:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Senin hiç avuçların ağladı mı?
acemhe
y1pzhEH_2nSYRMFnu_ysKVGZ1qitt2XH8pUFQ2YE...sMNsERryMI

Korktum…

Önce sesini sıyırıp zamandan yollara meydan okumak istemiştim. Sabahavirgul.gif akşamavirgul.gif kışavirgul.gif bahara gözlerini armağan edip kendime yaşanılası bir aşk bırakmak için tüm ahlaksızlığımla bencilleşebilirdim.
Sonra günahların intikam alabileceğinivirgul.gif karşımda devrik cümlelerinle dimdik dururken tüm imgelerinde saklı bir zavallı gibi yaşamak istemediğimi anladım…

İçini kime teslim ettiğini bilmediğim her akşamvirgul.gif terkedilmiş gibi hissettiğim saatlerimdevirgul.gif aklıma düşen kıvılcımlarla cümlelerine defalarca tecavüz edipvirgul.gif bir sigara yakıyorum.
Benim şehrimde yağmurlar yağarken sen kim bilir hangi baharın elinden tutupvirgul.gif anlamsızlıklarınla savaşıyorsun.
Bilemeyeceğini düşünüyorum bıraktığın izlerin sızlarken beynimi çürüttüğünü… Yoksa ben seni ;

Adını hiçbir sitemimde konuk etmeyecek kadar çok mu sevdim?
Affet!
Anlamlarını bile bile aldattığım tüm kelimelerinden özür diliyorum şimdi. Öznesi gizli cümlelerinde yükleminden baş aşağı sarkıp dudaklarımı intihara sürüklüyorum.
Yani susuyorum. Yani sana sus(a)maktan yoruluyorum.

Korktum…

Tenime iz bırakmadan gitmenden ve sabahın alacasında aklıma gelmeme ihtimalinden kaçışlarımvirgul.gif seni sonsuz bir girdapta özlemimle nefretimin seviştiği bir mevsime terk etti.

Yargıladım…

Seni sevmekten çok öldürmeye çalışan boşluklarımı yine seninle aldatma çabamı…

Affet…
[SIZE=4]

Büyüsü bozulmasın diye adını bile anmadığım sarhoş gecelerimi. Aklıma gelme diye fikrimi becerme isteğimi… Ne bileyim be adam affet iştevirgul.gif

Avuçlarımın ağlamasını…

Gitmeyecek kadar sevemezsin beni biliyorum da merak ediyorum…
Senin hiç avuçların ağladı mı?
[/SIZE]
"Ben senin devamın olmak istiyorum"...
Ara
history
Bilemeyeceğini düşünüyorum bıraktığın izlerin sızlarken beynimi çürüttüğünü… Yoksa ben seni ; Adını hiçbir sitemimde konuk etmeyecek kadar çok mu sevdim?
Bir bilsem...veya bilmek istiyorummu,ikilemindeyim...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 831 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 836 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,579 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  ..::Senin elinden gelen Tek bir PaPaTYa...:: PaPaTYa_PReNSeS 4 406 04-13-2022, Saat: 01:34 AM
  BiLirim üşür eLLerin şimdi senin...!! eRCi 5 476 04-12-2022, Saat: 10:55 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 06:55 PM