:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canım bir tutam mutluluk çekti...
MaSaL
Hani bazı zamanlar vardır bütün mutluluk bulutlarının senin üzerine yağmurlar yağdırmasını istediğin.
Öyle bir zamandayım bugün tarifi şudur diyemeyeceğim bir mutluluk var yüreğimde. Adı nedir bilmediğim bir duygu ama mutluluk işte bildiğin

. Hani bir annenin çocuğunun boynuna sarıldığı an yaşadığı gibi hani yollarını ayırmışken kader iki sevgilinin aradan yıllar geçtikten sonra bir zaman diliminde karşılaşıp kendilerine sunulan lütfun hazzını yaşamaları gibi bir şey…
Ve şu an ne istiyor canım biliyor musun? Bir köy düğünün de olmak. Şöyle mutlulukların zılgıt olup aktığı şöyle ellerin dostça kenetlendiği halayların olduğu hani bir türkünün bir seste bittikten sonra başka bir sesten kaldığı yerden söylendiği gibi güzelliklerle dolu bir bozkır havası çekti canım. Hani yemyeşil ovaların çocuk sesleriyle daha da güzelleştiği hani dolup taşan bereketli sofraların kurulduğu hani öfkenin hani nefretin talan olduğu sevginin inşa edildiği yerlerde bir hayat istedi canım. Hani bütün bunları toplayıp gözlerinle yüreğime getiren mutluluk var ya onu istedim işte.
Adı güzel olan ne varsa toplansın yüreğimde ve ben onu seninle yaşayayım senin gözlerinde. Bir akarsu olsun gözlerin ben gözlerinde akıp gideyim güzel olan her yere. Hani mutluluğun fısıltısı sözlerimden taşsın senin sözlerine karışsın ıssız bir coğrafyada ve söylesin bildiği en güzel sözü. Usul bir çığlık gelip üflesin yüreğimizde ki esaretin surlarına ve yıkıldıkça surları daha çok sevsin yüreğim seni. Bitmeyen özlemlerin tükenmeyen sevdaların ve tüm güzelliklerin adı ol içimde. Hani ben “sen” dedikçe ve bildikçe seni öyle de bilsem dünyanın bütün güzelliklerini ve bulsam kendimi yeniden kaybettiğim o yerde yani gözlerinde.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Canim çok Yandi!!!!! ÇiLeK 1 337 04-10-2022, Saat: 08:47 AM
Son Yorum: wildfang
  mutluluk ve özgürlük... CReATuRE 3 308 04-10-2022, Saat: 08:31 AM
  ::::::adi Mutluluk Olmali::::::::: ÇiLeK 8 358 04-09-2022, Saat: 06:55 PM
  Canim Yaniyor!!! ÇiLeK 11 724 04-09-2022, Saat: 01:10 AM
  Ve BiLeSiN SeVDiÄžiM MuTLuLuK iKiMiZe De YaSaK.. Stinq 3 327 04-08-2022, Saat: 06:49 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 08:50 AM