:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?eviriyorum Gecenin Sayfas?n?..
ROSE
Tensel uzakla?malarla tensel yak?nla?ma seanslar?nday?m. Zifiri bir geceyi okuyorum. Sa? yan?mda dolunay, sol yan?mda ?zlemin ve ?n?mde k?vr?lan beyaz ?eritler.

Karanl?k art?yor uyku azald?k?a. ?eviriyorum sayfas?n? gecenin, dolunay solumda kal?yor ?zlemin sessizli?imde.beyaz ?eritler bulan?kla??yor ve ?ehirden d???yorum.

D?? oluyorum………. .

Gecenin sonu geliyor, kapat?yorum kapa??n? bas?yorum g??s?me..Kendi masal?m? hayal ediyorum.

G?z bebeklerimden harfler daml?yor sa??lm?? sa?lar?ma.. a??p cam? r?zgara sat?yorum tel tel.. Dolunay toplayacak hepsini. Kelimeler, c?mleler yap?p,sana getirecek bu sabah

A? koynunu…

Savruk ve kanad? k?r?k bir kelebek g?? bela kendini atm?? kuca??ma .. K?r?k kanad?n?n ?st?nde olgunla?maya yetenekli ?ocuksu bir a?k, ??rp?n?p duruyor dost elinde. Saram?yorum tan?d?k yaralar?, ac?yorum dokunduk?a. Yak?n ge?mi?e ?omak sokuyor zihnim yedi?i azarlardan uslanmayan haylaz bir ?ocuk gibi. ?st?me ba??ma bula??yor an?lar.Yap?? yap?? bir sabaha sar?lm???m, neden tutunacak ba?ka kimse yok ?

Uyan?yorum……………

Yine yoksun…………

Sesler ?ekiliyor odalar?na merdivenlerden yukar?. Kimsesiz, sessiz kal?yorum.A??l?yor kap? g?ne? y?z?m? yokluyor. Cismimi u?urlay?p, g?lge oyunlar?na kal?yorum, ?ocukla??yorum, k???l?p avu?lar?nda yitiyorum …Bu ne b?y?k bir mutluluk can?m?n yar?s? ke?ke hissedebilsen. Ka? tur d?nd? saniyeler bilmiyorum.

Dinlemedeyim.

Duyuyorum.

Merdivenden iniyor sesler topuklu ayakkab?lar?yla. Koca bir kara deli?in ortas?na ?ekiliyorum. Postallar?yla biri y?r?yor ?imdi, kimseye benzetemiyorum. Geometrik ?ekiller u?u?uyor zihnimde. Hi?birine bir a?? olam?yorum, kapsayam?yorum bile kendimi.

Hangi a??? Kesi?mi?im ?oktan sensizlikle..

Ne ac? !!!

Mant???m irtifa kaybediyor ?ak?l?yorum ger?e?e y?z?st?.Y?zs?zle?iyorum, ??mar?yorum. Her an senle dolmal?. Tutturuyorum sen diye. Hayal g?c?m bir kez daha galip geliyor;i?te buradas?n.

G?l?ms?yorum…………..

Hayalinle ?yle doldurmu?um ki bo?lu?unu o bo?lu?a d???p seni g?r?nce kar??mda; kavramlar kar???yor, hayalle ger?ek inatla??yor. Al?koyam?yorum dudaklar?m?, kulaklar?ma var?yor. Kollar?m iki yana a??lm??ken akl?ma k?r?k kanatl? kelebek geliyor konuveriyorum g??s?ne. Ben yorgunum sarmalamaktan yaralar?, sen sar iyile?tir beni. Parmak u?lar?ndan a?ka yollanay?m.

?ardaktay?m……

Kondu?um yer hayalini kurdu?um yerden ?ok daha so?uk.Ellerinin s?cakl??? yok r?zgarlar?nda. Denizi g?r?yorum. Bal?k olas?m geliyor.Bir istavrit s?r?s?nde mesela, yaln?zl???m? unutabilece?im. Hat?rl?yorum; kanad?m k?r?k benim…. y?zemem…..

T?t?n……

Sar?yorum ad?n? itinayla ince uzun…dudak tiryakili?i benim ki.

Say?kl?yorum…

Olanaklar yaratmaya ?abalad?k?a t?m imkanlar olumsuzluk eklerinin ard?na saklan?yor.Elim ?enemde d???n?yorum mavi mavi.. O zaman her ?eyi oldurabiliyorum. Bir umut yuma?? olup yuvarlana yuvarlana g?nd?zden yeni bir geceye ge?iyorum. Sana yak?n bir y?ld?za ?arp?p dururum belki, sen dilek tutarken bana dokunursun,kayar?m yery?z?ne tam da kelimelerimin c?mlelerimin son adresine…kimsesizli?im de sessizli?imde son bulur indi?im yerde.

?zl?yorum…

Dizginleyemedi?im boyutta .Boyumu a?an isyanlar?m ve ke?kelerim… korkup siniyorum karakapl? defterimin beyaz sayfalar?na, gece mavisi boyuyor odam?. G?zlerin g?ne?im oluyor yemye?il bir d?zl?k a??l?veriyor duvar?mda. koca bir ??nar var ?n?mde.gecenin bir sayfas?nda yasland???m, alt?nda sen, kollar?nda ben. R?ya gibi de?il mi? t?pk? senin r?yan….

S???naktay?m

Bekliyorum. Beklerken b?rak saatleri dakikalar? saliselere ?emkiriyorum. G?zlerim yolda, senin d?nece?in k??ede. Y?re?im havalan?yor. Ellerin ceplerinde, y?z?nde bir g?l?mseme k??eler bitiyor.

