:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulasılmazım..
acemhe
Hiç bilmedin.Sana uzaklardan birnin umutla baktığını...Senin için hep yakınındakiler vardı ve hiç bir zamn arkanı dönüp bakmadın.Oysa onlar seni ne umutlarla beklediler,birgün gelirde o görülmek istenen gözlerini görürler diye umutla bekledeiler.Hiç yılmadılar.Seni her başka gözlerin içine bakarken görseler kalplerine bir kurşun saplanırdı ama bu kurşunlar gri renkte değildi.
DAİMA KAN KIRMIZIYDILAR!!

O gözlerden sakınırdlar seni.olurda sana zarar verir gözlerindeki sevgi pırıltılarını söndürüler diye korkarlardı.
Sen onlar için hep ulaşılmazdın..Kendilerini alaca karanlıkta hissettikleri için senin sevgi pırıltıların onalar daima hoş geldi.daima gizemli.
SEN ONLARI BİLMEDN EÄžER BLSEYDİNN

Gecenin sonsuzluğuna bıraktın mı sevdiğini..Sarıldın mı tekrar özlemlere ve endişelere...Uzak olduğunu sandığın ama nefes kadar yakın olduğun bitanene elveda dedin mi bu gizli gecede..Soluk soluğa hissettin mi ayrılığın.Elini uzattığında her seferinde ümitlerle geri geldi mi elin.İşte ben seni hep bu duygularla düşündüm.Bitmek bilmeyen sorularla hissettim ulaşılmazlığını.Korktum bazen seni özlemlerde göremem diye.Bazen gözlerimdeki ılsaklık anlattı sana olan aşkımı bazende dudaklarım gülerken ağladım ben sensizliğiime.hissettin mi sevdiğim?

YAGMUR YAGAR YA TANE TANE...RUZGAR ESER YA HANİ BINBIR DUYGUYLA...BIR KALP CARPARYA IMKANSIZ BIR ASKIN VERDIGI HEYECANLA.BIR GOZYASI AKARYA SONSUZ ACIYLA...VE BIR DE BIR OZLEM YAKARYA ISTE BUNLARIN HEPSINE ANLAM KATAN SENSIN ULASILMAZIM..
"Ben senin devamın olmak istiyorum"...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 08:43 PM