:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Sahneyi Bo? B?rakamad?m..
ROSE
Yemin olsun! Y?llar sonra da g?zlerinin rengini unutmam?? olaca??m ..

Ayr?l???m?z?n t?m zamanlar?n? biriktirdi?im bu gecenin, son kahvesini i?iyorum sevgilim. D???nd?m... Neleri se?ip, nelerden vazge?ti?imi! Seni se?ip, senden vazge?melerimle ge?mi? dolduramad???m g?nd?zlerim, gecelerim, k???m, bahar?m....

Haf?zam?n bizimle ilgili kay?tlar? sa?anak halinde bu gece..Elimi s?k?ca tutan elin, beraber s?yledi?imiz ama senin mak?m?n? bir t?rl? tutturamad???n Sezen ?ark?lar?, dolu dolu kahkahalar?n, ?ocuk gibi g?z k?rp??lar?n, g?z renkleri, kar manzaralar?, veda buseleri, dalga sesleri, ???l ???l ak?amlar..Dedim ya, bug?n t?m kay?tlar ya??yor g?z ya?lar?ma..Hi?bir ?a?r???m?nla ?de?emedim ki yoklu?unda, bug?n ?de?eyim..Sensizlik zor!

Sevdim seni deli adam!

Kahvalt? yapmadan i?meme izin vermedi?in ve beni krize sokan sigaras?zl?klar?m? bile ?zledim.

Hayat?m?n, seninle ge?en deli mi deli ama en hesaps?z g?nlerini ?zledim.
Sevdim seni..

Sevda i?tah? ka?m?? a??klar i?in, i?tahs?z y?k?nt?lar i?inde, s?zde sevda denilen, sa?mal?klara tercih etmedim i?imdeki yang?n?. Sensizken de seninleydim bir ba??ma.Yaln?zl?ktan b?k?p yelken a?amad?m olmayacak olan ve kaderimde yazmayan denizlere..B?t?n bunlar?n hayal g?c?n? a?aca??n? biliyorum oysa.Kendinle konu?urken bile, dudak pay?n var art?k t?m kelimelerinde de?il mi?.Olsun yine de seviyorum seni..

Bana gel dedi?in an mesafeler anlam?n? hi? yitirmeyecek bilesin..Yol sevdad?r..B?yle ihti?aml? bir a?k kar??s?nda ne yap?labilir ki, seni ?lesiye sevmekten ba?ka? Bu sahne e?siz bir an; ge?erken onu selamlamak gerek ve ben sessizce selaml?yorum, bir kahve daha i?meliyim..Heyhat! Zaman? yine savuramad?m.
Ara
MacArthur
Eline sağlık yeni çok güzel...
*TATLI BELA*
SÜPER CANIM TŞKLR....
ROSE
MacArthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eline sa?l?k yeni ?ok g?zel...
te?ekk?r ederim..
Ara
ROSE
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:S?PER CANIM T?KLR....
ben te?ekk?r ederim......
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 02:52 PM