:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son bir defa öp beni!Gitmeden son bir kez...Lütfen!"
Hasretiim
Biliyordum.Dayanamazdım ama yaptım.Son öpücüğüm dudağına değdiğim anda bitti.Son olmasına dayanamadım.Usulca çekildim.Omzuna yaslandım.Ağladım "son defa" sessizce, yine O'nda buldum teselliyi.O da ağladı biliyorum, ama içinden..Sevmez başkasının önünde zayıflığını göstermeyi.Ama çok iyi bilirim ben O'nu.

"Başkasıyla çık.Unut beni.Belki unutursun.Benim için beni unut.Acı çekme.Kıyamam ben sana.Beni düşündükçe acı çekiyosun.Düşünme, unut.Olmuyor işte beraberken.Her zaman bir sorun çıkıyor.Olmadı işte.N'apalım.İkimiz de dayanıcaz.Dik durcaz.Üzülme hadi.Sil gözünü."

Ben gitmek için kalktım.Ama dayanamadı küsmeme, kırılmama.Tuttu,çekti ve öptü.O da istemiyordu gitmemi.Ama anlam veremiyordum.O'na göre ayrı olmamız daha iyiydi.Ben çok üzülüyormuşum beraberken.Tamam bazen kızıyorum O'na ama napıyım işte yapım böyle.Ama iyi olan bu değil o kesin.

2 haftadır telefonda, karşısında akıttığım gözyaşları kötü olduğumu kanıtlamıyormuş.O'na göre hala iyisini yapıyoruz biz.Ben de başkasını bulurmuşum.Unuturmuşum.

"Bak 3 ay sonra görmiceksin artık beni.Bölüme başlıcaksın.Bir sürü kız olcak etrafında.Unutursun beni."

Biliyorum.İyiliğimi istiyor sadece.Ama hangisi iyi anlamıyor işte.Kaç kişiyi reddetti benden sonra.Beni özleyişini bende kaç kez giderdi, biliyorum hepsini.Bazen zayıflığını gizleyemiyor benim karşımda.Ayrılmadan önce konuşmaz, gezmezdik beraber bu kadar.Artık telefon kapanmaz, yanımdan ayrılmaz oldu.Ama söyleyemiyor işte; özlediğini, bensiz yapamadığını.

Ve bugün.2 haftadır ayrıyız.Ama ben "Anla artık!" dedim."Anla.İyi olan bu değil.Sen de kurtul ben de karanlıktan.Gel bana!"Ama hayır işte.Anlamadı."Unut!" dedi sadece."Benim için beni unut.Beni seviyosan beni unut.İyi olan bu.Senin için iyi olan bu."Yalan söylüyordu o da biliyordu bu kötüydü benim için.Ama beni sevdiğinden belki de benim kabahatimden inanmıştı buna.Benim sert çıkışlarımdan, çabuk sinirlenmelerimden bıkmıştı belki.Ama biliyordu O'nu seviyordum.O da korkuyor sonuçta.Acaba yeniden olsa her şey aynı mı devam etcek diye.Ben korkmuyor muyum?Ben de korkuyorum.Kırarım bir daha diye.

N'apalım...
Zor olucak ama unutucaz birbirimizi.Severek ayrıldık.Severken unutucaz.
Severek unutucaz.
Birbirimiz için...
O üzülmesin ben üzüldükçe diye unutucam...
Ama ne olursa olsun kanatsız meleğim kalıcak o hep...
Hep yanımda başucumda olucak ben uyurken.Bana masal anlatıcak.Saçımla oynayacak uyuyana kadar..
Ve uyuduğumda gidecek.Bilinmeyene doğru gidecek...

alıntı
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Kadar Sevebilirmisiniz ?...LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUN......! €BeRimSin 7 789 06-01-2022, Saat: 02:32 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Bekle Beni Sen gelmedin Ben Geliyorum… Hasretiim 0 549 12-04-2010, Saat: 01:43 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Çok etkileyici ufacık bir hikaye okuyun lütfen.. acemhe 11 1,304 07-03-2010, Saat: 11:20 AM
Son Yorum: riukeen
  - Hadi beni bir kere daha sat - İskender Pala acemhe 0 682 05-13-2010, Saat: 11:57 PM
Son Yorum: acemhe
  ...öldür beni anne bende toprak olmak istiyorum.. _G@MSeeMM_ 2 544 09-27-2009, Saat: 11:39 AM
Son Yorum: crazy_girl88

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 09:10 AM