:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cok Özledim Sevgilim . . .
Hasretiim
Her cilvesini tanıdım hayatınvirgul.gifher nazına alıştım...
Gün geldi...
Okkalı bir tokat gibi indirdi yüreğime her bir gerçeğini!Tam herşeyin yoluna girmeye başladığını sanırdımvirgul.giftuz buz olurdu iyi niyetlerim ellerimde...
İnadına üst üste gelirdi herşeyvirgul.gifanlık mutluluklarımın bedelini ödetircesine tekrar...ve tekrar!...
Kısa molaların ardından yeniden başlardım bıraktığım noktadan!

Notasi eksik şarkı sözlerilar gibi anlamsızlaşırdı hayat baznvirgul.gifbazen de düşlerimin ortasına getirip bırakırdı yüzü belirsiz bir hayali!Seçilmiş sahnelerde bilindik rolleri oynardım hep...
Hep ezbere hikayeler çalmıştı yıllarımı ve AŞK diye ne varsa yaşadığımvirgul.gifbaştan ayağa yalandı!!!
...Sora bir gün...
Satır aralarına sıkıştırdığım düşlerimi farketti biri!Çoktan yol verdiği heyecanları vardı benim kalemimde...
Biz o'nunla aynı safta tatmışız her türlüsünü yenilgilerin!Aynı savaştan çıkmışız daha hiç tanımadan birbirimizi!
...Elimizden geleni yapmışız da...Geri döndürememişiz Gidenlerimizi!!!Aşk dediğinvirgul.gifen adam akıllısıymış yanıp yanıp kül olmanın...
Ortak acılarımız çekilince kenaravirgul.gifortada çırılçıplak kavruk bir sevda kaldı sahipsiz!o'nu sevmeye başladığımdan haberim bile olmadı önce...Sonravirgul.giffarkına vardığımdaysa...geri dönmek için çok geçti!!!
Arsız direnişlere gebeydi bu
aşk!!!
Adını koyamadığımız birşey vardı aramızda...O'nun gözlerinden okunanvirgul.gifbenim dudaklarımda yarım kalan birşey...Ya gerçekten
aşktı bana duyduğuvirgul.gifya da ödüllük bir oyuncuydu!!!
Neydi o başlarken tir tir titretipvirgul.gifbitince yerle bir eden beni?
Ya da sesimi duymadan uyuyamayan bir adamvirgul.gifnasıl olduda bir kalemde silebildi herşeyimi?
Yoksa şikayet ettiğimiz bu düzeni bozuk hayatın bir parçasımı olmuştuk giderek?(!!!)
Şimdi ben...
Seni görmeden mi döneceğim şehrimin rutubet kokulu doğasına?
Bir kez olsun kucaklamayacakmısınvirgul.gifson kez olsun bakmayacakmısın yüzüme?
Hep birbirine benzer ayrılıklar değil mi?Hep aynı sızıyı bırakır usulca yaşanmışlıklar...

Noktası koyulmuş bir cümle gibiyiz şimdivirgul.gifoysa noktadan sonra her cümle büyük harfle başlar...
...Bazi yalnızlıkların kaderim olduğunu yeni yeni anlamaya başlıyorum!!!Hep sonradan anlaşılır değerlervirgul.gifhep sonradan farkedilir meğerler...Bizim hikayemiz bu işte!Kalanda yok geride gidende!
Geçmişin sayfaları arasında satır satır 'Aşığım' diye haykıran bir Masalgibi kaldım insafı kurumuş yüreğinde!!!
Unutulmuş bir randevu kadar geç kaldın banavirgul.gifmevsimi geçmiş bir çiçek gibi soldum arayıp sormadığın karanlıklarda!Aşk değil sana duyduğum şimdivirgul.gifumutsuzca bir özlem... Ne sıradan bir tesadüftü karşılaşmamızvirgul.gifnede böylesi bağlanmaktı beklenen!...
En gösterişli aşklar en boş olanlardır değil mi sevgili'm'?
Ayaklarım yere basa basa sevdim ben seni! Her gerçeğin farkındaydımvirgul.gif senden vazgeçemeyeceğimi bildiğim gibi!
Kimsesiz çocuklar gibi aç susuz dolaştım sokaklarında!
Hep pencere kenarlarında gizlice bakarken yakaladım gözlerinivirgul.gifdefalarca çaldım kapınıvirgul.gifbir kez almadın içeri!!!Ne 'git' diyebildin bana ne de kalmama izin verdin...

Uzun zamandır yanmıyor ışıkların...Uzun zamandır sesini duymadım...Ne zaman başladı bizim hikayemiz?Ne zamandır gözlerinin aşığıyım?Senmiydin imkansızlığı seçenvirgul.gifyoksa gerçekten imkansızmıydın?
Yarınlar hiç kimseye vadedilmemiş öyle değil mi?
...İşte bu yüzdenvirgul.gifsen benim hep yarınımdın!!!Kimsenin bilmediği zamanlarda alırdım hayalini koynuma...

Aşka bulardım her kelimeyi sana birşeyler anlattığımdavirgul.gifsesimi ne kadar duyabildin hiç bilmiyorum!!!
Sen şimdi nerdesin???
Yokluğumda adımı söylemeye kaç kez cesaret edebildin ?
Ben seni buralarda deli gibi özlerkenvirgul.gifsen hangi dudaklarda tadımı kaybettin???

Ara
history
Bir kez olsun kucaklamayacakmısınvirgul.gifson kez olsun bakmayacakmısın yüzüme?
Hep birbirine benzer ayrılıklar değil mi?Hep aynı sızıyı bırakır usulca yaşanmışlıklar...

Acısını yaşadım,bilirim..soluksuz kalırsın. buz kesersin.Rabbim kimseye yaşatmasın..güzeldi arkadaşım,hatırlamak istemediklerimi hatırlatsa bile,teşekkürler.
Ara
history

Acısını yaşadım,bilirim..soluksuz kalırsın. buz kesersin.Rabbim kimseye yaşatmasın..güzeldi arkadaşım,hatırlamak istemediklerimi hatırlatsa bile,teşekkürler.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 839 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  Seni Sevmeyi Özledim . . . DarkLady 3 479 04-13-2022, Saat: 08:04 AM
  *¤*¤*¤ GüLe GüLe SevgiLim GüLe GüLe...*¤*¤*¤ €BeRimSin 12 982 04-12-2022, Saat: 11:21 AM
  Özledim seni MasaL_perisi 14 651 04-10-2022, Saat: 01:38 PM
  ...A?kta g??s?z kald?m Sevgilim ba???la... eRCi 6 498 04-05-2022, Saat: 09:16 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 12:00 PM