:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgiliye Yaz?lan Mektuplar
MacArthur
Eyl?l 1976
FRAU VON STEIN'a

Neden sana ac? ?ektiriyorum, sevgilim?
- Neden hep, ya sana ac? ?ektirmek, yada kendi kendimi aldatmakla ge?iyor g?nler. Biz birbirimizin hi?bir?eyi olmayacakt?k; ama her?ey olduk. Seninle b?yle d?ped?z konu?uyorum, ??nk? sen her bak?mdan anlars?n. ?u var ki ben, her?eyi oldu?u gibi g?r?yor ve bunun i?in de ?I?r?mdan ??k?yorum. ?yi uyu mele?im ve uyan! Seni art?k g?rmeyece?im yaln?z biliyorsun ya ben kalbimi ah , hepsi sa?ma, ne soylesem hepsi bo?. Y?ld?zlar? nas?l seyrediyorsam bundan b?yle sana da ?yle bakaca??m demek! Hele, bir d???n bunu...

Wolfgang von Goethe(Goethe'nin Se?ilmi? Mektuplar? kitab?ndan)

19 May?s 1951
ROSENBERGLER
Benim can?m sevgilim,
Beni saran kollar?ndan koparken ne kadar isteksizdim, ahh.. Ve h?creme yakla??rken ad?mlar?m nas?l geri geri gidiyordu bilsen... H?cre- sessiz, ac?mas?z ve umursamaz tav?rl?, sahibinin gidi?inin fark?nda de?ilmi? gibi g?r?nen ama sonunda d?nece?ini bilerek b?b?rlenen h?cre, orada beni bekliyordu. Dudaklar?m, konulmaz bir a?l?k i?inde seninkilerle kenetleneli yaln?zca ?? g?n oluyor. Daha ?? g?n ?nce, y?llard?r sevdi?im, garip bir a?inal?k, garip bir yabanc?l?k duydu?um, say?s?z geceler boyu yan?nda yatt???m ve tatl? uyudu?um o varl??a kondu g?zlerim. Takvime g?re yaln?zca ?? g?n, bana sorarsan aradan bir?ok evren ?a?? ge?ti ve ben seninle sanki hi? konu?mad?m da konu?tu?umu d??te g?rd?m. Sevgilim "kendimden ge?tim " derken benim yerime de konu?mu? oluyorsun. T?rmand???n basamaklar, i?eri girdi?imde beliren g?r?nt?n. Manny'nin kula??ma bo?uk bo?uk gelen sesi, i?inde bulundu?umuz oda .. Hepsi ve her?ey ?yle ??lg?n bir g?mb?rt?yle bilincime akt? ki, a?z?m? a?amaz oldum . Sonra, fiziksel selamla?mam?z?n ac? veren e?siz tad?na daha t?m?yle varmadan, bununla birlikte, i?tik?e daha ?ok susad???m?n bilincinde olarak ayr?ld???m? ve kald?r?lmaz bir masan?n aramI?da oldu?unu g?rdum..!
Ahh, Monsieur, Je t'aime, Je t'adore. B?y?k yaln?zl?k duyan kar?n Ethel ( Ethel ve Julius Rosenberg'lerin hapishanede birbirlerine yazd??? mektuplardan olu?an "Rosenbergler" kitab?ndan..
*TATLI BELA*
TŞKLR ARKADAŞIM....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  BiTmeyen SevGiye GiTsede GiTmeyen SevGiLiye.... €BeRimSin 8 804 04-09-2022, Saat: 07:12 PM
Son Yorum: wildfang
  SeVGiLiYe eRCi 6 366 04-08-2022, Saat: 09:26 PM
  Sevgiliye.... Stinq 2 294 04-02-2022, Saat: 07:37 PM
  Mavideki sevgiliye... eRCi 7 648 04-02-2022, Saat: 10:33 AM
  Sevgiliye Açılmamış Mektup acemhe 2 439 12-01-2011, Saat: 09:51 PM
Son Yorum: eRCi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 07:17 PM