Kollar?nday?m…

Melodiler as?l? sal?n?p duruyor tam tepemizde. Saatlere ?emkiriyorum ?imdi tezat sebepten. Zaman doluyor. Bak yine bir k?pr? alt?nday?z, gidiyorsun… ard?ndan ko?uyorum yeti?emeyece?imi bile bile k?sa kal?yorum kavu?malara.

T?nel…

Ko?uyorum… U?ultular b?y?yerek yay?l?rken bedenimde yank?lan?p i?imde kocaman bir ???l?k oluyor. “D?????NNN”!!!!!! Sesim araba egzostlar?nda bo?uluyor. Bir sokak ?ocu?u day?l???yla ama burnumu ?ekerek yollan?yorum diyars?zl???ma yoksun ??nk?. Yine kimsesizim, sessiz….

S?k?l?yorum….

G?rd???m her bo?lu?u karalayarak dolduruyorum ki i?im bo?als?n, gel karala beni senle hayat?m?n t?m bo?luklar? dolup ta?s?n..

A?larsam ?z?l?rs?n biliyorum.onlar g?zya?? de?il sevgili. g?zlerimin isyan s?zc?kleri, ak?p dudaklar?mda sakinleyen. Paranoyalar?m i?imdeki deli k?z?n oyunca??. al?nma sak?n. ?z?l?rsen isyan olur susar?m. Konu?acak daha ?ok ?ey var.

Susma…

Bekle…

Sen gelmiyorsun madem ben geliyorum. Bir Japon ?emsiyesi gibi g?nl?n?n bah?esinde k?k sal?p ye?illeniyorum. Hat?rlad?k?a gel konu? benimle arada bir su ver yeter. ben dallan?p budaklan?r?m a?k?nla ars?zca…

?imdi neresindesin ?ehrin bilmiyorum? Me?aleler yan?yor avu? i?lerimde neye dokunsam alev al?yor. G?zlerin gerek yosun yosun…..

Ka???lar?n var benim yakalad???m, masum yalanlar?n inanmakta hi? teredd?t etmedi?im, korkmad???m.Unutma ben bir cinim bu masalda sense Alaaddin, dile benden ne dilersen emrine amade bu deli

Deliriyorum mutluluktan

Toz ?eker k?vam?nda ?imdi sa??lm??l???m toplamak istesen ellerine yap???r kal?r?m o y?zden b?rak kalay?m oldu?um yerde, sa??lm??l???mda seni topluyorum. mutluyum. Sa?lar?m sen kokuyor, g?zlerim ellerimde seni izliyor. Ruhum, bo? odamda seni ?zl?yor. Sayfalar? bitmiyor gecenin, ?evirdik?e paragraf ba?? sen.

Uyku…

Kapat?yorum gecenin kapa??n? bas?yorum g??s?me…. Art?k hep ordas?n. elimi uzatsam ve kalbime dokunsam sen olurum….Masal?m senle ba?lad? ama hen?z bitmedi.

Ba?a d?n?yorum. ?eviriyorum sayfas?n? gecenin, dolunay solumda kal?yor, ?zlemin sessizli?imde.Resimler bulan?kla??yor ve ?ehirden d???yorum.

D?? oluyorum uykuna.

Sonunda gelebildim i?te…..

A? zihnini…
Ara
HayatYasam
D?? oluyorum uykuna.

Sonunda gelebildim i?te…..

A? zihnini…

?ok Gzeldi Y?re?ine Sa?l?k Arkad??m Ger?ekten Her Bi Klimenin Anlam? B?y?k
Ara
ROSE
teşekkür ederim .....
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler rosecim...
Güzel...acıklı bir paylaşım...Sad
..................................................
Gidilebilse, ne çok iz kalıyor geride.
"Belki zaman", diye düşünüyor adam:
"Zaman eksiltebilir birikeni". Oysa ne
zaman, ne de ona benzer şeyler - ona
benzer şeyler? - silebiliyor mekana
sinenleri. Eşyalar değiştirilse de, yeni
badana yaptırılsa da degişmiyor ağrının
kurduğu sıra: Değişmiyor çünkü sokak
adları, değişmiyor şehirler ve insanlar,
dünden bugüne inatla yürüyen inatçı
mantık: Her mevsim, her dolunay,
yağmurlar, bahar aldatmacaları,
her kuyu, her kule, her balkon,
kadehler, mumlar, köpükler,
her kırmızı, her siyah, her gri,
her uyku, her düş, her uyanış
- yer etmişse - aynı çiviyi isteyen
bir delikte tıpatıp zonkluyor.
"Zaman da değil", diyor adam,
kimse yokken, yüksek sesle.
Yeni bir iz kalıyor orada, o an.
Ara
ROSE
rica ederim periciğim....
Ara
*TATLI BELA*
TŞKLR TATLIM...
ROSE
rica ederim arkadaşım....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Butun Sabahlar Gecenın Kefenidir YasSmin 0 327 06-22-2011, Saat: 04:54 PM
Son Yorum: YasSmin
  Dinledim gecenin gizini history 0 301 09-10-2010, Saat: 11:08 PM
Son Yorum: history
  YAR! He De Kıyametini Fitilleyeyim Gecenin.Varım De Yok Olsun Senden Gayrı Ne Varsa.. acemhe 2 355 12-04-2009, Saat: 12:01 PM
Son Yorum: acemhe
  bu gecenin anısına... acemhe 1 408 06-17-2009, Saat: 10:52 AM
Son Yorum: CaPkInSeYTaN
  Yar! He de kıyametini fitilleyeyim gecenin.Varım de yok olsun senden gayrı ne varsa. ¤ ćaяaмєLL ¤ 2 461 06-14-2009, Saat: 01:39 AM
Son Yorum: DarkLady

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-18-2024, 07:19 AM