:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
B?l?m(1)??te Hayatin Aci Ger?ekler
CeYDa HaNDe KeSiM
Nefes?md? O Ben?m Her Zaman ?ht?yacimi Kar?ilayan Aslinda Ben?mle Hep Varolan.. Hep Ben?mleym?? Ama Onu B? ?ek?lde Bulmam Aramam Gerkl?ym?? ...
L?seye Ba?lamama B?rka? Ay Felan Kalmi?ti O Aci Ger?ekle Y?zy?ze Geld?m Babam Rahatsizdi Durumuda G?tg?de A?irla?iyordu Hastali?inin Ne Oldu?unub?lm?yordum ??nk? Daha K???k Ve Olduk?a Hassas Oldu?um ???n S?ylemem??lerd? Ve Onu Kaybedene Kadarda S?ylemed?ler Ben Babamin Rahatsizli?ini Ablamin G?nl???n? Okuyarak ??rend?m Ve Nutkum Tutuldu ??nk? Ben?m Babam Ben?m ???n D?nyadak? Her?eylere Bedeld? Hayrandim Ben Babama Onsuz B? D?nya D???nemezd?m Her Zaman Onu Kaybetmen?n Korkudunu Ta?irdim ???mde Ve B?rg?n Onu Kaybett?m Babam Vereme Yen?k D??m??t? Okullarin A?ilmasinada 1 Ay Kalmi?ti ?stem?yordum G?tmey? ?stem?yordum Yen? ?nsanlari T?ketmey? Korkuyordum ??nk? ?ok Zayiftim Dahada ?nc?t?leb?l?r Ve ?nc?leb?l?rd?m Kend? Okulumu B?le Se?emed?m Ben?m Yer?me Hep Ba?kalari D???nmeye Ve ?dealler?m?n ?n?ne Ge?er Olmu?tu T?m Yakinlarim Gik Demed?m Ve Onlarin Bana Uygun G?rd?kler? Her?ey? B?r B?r Yer?ne Get?rd?m Ve ??te Onu Tanidi?im Yerdeyd?m........atat?rk End.meslek L?ses?(k?mya B?l?m?)
Ara
*TATLI BELA*
DEVAMI NE ZMAN...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Simd? Bu Hayatin Neres? Ben?m? eRCi 1 370 04-06-2022, Saat: 04:09 AM
Son Yorum: wildfang
  A?k?m ?i?ek A?t? : A?k ve ?i?ekler €BeRimSin 1 321 04-02-2022, Saat: 01:21 PM
Son Yorum: wildfang
  Hayatın ve zamanın en güzel aynasıydı gözlerin... acemhe 0 303 06-21-2010, Saat: 11:08 PM
Son Yorum: acemhe
  Hayatın En Sen Sebepli Sonucu!... _AL0n3_ 0 318 02-22-2009, Saat: 02:43 PM
Son Yorum: _AL0n3_
  hep eKsik yaşaRsıN haYatıN birkAç reNginİ HIÇKIRIK 2 472 12-26-2008, Saat: 05:57 PM
Son Yorum: Aşksı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 04:36 PM