m tuzumda kalmad?.

Payla?t???m?z mekanlarda anlam?n? yitirdi bir nebzede benim i?in.
De?erli oldu?unu anlatmaya birka? kelime yetmez bilmelisin asl?nda hala kal?yorsam payla?t???m?z mekanda bir umut vard?r y?rekte eski g?nlere geriye gelece?ine dair.Zaman ak?p giden bir kavram seni zamana b?rakmakta benim i?in anlams?z o y?zden.Senin ak?p giden zamana kar??man? isteyemem.Senin kim oldu?unu sen biliyorsun ya ba?kas? bilse ne farkeder sadece sen g?rmelisin ben sende bir dostlu?un temelini atm??t?m bu kadar acemi olabilece?imi hayal bile edemezdim bilmelisin.Hani diyorum ya sevgili g?nl? almak daha kolayd?r diye san?r?m ciddi anlamda hakl?y?m.

Karde?im bilmelisin son zamanlar?n verdi?i k?rg?nl?klar,san?r?m en son yans?tmam gereken ki?ilerden biri olarak g?rd???m sana yans?d?.Ne d???n?rs?n bilmem ama i?imdekini s?ylemek anlaml?d?r benim i?in.Hani demi?tin ya bunu sen kald?r?rs?n aram?zdaki samimiyetten dolay? b?yle oldu bende senin kald?raca??n? d???nmek isterim.Konuda sen hakl?yd?n ben biraz ?ocuk?a davrand?m aras?ra oluyor i?te.Bu kadar de?erli oluncada aras?ra trip at?yoruz.Seninle k?rg?nl???m olacaksa anlams?zd?r sana demi?tim sen yoksan bende yokum karde?im....
Yap?lan bir hatad?r kabul?md?r.Birka? kez denemi? olsamda yinede ?unu s?yleyeyim seni k?rmak en son istedi?im ?eylerden biridir karde?im her?ey i?in ?z?r dilerim.....
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< YARGI? >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

?OK DE?ERL? B?R KARDE??ME DOSTUMA YAZILMI? ?Z?RD?R.....
Ara
ZiBiDi_RoMeO
arkadaşi ayakta alkişiliyorum işte budur erdemli olma işte budur buyume işte budur ......... tebrikler arkadaşim özrün kimden bilmem ama bu kadar uzun bi özrü hak edenden cok dileyen erdemlidir....
Ara
MasaL_perisi
Tebrikler arkadaşım...
Eğer senin dostuysa bu özürü kabuledecektir...Sad
Boylece sen de anlarsın dost olup olmadığına...Sad
Ara
YARGIÇ
Arkadaşlarım güzel yorumlarınızın için teşekkür ederim.Romeo kardeşim güzel sözlerin onur verdi bu şekilde bakman gerçekten farklı bir şeydi çok hoştu.Masal Perisi sanada teşekkür ederim evet yanılmadım gerçekten başardım.Kalp kırmak ciddi bir zorluk helede kırdığın kalp senin için değerli bir insana aitse neyse başardım.Hatamı telafi ettim.Kolay kazanılmayan bir değeri kolay kaybetmeye niyetim yok....
Ara
MasaL_perisi
Sevindim arkadaşım...
Hem senin kazanmana sevindim. Hem dostun seni yanıltmadı için sevindim arkadaşım....
Evet gerçek Dostunmuş o senin....Smile Dostlar arasında ara sıra olur oyle şeyler onemli olan geri dönebilmektir...
Ara
YARGIÇ
Evet pericim bende çok sevindim.Dediğin gibi arasıra olur böyle şeyler önemli olanı başarmak ve aynı hataları tekrarlamamak teşekkürler arkadaşım....
Ara
w00w
Kanka bu yaptığın çok güzel... Dostun özürünü kabul etmiştir bile. Gönlünü refah tut.

Bunu bizimle paylaştığın için de teşekkürler...
Ara
YARGIÇ
Sağol kankam problemleri aşıyoruz.Sende iyiki varsın lam kanka mucx
Ara
w00w
Mcx anam Big Grin
Ara
selin deniz
gerçek dost dediğin zate kırılmaz küsmezde özür dilemen büyük bir erdemliktir.eğer özrünü kabul etmese o dosttun zate dostun olmamıştır
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eski(meyen) Dostuma... acemhe 2 1,058 10-12-2010, Saat: 11:20 PM
Son Yorum: acemhe
  Yüreği Tertemiz Olan Dostuma aKMeL 1 891 05-22-2009, Saat: 03:54 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Dostuma Ve................. ÇiLeK 5 940 12-19-2007, Saat: 10:50 PM
Son Yorum: fidell

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 08:18 AM